NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Poslední zamávání babímu létu 2013 na Pálavě

Vložil Anonymní, 9. Září 2013 - 11:21

O víkendu jsme před pořádným podzimním lijákem stihli naposledy zamávat letošnímu létu. To jsme stihli jen tak tak, ale vydařilo se. Sobota i neděle byly ve znamení krásného slunečného počasí a na nudi pláži Malá Laguna ATC Merkur se to jen hemžilo naháči. Takže jsme se k pétanque, šipkám a dalším hrám sešli v hojném počtu. Igorova desetilitrová zásoba burčáku pak navodila tu správnou jihomoravsko-pozdněletní atmosféru. Na sobotní večer pak přijel všemi velmi očekávaný a nadmíru oblíbený Radek Verner, který stejně jako na naší červnové Venuši, rozpumpoval všechny v pizzerii U Římana až do pozdních nočních hodin.


Poslední letní paprsky na Malé Laguně pod Pálavskými vrchyPoslední letní paprsky na Malé Laguně pod Pálavskými vrchy Takhle krásně zapadalo slunce na Malé laguně o tomto víkendu. Vodu už přešly srpnové sinicové záchvaty a byla krásně čistá a teplá. Originální jižanskou atmosféru Pálavy tentokrát hned od pátečního podvečera dokresloval právě nabouřený burčák, kterého bylo všude plno, nejinak samozřejmě i v oblíbené hospůdce NAHÁČku Igora Šebestíka.
Poklidný páteční večer byl pak jen předehrou soboty, která přinesla rozlučkový den s letošním létem. Neděle už byla hodně větrná. Na sobotu se ale sjelo 8 pétanqových družstev, šipky také lítaly jedna za druhou (skoro všechny do terče). Od června jsme se zase rozrostli, kdy ještě v červnu malované miminko se ukázalo tentokrát ve své pravé podobě. Červen 2013Červen 2013 Září 2013Září 2013 

Sobotní odpoledne bylo ve znamení napřed šipkového turnaje a později pétanque. A samozřejmě setkání přátel ze všech možných koutů Moravy i Vysočiny.
Protože večer se už dříve stmívá a nudi pláž se brzo vylidnila, tak jsme kolem 19, hod. přešli do igorovy Pizzerie U Římana, kde nás už čekal Radek Verner, který pro nás už na červnové Venuši připravil nezapomenutelnou diskotéku. Ani tentokrát nezklamal a rozproudil davy až dlouho přes půlnoc.
Začátek neděle byl pak (pochopitelně) vyspávací. Někdo pravda začal tahat nos, protože noc byla už pod stanem opravdu už studená.
V neděli podvečer jsme pak zavítali opět do přilehlého Aqualandu Moravia, kde jsme měl tu čest a pro návštěvníky místního wellnessu Forum Romanum připravil 4 premiérové saunové ceremoniály. Plynule jsme tak přešli z letní sezony do sauňáckého podzimního času. I když pravda na venkovní terase bylo ještě velmi příjemně. Na vůbec první saunové ceremoniály v tento novém areálu se před 18. hodinou dostavilo plno sauňáků, někdo napočítal plných 35 dospělých, kteří se vešli do uvedené finské sauny. Přišel i pan ředitel Gerhard Walter, se kterým jsme se po dobu celého sauňáckého večera podrobně pobavili o ceremoniálech, saunování a samozřejmě naturistech. Po zkušenostech od rokz 2004 s aquaparkovými n-večery pevně doufáme, že se i tady v dohledné době sejdeme. I když to v tak velkém areálu bude dost tvrdý oříšek,zvláště s propagací.

Tak jsme tedy zamávali na rozloučenou letošnímu létu a na pozdrav všem sauňákům, se kterými se budeme od teď setkávat při vůni eukalyptu, citronové trávy, ale i třeba slivovice :-)

Bye, bye léto 2013, hello Aqualand Moravia :-)Bye, bye léto 2013, hello Aqualand Moravia :-)


-----------------------------------------------------------
5