NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Předvánoční Brno - Kohoutovice

Vložil Anonymní, 17. Prosinec 2012 - 12:30

Na letošní předvánoční Naturistické Kohoutovice jsme poprvé vyzkoušeli kampaň rozmístění 1000 letáků v Brně, za což velmi děkuji všem dobrovolníkům, kteří se roznosu ujali. V ne příliš pro koupání příznivém předvánočním týdnu jsme nakonec dosáhli stovky naháčů. To je na brněnské poměry slušný počet. Tentokrát i bez účasti Romana Bureše se rozproudila soutěž v malování na tělo s obdivuhodnými díly :-D . Kapr i se žížalou, stromeček s dárky nebo Santa Claus transvestita – to byly zcela originální a dosud nevídané kresby, které na závěr večera vytvořili naturisté ze Svitav, Českých Budějovic, Rosic, Třince, Břeclavska nebo Vyškovska.


Oproti minule, kdy přišel na pomoc s náročným foliováním areálu jen Knihovník, se to tentokrát už před 18. hodinou pomocníky hemžilo požehnaně! Všechny přípravy šly tedy velmi rychle a na 19. hodinu jsme už netrpělivě očekávali plody naší dosud nevídané letákové akce směřované pouze na tento konkrétní večer (plakát je už s následujícím datem).
Přímo davy se do Kohoutovic tedy nehrnuly, ale solidní stovka naháčů se v tento předvánoční čas přece jen sešla. Mile překvapily nové tváře, zvláště mladé generace, která si přišla Naturistické Kohoutovice očividně okouknout. „Z hecu“ zůstalo i pár textiláků z právě končícího t-provozu. Jako i na předešlých N-Kohoutovicích se i tentokrát večer rozbíhal poněkud pomaleji. V sauně jsme tentokrát „vypařili“ úplně celý litr jablkovice, což je zatím rekord všech našich akcí (ještě jednou děkuji Karlovi do Újezda u Litomyšle).

S ostatními aktivitami to jako tradičně Jihomoraváci moc nepřeháněli. Aquaroller i zorb spíše okukovali z bezpečné vzdálenosti a nezlákala je ani možnost si zadarmo si zaběhat po vodě. Možná i lehce zvýšená teplota v areálu (pan ředitel nám přidal 1,5°C) sváděla spíš k lenošení ve vodě než aktivnějšímu vyžití. Inu, vířivkáře většinou novým kouskům nenaučíš.

Překvapivě se ale rozproudilo malování na tělo, na kterém se sešlo kolem 15 malířů a modelek. S malováním začali už ostřílení naháči, kteří měli dopředu vymyšlená témata. Nováčkům ale netrvalo ani několik málo minut a přidali se se svými mile legračními nápady. Světová premiéra Santa Clause – transvestity si po zásluze vysloužila jedno ze tří prvních míst soutěže. Dokonalý byl i kapr se žížalou nebo „indiánský“ vánoční stromeček. Vůbec ale všichni namalovaní sněhuláci, Ježíšci, dárečci a další se na těchto Kohoutovicích velmi povedli a náš dvorní kreslíř Roman Bureš má určitě inspiraci.Předvánoční Naturistické Kohoutovice se nakonec vydařily a kdo se dokázal na tři hodiny odpoutat od TV, uklízení, pečení cukroví.., tak určitě nelitoval. My jsme moc rádi, že mezi nás zavítala mladá krev a věřím, že spolu napříště uděláme akční n-večer, jak se nám to daří i v jiných aquaparcích.

Příští Naturistické Kohoutovice budou až v sobotu 2. 3. 2013, ale před tím se ještě několikrát sejdeme na Moravě ve velmi oblíbeném Valašském Meziříčí, Olomouci, nebo v Čechách Aquapalaci Praha, libereckém Babylonu nebo Hradci Králové.

Mockrát děkuji řediteli AP Kohoutovice za poskytnutí areálu pro naturisty, všem pilným naháčům, kteří se uvolili a pomohli s náročnou úpravou areálu pro akci, roznosem letáků i další prospěšnou propagací. Velmi také děkuji všem aktivním naturistům, kteří s námi vytvořili opět jeden veselý naháčský večer [Úsměv] .

FOTOGALERIE Z TÉTO AKCE

Předem děkuji všem ochotným dobrovolníkům, kteří nám opět pomohou rozmísťovat NATURISTŮV ZIMNÍ OBČASNÍK nebo plakát na příští Naturistické Kohoutovice:

Naturistické předjaří v brněnských Kohoutovicích 2. 3. 2013Naturistické předjaří v brněnských Kohoutovicích 2. 3. 2013Naturista KlubNaturista Klub
Přispěvatelé: Líbil se Vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z Vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu Vám nabízíme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem Vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku, služby nebo Vaše činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku Vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

5
 
-

Kohoutovice

Vložil Pepper, 17. Prosinec 2012 - 15:27

To jsem rád, že jsem při přípravě areálu nechyběl. Holt pozvání na svatbu se nedalo odmítnout. Vidím, že jste si to náramně užili. [Úsměv]

 
-

Kohoutovice byly fajn

Vložil M.Dr., 17. Prosinec 2012 - 18:44

Taky jsem si všimnul, že tentokrát přišlo víc mladých, než jindy, i malování se nakonec dobře rozběhlo. Měl jsem pocit, že návštěvnost je trochu nižší, ale to jen ze začátku na základě toho, že vířivka nebyla hned od začátku obsazená.

Osobně si myslím, že to fóliování je stejně na brněnského draka – to by se musela ta okna zakrýt úplně, aby z protějšího paneláku nebylo vidět dovnitř. Ale budiž…

Tentokrát jsem si všimnul jednu raritu – sjezd tobogánu v osušce. Inu, osušky povoleny [Maxi smích]

 
-

tobogán v osušce?

Vložil Pepper, 17. Prosinec 2012 - 22:00

V osušce? To muselo pěkně drhnout. [Smích]