NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Májový deštivý Babylon

Vložil Anonymní, 31. Květen 2010 - 22:55

AvatařiAvataři Květnová Naturistická party v Babylonu byla poněkud ve stínu naší jiné akce z minulého týdne. Návštěva byla tedy poslabší a také program se po začátku nějak ne a ne rozhýbat do obvyklého tempa. Nakonec se ale vše zajelo do klasických kolejí a celý večer skončil v pohodové atmosféře. V hlavní soutěži bylo vidět ještě doznívající MS v hokeji, ale nejvíce zaperlili Avataři, kteří zaujali nejen propracovanou kresbou, ale i téměř autentickými avatarskými copy. Aby toho Opluštilovi neměli s malováním málo, tak se Honza ujal (stejně jako minule) saunových ceremoniálů, které byly tentokrát celkem čtyři.


Před cestou do Liberce jsem předjednal setkání s majiteli CAMPU BORNÝ. Po několika prospěšných a úspěšných obdobných schůzkách tato vyzněla dosti bezbarvě a do budoucna ne příliš optimisticky. Naturistická pláž Pod Borným v současnosti žije ze své dřívější známosti a nyní není majiteli nijak podporována. Chybí označení, textiláci menšící se n-pláže okupují ze všech stran. Pro nás je to škoda, protože dřív patřila tato pláž mezi naháči k nejoblíbenějším. Bavili jsme se o možném označení n-pláže, což nám bylo majiteli povoleno. Nainstaloval jsem tedy naši plachtu a jakmile budeme mít hotové cedule označující n-pláž, tak je tam umístíme. Snad to uvede tuto n-pláž opět do n-normálu.
Na druhé (bývalé) n-pláži u Máchova jezera – Klůčku, je to ovšem podstatně horší a tamější n-pláž už téměř zanikla. Její majitel mi řekl (slovensky), že když někdo chce před dětmi běhat nahý, tak ať si jede jinam.Z Mácháče to je do Liberce hodinka jízdy autem, tak jsme po skončení povídání a instalace plachty byli v Babylonu velmi brzo. Smíšená dvouhodinovka očividně moc textiláků nepřesvědčila, tak došlo ke 20. hodině k tradičnímu opouštění aquaparku. To se už ale schylovalo k prvnímu bodu naturistického večera – saunovému ceremoniálu v sauně Afrikaně. Toho se už podruhé ujal Honza Opluštil, který zcela nezištně opatřil vše potřebné pro provedení ceremoniálů a sám je také v potu tváře prováděl. Tentokrát si přišli na své milovníci levandule, medu, mentolu a na konec celého večera čekalo na návštěvníky ceremoniálu překvapení.
Sobotní dětské soutěže vedla jako vždy s přehledem Ája (v 7. měsíci). Jako vždy se hledaly po aquaparku nejrůznější předměty, zjišťovaly se od různých lidí v areále všelijaké údaje a samozřejmě se za to všechno sbíraly body. Bohužel nešel ani jeden aquazorbing, což nejednoho naháče zklamalo. Jako obvykle byla k dispozici posilovna a nově se ve 22. hod. uskutečnila avizovaná exkurze do babylonského Wellnessu.
To ale už všichni s očekáváním vyhlíželi soutěžící v malování. Vyhráli Avataři, ale i řada nováčků soutěží předvedla moc pěkné kresby.
 
Při zpáteční cestě jsme ještě stihli navštívit Lhotu u Brandýsa nad Labem, kde jsme měli domluvenou instalaci naší plachty s prokuristou Jezero Lhota, s.r.o. panem Nedvědem. Jelikož se chýlilo k bouřce, tak jsme narazili pouze na značně nervózní stánkaře, kterým se současné počasí vůbec nezamlouvá. Takový je život, ale my si pořád ještě myslíme, že letošní léto bude ještě pořádně parné. HLAVNÍ STRANA NATURISTICKÝCH PARTY BABYLON


Chcete pomoci s propagací naturistických akcí a vůbec větší informovanosti o naturistickém dění? Stáhněte si aktuální Naturistův občasník a vyvěste ho ve svém okolí. INFORMACE
5
 
-

wow Avatar :)

Vložil PetrK, 1. Červen 2010 - 22:44

Velká gratulace Avatarům, vypadáte skvěle ;-) A věřím, že to dalo spoustu práce. Taky jsem jednoho Avatara viděl zde [Smích]

Petr

 
-

Poloprázdná Lhota

Vložil volynak, 2. Červen 2010 - 15:55

Na Lhotě jsem byl minulou sobotu, tedy den před vámi, a i když nebylo zrovna nejhorší počasí, zarazil mě malý počet návštěvníků. I v odpolední době tam bylo sotva pár desítek lidí, s tím souvisí i nešťastní stánkaři. Vstupné ani parkovné se ještě nevybíralo. Tuto sobotu (5.6.) se tam chystám znovu, má být snad konečně, alespoň na jeden den, jasno, tak tam snad bude i větší návštěvnost. Jo a okouknu tam tu novou plachtu. P.S. Jakpak je to s mým návrhem na vydání dalších propagačních materiálů?

 
-

Sobotní Babylon musím

Vložil Pavlík II (bez ověření), 2. Červen 2010 - 17:45

Sobotní Babylon musím pochválit, ale zarazil mě stav pláže Klůček. Ještě loni fungovala alespoň jako smíšená, kdy nudistů bylo v menšině. Ale nyní se tam bez plavek již nebude smět? Navíc mi Klůček vyhovoval pro snadnou dostupnost od vlaku.

 
-

Klůček a spol.

Vložil zurek (bez ověření), 2. Červen 2010 - 20:45

Ten pan správce Klůčku mi říkal, že to tam nijak neusměrňuje, takže si tam může být každý, jak chce. Pod Borným to vidím optimističtěji, proto jsem plachtu dal tam.

Ohledně různých předmětů na podporu Naturista.cz budu teď dělat anketu, o co bude největší zájem.

 
-

Propagační předměty

Vložil press777 (bez ověření), 3. Červen 2010 - 16:22

Co takhle plavky s logem Naturisty? Aha, to asi ne… Já osobně bych hlasoval za ručníky, ale ty se asi musejí vyrobit od první nitky, to není potisk… Každopádně, ať to bude cokoliv, bude to mít úspěch. PS: snad vyjma propisovaček, ty se ztrácejí, vysychají atd… Držím palce, ostatně jako ve všem, co se zkouší…

 
-

Na hlavu.

Vložil Karlík (bez ověření), 3. Červen 2010 - 21:10

Na jedné straně píšete pane Zurek o propagaci, ale na straně druhé tu reklamu dáváte tam kde je více těch nahatých. Nechápu to. Já když chci něco propagovat tak tam kde to lidé tolik neznají. A už vůbec nechápu proč jste tu plachtu nedal na obě místa když to správci nevadí jak píšete. Já pokud v létě pojedu na to jezero což je letos docela reálné tak rád vyzkouším obě lokality. Plavky ovšem s sebou ani nevozím tak jedině nahatý [Úsměv] .


Žurek: Dej mi milion a já udělám plachet, kolik chceš. Zatím počítám každý halíř, tak jsem schopen dát reklamu jen na nejvíc navštěvované n-pláže. A tam náš drtivá většina lidí vůbec nezná. Až nás bude znát 5% populace, tak budeme mít 7000 návštěv denně, to už bude zajímavé pro partnery a můžeme jít dál. Nic se nedá vycucat z prstu Karlíku, dneska se všechno musí zaplatit.


Karlík: A vo tom to je. Já myslel že to bude asi o financích. Ale nejde snad jen o naturisty zde přítomné. Já bych tu reklamní plachtu dal opravdu raději kde tolik naháčů není. Třeba žádný aby se o naturistech z webu dozvěděli i plavkáči a přidali se k nám. Ne? [Úsměv] Ale jsou to vaše finance a reklama tak si ji dejte kam vy uznáte za vhodné. Každá kapka dobrá. Díky za ně [Úsměv]