NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Tradičně úspěšná Naturistická Olomouc

Vložil Anonymní, 18. Duben 2011 - 10:42

Krásně slunečný den by na jiných místech předvídal jen sporadickou návštěvnost večerní n-akce v aquaparku. Vyjímkou však zůstává tradičně Aquapark Olomouc, kde se za jakýchkoli podmínek sejde stabilní počet naturistů. V sobotu 16. 4. 2011 to byla plná stovka naháčů, kteří se přišli pobavit na vodních atrakcích, s přáteli, prohřát kosti v sauně nebo se zapojili do programu. Ten přinesl kromě už dobře známých atrakcí i novinku v podobě prototypu vodního šlapadla. Kupa dětí vzbudila pozdvižení boucháním a práskáním nafukovacích míčků. Soutěž v malování na tělo tentokrát nevyhrála fešná naturistka, ale pěkný obraz – automalba „Tokyo“, kterou na sobě sám vytvořil kolega Pepper. Do Olomouce se to sjelo z blízka i daleka, kromě dvou veselých motorkářů od Třince si to přihasil i Pohodička z Liberce, nechyběl ani „Fantom aquaparků“ z Brna.


Jakousi záhadnou konstalací všechny věci kolem Naturistických Olomoucí šlapou bez vady a to se tradičně odráží v solidní návštěvnosti, příkladné aktivitě návštěvníků a nakonec i spokojenosti všech návštěvníků i vedení AP. první vždy přijde pan ředitel Dalibor Přikryl, který nám nachystá nějakou novinku. Tentokrát to byl zmíněný prototyp vodního šlapadla. Jedná se o podobný stroj jako aquabiking, ale šlape se ne do kulata, ale rovně jako při chůzi nebo běhu. Stálá obsazenost této novinky svědčila o její oblibě.
Další nesmírnou posilou našich zdejších akcí je redaktor Olomouckého deníku Michal Kovář. Ten pokaždé pečlivě vytvoří zvací článek a správně ho načasuje před každou akcí. V neposlední řadě to jsou určitě samotní naturisté, kteří s sebou do Olomouce berou svoje známé a tak se tady pokaždé objevují nové tváře.Program večera jsme zahájili klasicky zahřívacím prvním saunovým ceremoniálem, tentokrát s ovocnou vůní červeného pomeranče od firmy SALOOS.
K 21. hodině začaly působit poprask děti, které se s chutí pustily do nafukování míčků a s ještě větší chutí je bavilo jejich decimování… kromě toho přišly na řadu i šipky, švihadla, samozřejmě aquazorbing, lovení puků…
Kdo se se dostatečně vyčvachtal, tak si zašel do příjemné restaurace mezi hlavní halou a saunami, kde se mnozí utkali ve stolním fotbálku. A už tu byla 21.30 hodina a s ní další saunové esence v podobě mně zatím záhadného SAUNA MIXu. Nicméně přeplněná sauna svědčila o velkém zájmu o tyto ceremoniály. Večer se pomalu přehoupnul do své druhé poloviny, Monika sečetla body z dětských soutěží a nastal zlatý hřeb večera – soutěž v malování na tělo.Tentokrát byly k vidění roztodivné obrazy svatojířskými hady a štíry počínaje, přes rozromilé krtečky, rozkvetlé jarní louky s pestrými motýly, kostlivci, delfíny… Prvenství si nakonec odnesl Pepper z Boskovic za automalbu „Tokyo“. Vítěz dostal cenu v podobě víkendového pobytu pro 2 osoby od BOHEMIA CLUB HOTEL a GOLF. Nakonec se sladkosti a další drobnosti dostaly na každého soutěžícího. Odměnou pro všechny byl jistě pěkně prožitý večer, který je pokaždé originální a plný zážitků. Poslední bonbonek tohoto večera měl příchuť eukalyptu a rozdával se na posledním saunovém ceremoniálu. Pak už přišlo jen ukončovací hlášení plavčíků, balení, cesta domů a snad těšení se na další Naturistickou Olomouc, která bude v říjnu 2011.
Před tím se ale na střední Moravě setkáme určitě na velmi oblíbených Naturistických Kozlovicích, které máme už předjednány a zbývá určit jen termín.

Za přípravu, propagaci a zdárný průběh dubnové Naturistické Olomouci děkuji:
Daliboru Přikrylovi, řediteli Aquaparku Olomouc
Michalu Kovářovi, redaktorovi Olomouckého Deníku
Monice Foltýnové z Krnova, za překvapivý fyzický výkon při stěhování čím dál těžších břemen, organizaci dětských soutěží, vybalování, sbalování…
a všem veselým naturistům, kteří v sobotu vytvořili bezvadnou naturistickou atmosféru v olomouckém aquaparku.


Hlavní strana Naturistických Olomoucí (od roku 2009)

Saunové esence SaloosSaunové esence Saloos Olomoucký DeníkOlomoucký Deník Aquapark OlomoucAquapark Olomouc


Fotografie v tomto článku obsahují pouze dobrovolníky, kteří osobně souhlasí s uvedením svých fotografií na Naturista.cz. Žádné jiné osoby na těchto akcích nejsou žádným způsobem nuceny k účasti na fotografování.

--------------------------------------------------------------------------
5