NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

NUDA pláž v JZD Hoštice skutečností!

Vložil Anonymní, 17. Červen 2009 - 8:27

Aktuálně 6. 7.09 – NUDA pláž JZD Hoštice založena! Článek
Termín: sobota 4. 7. 2009 v 11.00 hod. Doprava na místo n-pláže bude zajištěna JZD Hoštice od penzionu Š. Pláničky během dopoledne soboty 4.7.. Sledujte další novinky!

Potvrzeno předsedou JZD i prezidentem JZD založení nuda pláže u blízkého rybníka, který je ve vlastnictví družstva. Jedná se o odlehlou lokalitu, kam ani kráva nezabloudí. Travnatá pláž bude na zahajovací víkend 4.-5. 7. posečena. Vše bude řádně označeno symboly JZD Hoštice.

Moje návštěva JZD Hoštice se odehrávala za přátelské lidové atmosféry, kdy mi předseda předvedl skanzen JZD (přesně jak to předpovídal film Slunce, seno, erotika) a potom jsme se odebrali k budoucí n-pláži. Ta bude u asi 2km vzdáleného rybníku, kam budou naháči odvezeni podle potřeby jezeďáckou MHD (zřejmě žebřiňákem). Budoucí nuda pláž mi hned připomněla první díl světoznámé trilogie, protože byla opravdu hustě poseta lesními jahodami. Očividně jsme byli první návštěvníci těchto míst, protože takovou záplavu jahod jsem ještě neviděl.
Jinak rybník je průměrné kvality, přilehlé louky jsou v pohodě, pěkná podšumavská příroda. Jahody jsme tedy už viděli, k pár fackám u Volyně asi taky daleko nebude a erotiky bude na nové n-pláži taky jistě dost. Takže všechno, co k pravým Hošticím patří. Ubytování bude možné na místě ve stanech, nebo v JZD kempu u kravína, popř. ve Volyni, nebo Strakonicích. My určitě pojedeme na exkurzi do blízkého holandského FKK kempu Mléčná dráha (jedná se o symbol hvězd, nikoli další JZD).
 


Návrh dotáhnout založení nuda-pláže v JZD Hoštice k uspokojivému stavu se setkal u samotného předsedy JZD s velkým pochopením. Nic tedy nebrání tomu, aby se vedle Ranče Šimona Pláničky a dalších autentických atrakcí z filmů Slunce, seno… poblíž Hoštic objevila všem dobře známá nuda pláž. Aby to s ní nedopadlo jako ve filmu, tak zveme všechny ostřílené i pro dobrou zábavu nadšené naháče k jejímu slavnostnímu otevření.


Místo zamýšlené nuda pláže bude u malebného jihočeského rybníku, kousek od obce Hoštice, jižně od Strakonic.

Pláž bude řádně označena viditelnými tabulemi „NUDA PLÁŽ JZD HOŠTICE“ a bude oficiální pláží tohoto druhu.

Slavnostní otevření provede Zdeněk Troška v rámci akce VELKÁ VESELICE JZD HOŠTICE 4. 7. 2009 v 11.00 hod. v místě nuda pláže
V těchto dnech zde potkáte nebo uvidíte: Zdeňka Trošku, Petru Janů, Petra Spáleného, můžete se zúčastnit soutěže MISS Kelišová… a to všechno ZDARMA!
GPS: 49.197886827252, 13.910257816314697

Nenechte si ujít založení úplně nové n-pláže, která jistě pomůže oživit stojaté n-vody tohoto regionu.
Očekává se velký sraz všech naháčů a příznivců NATURISTA.CZ. Přesná hodina slavnostního otevření bude upřesněna v nejbližších dnech.
Veškeré aktuální informace na této stránce a nebo přímo na stránkách JZD Hoštice.


Možnosti ubytování:
V Hošticích – místní kemp za 50 Kč/noc.
Poblíž nuda pláže – zemědělská usedlost Jendraž, nutno se dotázat telefonicky: 737236017.

Mléčná dráhaMléčná dráha Cca. 20 km vzdálený FKK kemp Mléčná dráha
Spolujízda 4.-5.7. z Prahy do JZD Hoštice a zpět. Sobota ráno, zpět neděle podvečer.

Na nafukovačce, závodničce i v mikrobusu vás nejen na natur-akci doveze Vítek a Veronika ViVe 
4.5
 
-

JZD Hoštice - paráda

Vložil Pohodička (bez ověření), 25. Květen 2009 - 10:04

Pohodička – filozof a naturista MEDY Jsou fakt dobrý, zapsal jsem si do kalendáře.

 
-

Uz se tesim na JZD Hoštice

Vložil Prchal, 25. Květen 2009 - 11:04
Obrázek uživatele Prchal

Tak to je potesujici zprava a zajimava akce zaroven! ;-D Tak to naplanuji a spojim tim prijemne s uzitecnym a i oslavu mych narozenin:-) Jiz dlouho jsem se tam chtel podivat a ted mam jedinecnou moznost! Diky vsem kdo ma na tom svoji zasluhu:-)

 
-

Hoštice

Vložil volynak, 25. Květen 2009 - 20:46

Ani já, jakožto místní a tak trochu iniciátor, nebudu chybět. Jen mi není jasné, zda se jedná o jednorázovou akci nebo zde bude pláž nastálo? [Zmatený] Nevím ani o žádném hoštickém rybníku. No, nechám se překvapit. Jak jsem nahlížel do kalendáře, akce by neměla kolidovat s žádnou jinou, tak přijeďte na prodloužený víkend v co největším počtu, ať se Hoštičtí podívají na opravdové nudisty! [Spiklenec]

 
-

NUDA PLÁŽ JZD HOŠTICE ?

Vložil VestonickaVenuse, 15. Červen 2009 - 8:05
Obrázek uživatele VestonickaVenuse

Do Hoštic se jedeme podívat na veselici,ale nic nikde není o otvírání nudapláže. To bylo myšleno vážně? [Zmatený]


Žurek: Myšleno vážně, přesnější info ještě přinesu, fotky už vyvolávám.

 
-

Hoštice do kalendáře

Vložil fiba, 15. Červen 2009 - 9:27
Obrázek uživatele fiba

Bylo by asi dobré přidat to do kalendáře, případně přidat info, jestli nás tam třeba nechají i stanovat celý víkend a pod.


Žurek: Hoštice přidány do kalendáře. Minulý týden jsem osobně navšívil předsedu JZD a mám i fotky z místa nové n-pláže. večer to zpracuju a zaktualizuju článek.

 
-

aktualita z Hoštic

Vložil volynak, 28. Červen 2009 - 16:10

Právě jsem se vrátil z obhlídky hoštického rybníku, a tak mohu přinést aktuální informace. Tráva kolem celé vodní plochy je posečena, označení zatím chybí. Nepříjemné je však to, že celá lokalita je silně podmáčená a místy připomíná bažinu, i Volyňsko postihly dnes v noci záplavy… Nezbývá než věřit, že to do soboty vyschne, avšak předpověď počasí není ani nadále příliš příznivá.


Žurek: V případě podmáčení se dá fungovat nahoře nad loukou u břehu. Založení n-pláže je nezvratitelné, už je v pohybu grandiozní program na uvítání Z. Trošky na nové n-pláži.