NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Vzorová Naturistická Olešná

Vložil Anonymní, 25. Říjen 2009 - 13:57

Návštěvníci letos už třetí Naturistické Olešné ve Frýdku-Místku nenechali už témeř hodinu před oficiálním zahájením nikoho na pochybách, že sobotní večer 24. 10. 2009 bude patřit jen naháčům. Už v 19 hodin (smíšená hodinka) prošlo pokladnami do AP Olešná přes 160 návštěvníků, což je náš nový rekord v aquaparcích s kapacitou do 200 lidí. Večer se odehrával za veselé nálady všech přítomných i spokojeného pokyvování vedení AP nad slibnou návštěvností. Pojďte se podívat, co se na Olešné tuto sobotu dělo. 

Devatenáctá hodina začala místo opatrného osmělování několika jedinců (viz Babylon atd.) houfnou invazí naháčů a během několika minut to v největším severomoravském aquaparku vypadalo, že plavky neexistují. Osazenstvo bylo zčásti známé z minulých N-Olešných, ale přijeli i nováčci. Někteří i z pěkné dálky – Šternberka, Holešova a někteří blázni i z 250 km vzdálené Vysočiny.
Pánská převaha byla i tentokrát celkem snesitelná a očividně nebyla vysmáté dámské části n-večera na obtíž. Aquapark byl zaplněný na únosnou míru a každý si mohl najít svoji vířivku, houpačku, divokou řeku, tobogán nebo poklidné místo v nově renovované sauně.
Posledně jmenovaná příjemně překvapila hlavně novým nerezovým ochlazovacím bazénem a moderními širokoplochými sprchami na fotobuňku (škoda, že někteří sauňáci této vymoženosti využívají jen zcela formálně…). Za saunu tedy patří vedení AP Olešná velký dík.

Samotný aquapark se nám představil ve standartní atmosféře. Paní vedoucí směny byla velmi příjemná a trpělivě snášela všechny naše extravagance. Vůbec veškerý personál se celý večer choval vstřícně a vždy nám byl nápomocen. Vrcholem šlechetnosti bylo uschování zapomenutého mobilu v aquaparku a jeho předání zapomnětlivému návštěvníkovi.
Ne tak vstřícně a ušlechtile se bohužel chovali všichni návštěvníci N-Olešné. Porušování zákazu kouření, konzumace jídla u bazénu a jiných nešvarů toho byly jen důkazem. „Východňárské“ chování v sauně je kapitolou samou pro sebe. Nevím, jestli někdy dospějeme do stádia, že se před saunou osprchujeme, do sauny půjdeme suší, sedneme si na ručník, druhý ručník si dáme pod nohy, z prohřívárny jdeme pod sprchu atd., atd… V tomto máme tedy Evropu opravdu hodně co dohánět. PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA NATURISTICKÝCH AKCÍCH a SAUNĚ

Již tradiční AQUAZORBING byl i tento večer velmi žádaný a vedle něj si malí naháčci mohli dosytosti zařádit na vodní trampolině. Pro další hravé byl v hlavním bazénu přichystán nespočet žraloků, delfínů, srnec a další nafukovací hračky. 

Tradičně si malí naturisté vyžadovali sportovní soutěže. Během nich byl překonán zatímní rekord v přeskoku přes švihadlo za 1 minutu, který má nyní hodnotu 122 přeskoků/min.
Malování na tělo se tentokrát rozjíždělo dosti pomalu. První odvážlivci ale postupně zlákali další a tak to dopadlo tak, že zájemců bylo nakonec tolik, že pomalu nestačily štětce. Jak to ale už bývá, blížila se hodina uzavření aquaparku a my jsme museli začít uklízet. Poslední rychlomalíři tedy dosprintovali svoje obrazy, vyhlásili jsme výsledky a vyrazili k domovům.

Myslím, že tato Naturistická Olešná ukázala, že je o ni trvale stoupající zájem a nyní nám nezbývá, než pečlivě dohodnout další termín. Severomoravští naturisté jsou skvělí a my se za nimi napříště opět rádi vrátíme a připravíme zase o něco dokonalejší Naturistickou Olešnou.


SportplexSportplex Velký dík veškerému personálu Aquaparku Olešná, paní Pavle Hrabcové za pomoc s propagací akce a všem skvělým naháčům, kteří si užili zase jednou pěkný naturistický večer.
První Naturistická Olešná 2009, druhá Naturistická Olešná 2009.
5
 
-

Olešná 24.10.

Vložil albi (bez ověření), 25. Říjen 2009 - 14:01

Chtel bych podekovat organizatorum za vcerjesi akci na Olesne, jen vice takovych akci na severni Morave. Jinak vcera SUPER [Spiklenec]

 
-

Olesna, 24.10.2009 r. SUPER!!!!!

Vložil Adam (bez ověření), 25. Říjen 2009 - 15:09

Bardzo dziękuję organizatorom spotkania w Olesnej w dniu 24.10.2009 r. , a w szczególności Jvo Żurkowi. Akcja była przeprowadzona perfekcyjnie, było to jedne z najlepszych spotkań, w jakich do tej pory uczestniczyłem. Nie było żadnych incydentów, duża ilość osób wspaniale sie bawiła w basenie, saunach, whirpoolu, zjeżdżalniach. Szkoda, że tak szybko się skończyło. Bardzo by było fajnie, gdyby akcja trwała 6 godzin, jak w Babylonie (19.00–01.00), a już minimalnie 5 godzin (19.00–24.00). Bardzo dobrym posunięciem był zakaz fotografowania, wszyscy mogli korzystać nago z całego Aquaparku bez obawy, ze ktoś im bez pozwolenia zrobi fotke! Brawo! Pobyt w Olesnej opisałem na moim Forum: http://www.naturyzm-online.pl/…iewtopic.php?t=44 , na które serdecznie zapraszam również naszych czeskich przyjaciół.

 
-

Super akce Olešná

Vložil EDTO (bez ověření), 27. Říjen 2009 - 13:07

[Úsměv] [Úsměv] [Úsměv] Super akce. Bylo by fajn kdyby se akce konaly pravidelně aspoń jednou do měsíce.

 
-

Olešná - díky

Vložil Vedoucí Olešná (bez ověření), 27. Říjen 2009 - 13:59

Zdravím všechny, chci poděkovat všem za chování a dobrou atmosféru. Pro Vás je radost dělat akce. Doufáme, že se brzo zase uvidíme. [Úsměv]

 
-

Podzimní Olešná

Vložil Mensik Jiri 23 (bez ověření), 27. Říjen 2009 - 18:49

Chtěl bych poděkovat organizátorům akce ted na Olešné, byli jsme s přítelkyní bohužel poprvé, ale super, příště jedeme určitě zase…snad do té Holomooooce…jsem štastný, že se akce rozmáhají i na Moravě, ty Čechy jsou pro nás přeci jen trochu z ruky…jen by ty akce mohly začínat i dříve..v 8 večer je celkem pozdě, hlavně i pro děti…chce si to více užít..nespěchat…JINAK NATURISMU ZDAR…Jirka a Lenka


Žurek: Já myslím, že začátek v 19 hod., jaký byl na Olešné, je v pořádku. V Olomouci byl začátek předmětem dost dlouhé diskuze a 20. hod. považuju spíš za výhru. Vedení chtělo začít ještě déle. Jen uvedu, že Noci naturistů v Lodži a Poznani začínají ve 22 hod. a nově na ně nemají přístup naturisti do 18 let.
Já jsem schopen udělat rodinnou víkendovku odpoledne, ale v menším bazénu. Tak pro max. 5 rodin.

 
-

O.K.

Vložil Mensik Jiri 23 (bez ověření), 27. Říjen 2009 - 21:03

Jsem Váš velký fanda, a mooc děkuji za Vaše aktivity, naše 5-tičlenná rodina se klidně zůčastní, mám k dispozici i saunu kterou můžeme za rozumnou cenu pronajmout, ve velmi klidné lokalitě, procházet a chladit dá i venku, válení ve sněhu atd., hledám jen více zájemců, rodin, at se o nájem můžeme podělit. S pozdravem Menšík Jiří