| ||||
Naturist Resort Magnolia Natura je ideální místo pro naturisty, které se nachází v Maspalomas na nejjižnějším cípu ostrova Gran Canaria. Podle statistik je tato konkrétní část pobřeží Kanárských ostrovů oblastí s celoročně nejstabilnějším počasím na světě. Na Gran Canarii je velmi snadné se dostat velmi četnými charterovými lety z Prahy. Vzhledem k vynikajícímu klimatu Gran Canarie je Magnolias Natura otevřena po celý rok pro naše hosty.
Magnolie Natura má 28 jednotlivých bungalovů. Každý bungalov má samostatný obývací pokoj, kuchyňský kout, koupelnu a ložnici. Všechny pokoje mají klimatizaci a soukromou terasu. Těšíme se na to, až vás budeme moci přivítat v Magnolias Natura, kde si můžete vychutnat klid a pohodu pod stále teplým sluníčkem Kanárských ostrovů. Zobrazit místo Canary Islands (NATURISTA.CZ) na větší mapě Jiné FKK cestopisy z Kanárských ostrovů: Lanzarote, tam kde vládne vítr FKK Fuerteventura Dovolená na Tenerife | ||||
Přirozená radost ze života
Z Prahy letecky to je nesmyslně
drahé. Podstatně levnější letenky na Gran Canarii jde sehnat ze všech německých letišť – např. skvěle dostupná letiště Mnichov a Drážďany, z letiště Vídeň ale i z polských letišť – třeba kousek od hranic ležící letiště Katovice. Ten faktický monopol Letiště Praha v České republice je holt na cenách letenek hodně znát.