NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Pátým Naturistickým Kohoutovicím vládl Ferda Mravenec

Vložil Anonymní, 9. Říjen 2011 - 19:04

Přesně před rokem a pěti dny jsme se poprvé sešli s naturisty v novém Aquaparku Kohoutovice v Brně. Tuto sobotu to bylo tedy 5. setkání naháčů v krytých prostorách na Jižní Moravě. V poprázdninovém čase nás čekaly mnohé novinky, které zavedl novopečený ředitel AP Kohoutovice Zdeněk Balabán. Viditelně pozitivní změny provázely návštěvníky hned od vchodu ze šaten a zvýšení teploty vzduchu i vody musela ocenit i ta nejzmrzlejší zmrzlina. Mezi „obživlé“ součásti AP patřil mj. i fungující bufet, který byl po celou dobu n-večera středem zájmu mnoha naháčů.


Saunové esence pro saunové ceremoniály věnuje výrobce přírodních vonných esencí:
SaloosSaloos Esence SalusEsence Salus


Noční můrou kohoutovického AP zůstává povinnost zafoliovat všechny prosklené plochy, kterých je požehnaně a bohužel některé jsou i ve vyloženě horolezeckých polohách. Nezbylo tedy, než vyrazit do „Kohoutek“ o hodinu dřív a za pomoci dobrovolníků se pustit do značně nezáživné práce. Bohudík pomocníci dorazili na minutu přesně a když se k nim přidal i známý naturista z ČB Jirka Vacek, tak šla práce rychle od ruky.
Hodina začátku se ale velmi rychle přiblížila a s ní houf zatím ještě textiláků u pokladny. Další milou novinkou bylo zrušení turniketů u vchodu ze šaten do samotného AP. Tady nás tedy čekalo ono avizované oteplení, které si pochvalovali všichni, kterých jsem se ptal. Pan ředitel, který hned od počátku dbal na zdárný průběh, osobně změřil teplotu v relaxačních bazénech – ta byla přes 30°C a v plaveckém bazénu se rtuť teploměru vyšplhala na 28°C.
Nic tedy nebránilo spustit všechny naše „legrácky“. První přišly na řadu aquazorby, do vedlejších bazénů jsme spustili naši vodní trampolinu. To se ale už přiblížila 19.30 hodina a s ní první saunový ceremoniál s vůní červeného pomeranče. Tyto voňavé chvilky jsou na všech našich akcích velmi oblíbené a jinak tomu nebylo ani tento sobotní večer. Mezi poléváním kamenů a vířením osušky jsme se dozvěděli, že nejvzdálenější návštěvníci přijeli tentokrát až z 216 km vzdáleného Kysuckého Nového Mesta. Slovenčinu bylo slyšet vůbec poměrně často v celém areálu AP.
V první hodině n-večera jsme vyzkoušeli i další zavedenou novinku – větší množství vody v tobogánu. Adrenalinumilovné naturisty jsme pak stáhli k vytvoření rekordu v aquazorbovém běhu v plaveckém bazénu. Rekord vytvořil vysportovaný naturista z Litovle v čase 2 minuty (50 m). A to se už nezadržitelně přiblížila 20.30 hodina a s ní druhý saunový ceremoniál s vůní grapefruitu. Zájem byl takový, že sauna praskala ve švech a já jsem měl jen velmi malý prostor mávat osuškou.

K 21. hodině jsme vyhlásili malování na tělo. V tomto se Brňané oproti všem jiným našim n-akcím stále jeví jako velmi neakční. Oproti např. 15–20 malujícím se každoměsíčně v Babylonu nebo i 10 namalovaným minulý týden na Olešné se tentokrát v Kohoutovicích sešli pouze 4 malující se. Vítězný Ferda Mravenec ale opravdu stál za to!
To nás ale už tlačil čas, fotografie na památku, malby do sprchy a poslední relaxace za vůně eukalyptu v sauně.

22. hodina vyhnala i toho posledního naháče, my s našimi pilnými pomocníky odstranili nenáviděné zafoliování a na Žďár!

Minulé Naturistické Kohoutovice byly vždy o jakémsi rozdmýchávání naturistické zábavy, jako je tomu v Aquapalace, Babylonu nebo na Moravě v Olomouci. Bylo tomu tak i tentokrát. Musím říct, že pouze s částečným úspěchem. Optimisticky řečeno – úspěchem může být alespoň vzrůstající návštěvnost, která se už blíží stovce. Také pomocníků a nadšenců, kteří neúnavně zvou a lákají své známé na N-Kohoutovice je celá řada. Nicméně aby to v „Kohoutkách“ vypadalo aspoň jako v Olomouci, na to budeme muset ještě chvilku počkat.

Co je asi momentálně nejdůležitější, že následující Naturistické Kohoutovice se konají: 17. 12. 2011, 19–22 hod.
HLAVNÍ ROZCESTNÍK NATURISTICKÝCH KOHOUTOVIC 


Děkuji panu Balabánovi, stejně tak jeho týmu i všem pomocníkům za obětavou práci při přípravě akce, v průběhu večera i za úklid celého ateálu a všem veselým naháčům, kteří prožili v AP Kohoutovice příjemný sobotní večer. 

--------------------------------------------------------------------------
5
 
-

najvzdialenejší návštevníci...

Vložil romanius83, 9. Říjen 2011 - 22:51
Obrázek uživatele romanius83

„nejvzdálenější návštěvníci přijeli tentokrát až z 216 km vzdáleného Kysuckého Nového Mesta.“
Okrem priateľov z Kysuckého Nového Mesta sme boli aj z Banskej Bystrice (349km)