[ikona]

Přání novomanželům Rybkovým

   25. Říjen 2013 - 16:01
Anonymní

Přání novomaželům RybkovýmPřání novomaželům Rybkovým

Přeju vám oběma mnoho štěstí do nového života a mockrát děkuju za zcela mimořádnou pomoc Naturistovi :-)

Pája vymyslela a mnohokrát s dětmi na n-akcích provedla nejdokonalejší Hledání pokladu pro malé naháčky.

Jirka Rybka se přidružil k Naturista.cz kolem roku 2006 a velkou měrou se zasloužil o zavedení našeho současného redakčního systému. Do praxe uvedl všechny naše (mnohdy bláznivé) nápady, které tady všichni můžeme k naší spokojenosti využívat.

Spolu se svojí nastávající se přičinili o zdar Pražského plavání, které dodnes úspěšně funguje.

Jirka byl prvním autorem našich Pravidel chování na naturistických akcích, které dodnes vystavujeme ve všech aquaparcích.

Moc gratuluju a přejme si jen více takových Rybek mezi námi :-)

Svoji gratulaci můžete připojit také na jejich FACEBOOKU.
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Svatební oznámení

   25. Říjen 2013 - 16:58
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka
Ivošovi moc děkujeme za gratulaci – a koukám že mě moje nyní už manželka spolu s Ivošem trochu předběhli s ohlášením této radostné noviny zde na Naturistovi. Není to jen tak nějaké tuctové místo na webu, má s naším vztahem mnohem víc společného: Vždyť my jsme se poprvé setkali na Pražském plavání na Vinohradech (a pak že seznámit se mezi naturisty prý nelze!), bylo to právě na tehdejším Naturistovi.cz kde se to setkání domluvilo (kam až může vést takové prázdné tlachání!), bylo to na nepočítaných akcích připravených neúnavným Ivošem, kde jsme se sblížili spolu navzájem i s dětmi… A kdyby nebyl říjen, kdyby byla lepší kondice všech zúčastněných, kdyby bylo víc času na řešení specialit – pak nepochybujte, že by obřad proběhl někde na zelené louce a v naturistickém duchu. Nestalo se tak sice, ale aspoň oznámení s Romanovou kresbičkou máme pro přátele naturisty i v případnější podobě:
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Svatební přání

   25. Říjen 2013 - 17:15
Roland Jitka

Mnoho nocí probdělých prací pro Naturista.cz jsme s JirkouRybkou strávili po soukromých zprávách. Mnoho zpráv mělo jeden základ, přání Jirkovi zlepšení budoucnosti, aby si mohl z profilu konečně odstranit formulaci „stále sám a hledající…“

Trpělivost přinesla růže (tedy krásnou naturistickou růži Pavlu) a když Jirka jednou napsal, možná mě potkalo velké štěstí, ale nechci to zakřiknout. Od té doby bylo jen držení palců mně a Jitky, aby se vztah s Pájou naplno rozvíjel. Čím méně tady potom Jirka byl, věděli jsme, že se daří jejich vztah naplňovat směrem ke společnému štěstí. 

Výsledek setkání dvou skvělých lidí vidíte na svatebnm oznámení.


Blahopřejeme k životnímu kroku Jirky a Pavly, hodně společného štěstí dalších sto let, také hodně rybčátek. Roland a Jitka.
 

Obrázky na Lide.cz

Chtěl jsem napsat gratulaci o mnoho dříve, ale pak jsem si říkal, že počkám až to Jirka s Pavlou prozradí sami. Ivoš byl zase rychlejší. [Spiklenec]Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Přání

   29. Říjen 2013 - 13:58
nahatej

Chlapče a děvče,

společná cesta životem je trnitá i krásná věc. Bez ohledu na to, jestli jste nahatí či oblečení, kéž vám to vydrží.

Bylo mi milé, když kdysi dávno moje přítelkyně sdílela společný postoj k nahotě a samozřejmě ke spoustě dalších věcí, jež jsou pro společný život důležitější. Klaplo to, nedávno jsme oslavili 30 společných let a v rámci spolužití zamykání sezony na Hrádku, jež stručně komentuju na jiném místě.

Btw, s ohledem na ukládání tuku na těle, mě lehce zaráží (byť je to vaše věc, „váše, ďélo, taváryšči,“ jak svého času zlověstně pravil taváryšč Brežněv, a dear Paula, no sweat) novomanželka na prolinkovaném obrázku. Jestli je totiž už nyní „širší“ než pan manžel, může z ní zakrátko být – jak to napsat korektně – dáma při těle, jež bude závistivě monitorovat sokyně útlé, jimž dnešní doba jednoznačně přeje.

Jasně, éto váše ďélo, Rybkovi, nenechte si do toho kecat, ale chlapče, ty štíhlý holky mají svoje kouzlo a bacha na ně, novomanželé.

Jestli za 30 let shledáš, že tvoje baba byla tím nejlepším, co jsi za ty roky poznal, dej na modlení a dělej jí pomyšlení. Držím palce, ježto si troufám tvrdit, že vím, o čem mluvím.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

To je zvláštní stylizace přání.

   29. Říjen 2013 - 14:40
Roland Jitka

Popřát někomu ke svatbě a zároveň „zvláštním způsobem“ okomentovat postavu nevěsty je přinejmenším nevhodné. Pája (Pavla) je v sedmém měsíci těhotenství, jestli dobře počítám a JirkaRybka je člověk, který by se mohl převlékat za násádou, kdyby nebyl naturista. Asi jsem ze staré školy, ale ani kdybych nevěděl, že je nevěsta v očekávání (a možná jste to opravdu nevěděl), bych si nedovolil to takto okomentovat, notabene při komentáři s přáním ke svatebnímu oznámení. [Zmatený]

[Rozzlobený] Mohl bych Vaši nevhodnou vsuvku v textu vymazat, ale očekávám, že to raději uděláte sám, než si toho všimnou i ostatní co mají JirkuRybku a Páju (Asmaru) rádi. Roland.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

připodotknutí od nevěsty :-)

   29. Říjen 2013 - 17:09
Obrázek uživatele asmara
asmara

Rolande, díky, že jsi se mě rytířsky zastal, ale nijak se mě poněkud kontroverzní poznámka „nahatého“ nedotýká. Jednak vnímám jako obrovský přínos naturismu to, že jsem se už dávno vyrovnala s dokonalostmi a nedokonalostmi svého těla, jsem v něm spokojená a i Jirka, ač skutečně obdivuje útlé dámy, si ve svém věku uvědomuje, že o těle je to až v druhé řadě :-) Koneckonců na fotce, kterou jsme Romanovi poslali už před několika týdny, aby nám z ní udělal obrázek, skutečně vypadám víc tlustá než těhotná [Spiklenec] A pro odlehčení si koneckonců můžeme říkat s Ivanem Mládkem: " Mám rád dámy při těle, udělám si prso, kde potřebuju…" [Vyplazený jazyk]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

"přání"

   31. Říjen 2013 - 13:10
Pepper

Pájo dobře, že si z toho nic neděláš. Mám podezření, že „Nahatej“, když to řeknu slušně, utrpěl pádem ze schodů po hlavě. Jinak si jeho zoufale nevtipný pokus o přání nedovedu vysvětlit. Tento web je poslední, na kterém bych něco tak hloupého, přízemního a ošklivého hledal… [Pláč]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Dodatečné přání

   11. Listopad 2013 - 0:33
Martin Drake (bez ověření)
MalováníMalováníDodatečně slovem i obrazem přání všeho nejlepšího ve společné nejen naturistické cestě životem. Martin
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.