NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

18. 10. výlet do THERME ERDING - největšího saunového světa na Zemi

Vložil Anonymní, 13. Září 2014 - 18:19

Pouhé 3 hodiny jízdy autem z Prahy najdeme největší saunový svět, jaký můžeme navštívit – THERME ERDING. Už před časem jste si mohli přečíst zážitky z tohoto obřího vodního areálu i s autentickými komentáři, které byly do jednoho pozitivní.

Dnes pro nás náš dlouholetý přítel naturista Michal připravil společný výlet s veškerým zabezpečením včetně dopravy. Podobně jako jsme před nedávnem navštívili Kristallbad Ludwigsfelde se budete moci podívat a vykoupat se v Therme Erding.Kdo vás poveze do THERME ERDING?
Mnozí z vás velmi dobře znají našeho pilného dopisovatele LACHIMa, který pro naturisty sepsal a fotografiemi dokreslil 6 obsáhlých cestopisů z celé Evropy. Cestování po (nejen) naturistických lokalitách pro něj bylo vždy koníčkem a procestoval jich od Jižní Afriky až po třeba Thajsko pěkných pár desítek. Leckterá místa zdolává i na kole, takže jste ho mohli vidět třeba na trase Rijeka – Valalta, kam si „poodjel“ 100km se vykoupat a hned zase zpět.

Potom co po dvaceti letech provozování předal svoji velmi úspěšnou firmu PCS, tak se rozhodl svého cestovatelského koníčka rozšířit a všechny navštívené lokality začít nabízet jako cestovní kancelář SUNATUR.
Pro příznivce Večerníčku dlužno dodat, že to byl právě Michal Citavý, který jako malý kluk namluvil dnes už legendární Dobrý večer a „Dobrou noc“ této znělky pohádky na dobrou noc.

Naturisti do THERME ERDING
Termín: 18. 10. 2014 – prodloužené noční saunování do 01:00 hod. (ráno odjezd, v noci zpět)
Doprava: z Prahy autobusem
Cena: 1990 Kč
Veškeré informace a objednávka tohoto zájezdu.
Autentické zážitky ze saunového světa THERME ERDING saunového mága Pavla Hofrichtera (Wellness Noviny).

18. říjen v největším saunovém komplexu na světě, přitom za humny

Možná ani vám neuniklo, že se letos objevila nová cestovní kancelář, zaměřená výhradně na naturisty – SUNatur s.r.o. Vykročila na trh sice tak trochu po sezóně, ale její portfolio naturistických resortů je velmi široké. A tak bychom vám rádi představili alespoň malou ochutnávku nabízených zážitků.
Nejbližší lákavou akcí letošního podzimu (a také po ne úplně povedeném létě, kdy jste se možná nestihli pořádně prohřát), kterou si můžete udělat radost a zlepšit si náladu, je jednodenní výlet do největšího saunového komplexu na světě – Sauna Paradies areálu THERME ERDING. Tento jedinečný areál nacházející se kousek od Mnichova v německém Erdingu, vás ohromí jak svým luxusem, tak i svou rozlohou. V sobotu, 18.10., je v Saunovém ‚ráji‘ prodloužená otevírací doba do 01.00, a tak pokud máte čas a chuť, pojďte se SUNaturem areál vyzkoušet na vlastní kůži!
Nechte se hýčkat každou půlhodinu několika saunovými ceremoniály a více než dvanáctihodinový pobyt vám uteče jak sen! Celý Sauna Paradies je beztextilní zónou, a tak vstup do všech bazénů, vířivek i saun je výhradně bez plavek. V ceně vstupného do Sauna Paradies získáte i volný vstup do úžasného/báječného aquaparku Thermen Paradies, vybaveného desítkami tobogánů a jiných atrakcí. Pokud jej ovšem budete chtít navštívit, nezapomeňte s sebou plavky.

Brzy vyzpovídáme Michala Citavého, jednatele společnosti SUNatur, o činnosti CK podrobněji. Rád poradí na základě osobních zkušeností, kam se vydat teď, s nadcházející zimou a kam zase třeba v létě.

Přejeme společnosti SUNatur, možná trochu sobecky, aby se jí dařilo, aby nabízela rozmanité portfolio destinací za přijatelné ceny. To je to, co my, naturisté, potřebujeme.Zobrazit místo GERMANY na větší mapě

 


Pro Naturista.cz upravil a doplnil: Ivo Žurek
5
 
-

Zmatené ceny v CK SUNatur

Vložil M.Dr., 14. Září 2014 - 10:48

Loni jsme byli v Ada Bojaně s CK Naturtravel od 4.-18.9. v pokoji typu L s polopenzí za 528 EUR s využitím slev. To je cca 19 EUR na osobu a noc. Tyto slevy a ceny jsou na stránce Naturtravel přesně uvedeny.

Pro zajímavost jsem chtěl porovnat cenu v SUNatur.

Na stránce SUNatur je pro typ L na tento rok pouze jedna cena a to 233 EUR za osobu a noc, což je cena přímo astronomická, ani kdyby to mělo být v nejvyšší sezoně bez slev. Pak je tam uvedeno „Dospělý od 198 Kč“, to je cca 7 EUR, což je zase cena neuvěřitelně nízká. Tak jsem zkoušel zadat termín 4.-18.9.2015 a nabídlo mi to jen letecky na týden 5.-12.9.2015 do pokoje typu A za 12990 Kč – cca 463 EUR za osobu. My bychom ale chtěli jet na dva týdny s vlastní dopravou. Taková možnost není?

Jsem z toho zmatený.

 
-

Zmatené ceny v CK SUNatur

Vložil SUNatur (bez ověření), 14. Září 2014 - 12:54

Dobrý den,

děkuji za upozornění. Sešly se nám tam dvě chyby. Jednak bohužel poskytovateli našeho webu fungují nekorektně nastavení měny… Tj. dospělý je ve skutečnosti od 198 € (to máme zadáno správně), ale zobrazuje se Kč. („Od“ je v závislosti na termínu a typu ubytování.) U jednotlivých termínů je pak aktuální cena, zase zadaná v €, ale naší chybou zadaná za noc, namísto za termín. Konečnou cenu ale potvrzuje náš pracovník a tak jediné dvojici, která letos s námi do Ada Bojany jela, (máme koncesi teprve od 23.7.2014) potvrdil správně cenu; resp. ani zákazník si této chyby nevšiml a prostě vyplnil, že jedou dva, a výsledná cena v Kč jej nepřekvapila ;-) Případné slevy a přepočet aktuálním kurzem dělá právě náš pracovník po obdržení objednávky.

Dopravu nabízíme výhradně volitelnou, takže se mi nepodařilo „nasimulovat“ nabídku s dopravou leteckou. Rok 2015 nemáme zatím v nabídce a termín 5.-12.9.(2014) také ne. Pro zbytek letní sezóny nabízíme typ L s polopenzí a vlastní dopravou za 233 € za osobu a týden, čili za 33€ na osobu a den. Za 19€ jsem nikde na webu nabídku nenašel…

Na webu uvádíme „Sezónní termíny (možnost volby vlastního termínu v daném období)“, tj. lze jet na libovolně dlouho. Pokud jde o dopravu, nabízíme tři volby – vlastní dopravu, letecky nebo vlakem.

Omlouvám se za zmatek, děkuji za upozornění a v pondělí zjednáme nápravu. Hezký zbytek neděle. Michal Citavý

 
-

Pořádek by to chtělo

Vložil M.Dr., 14. Září 2014 - 16:19

Na stránce http://www.zajimavezajezdy.cz/…116/21412417 je cena jasně 233 € za osobu a noc, ne za týden. K nabídce na r. 2015 jsem se doklikal tak, že jsem zadal v rychlém vyhledávání os 4.9.2015 do 18.9.2015 (právě proto, že letošní stejný termín je už pasé a a zobrazilo se mi http://www.zajimavezajezdy.cz/…842/26376814 . Je chyba, že je možné navolit datum, na které ještě nemáte nabídku.

Cena 19 € za osobu a noc vychází přes Naturtravel: http://www.naturtravel.cz/…jana-ulcinj/ při využití slev za včasné zaknihování a na 14 dní: 21433 = 924, z toho –20% za zaknihování do 31.ledna je 739,20 a od 4.9. platí ještě sleva „14=10“, takže vyjde 528 € na 14 dní pro 2 osoby. 528/14 = 37,71 pro 2 osoby, to je těch cca 19 € na osobu a noc. Psal jsem přece, že jsme využili tyto slevy. Budou takové slevy i u vás?

 
-

Pořádek by to chtělo

Vložil SUNatur (bez ověření), 14. Září 2014 - 17:23

Musím přiznat, že nyní mi Vaše kritika není jasná. Snad jsem s omluvou a poděkováním napsal, že cena 233€ je naší chybou zadaná za noc, namísto za termín, a že nápravu zjednám v pondělí?

Zájezd, který jste poslal odkaz nepořádá CK SUNatur, ale jiná CK. Nepovažuji to za chybu.

Promiňte, ceny Naturtravel jsem nepřepočítal [Radši mlčet] Slevy za FM (za včasný nákup) poskytovat budeme, ale letos to nešlo, protože, jak jsem psal, vznikli jsme teprve koncem července. Budeme poskytovat i slevy LM a slevy pro členy klubu naturistů [Spiklenec]

 
-

Omlouvám se,

Vložil M.Dr., 14. Září 2014 - 17:38

přehlédl jsem ve Vašem předchozím příspěvku, že ta cena 233 € za noc je zadána omylem.

Poslal jsem Vám soukromou zprávu, myslím, že tady bychom už diskuzi zbytečně zahlcovali.

 
-

Držíme palce SUNATUR

Vložil Roland Jitka, 14. Září 2014 - 23:14

Ahoj Michale, držíme s Jitkou všechny palce, ať se zadaří v novém podnikatelském projektu. Posíláme hodně pozdravů a rádi vás zase uvidíme. R + J.

 
-

Taky držím palce

Vložil M.Dr., 15. Září 2014 - 21:06

Bude jenom dobře, když bude naturistických cestovek více. Jen to chce vychytat ty mouchy.

 
-

Držení palců

Vložil SUNatur (bez ověření), 15. Září 2014 - 21:56

Děkujeme Jitce s Rolandem jakož i M.Dr za vlídná slova podpory. Vynasnažíme se mouchy vychytat k vaší (i naší) spokojenosti :-)

 
-

Cena zájezdu do Therme Erding je super

Vložil Jarda2, 16. Září 2014 - 17:37

protože jenom samotné víkendové celodenní vstupné do Sauna-paradies je 45,– EUR. Akorát ta délka pobytu v areálu přes 13 hodin se mi zdá trochu přehnaná. Přiznám se že po cca 6 hodinách intenzivního využívání všech tamních procedur jsem vždycky totálně na odpis … [Tmavé brýle]

 
-

Délka pobytu v Therme Erding

Vložil SUNatur (bez ověření), 17. Září 2014 - 10:51

My jsme tam poprvé byli od 9 do půlnoci a uteklo nám to jak voda… A pak ještě několikrát, je fakt, že jsme většinou balili po 22:00 ale to spíš bylo vidinou, že musím 4 hodiny řídit. Busem to bude fajn, protože jednak bude možné využít příjemnné bary v bazénech a jednak se cestou vyspat.

 
-

Jak dopadl zájezd do Erdingu ?

Vložil Jarda2, 20. Říjen 2014 - 11:24

Kolik lidí jelo, jaká byla spokojenost, nějaké zajímavé postřehy, zážitky … sem s tím ! [Tmavé brýle]

 
-

Zájezd do Erdingu dopadl dobře!

Vložil SUNatur (bez ověření), 20. Říjen 2014 - 17:37

Ahoj, děkuji za otázku a zájem. Podle ohlasů si myslím, že dobře. Dnes nebo zítra bude článeček, jak se nám tam líbilo :-) Michal