NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistické přivítání jara v Aquapalace Čestlice

Vložil Anonymní, 22. Březen 2009 - 13:11

Přesně na první jarní den 21. 3. 2009 se sešlo přes 800 naturistů v Aquapalace Čestlice, aby zahnali dokonávající zimu a přivítali jaro. Naturistické svěcení jara mělo na pořadu bohatý program, ve kterém se předvedli známí i řada nových tváří naturistického života.


To se musí prostě zažítTo se musí prostě zažít Vzhledem k dobrým ohlasům z minulé Noci naturistů 24. 1. 2009 jsme očekávali opětovný nárust návštěvníků. Podle poměrně skromných front u pokladen kolem 18. a 20. hodiny jsme od zamýšlených návštěvnostních rekordů postupně upouštěli a doufali v zachování alespoň minulých přes 700 naháčů. Skutečnost nám nakonec přece jen přála a ukazatel stavu návštěvníků během večera ukázal číslo 803. Přes stabilní nárust návštěvnosti je nutno podotknout, že i s tímto číslem stále ještě nenaplňujeme Aquapalace ani z poloviny.


Večer začal tradičně ve 20 hodin, kdy se poměrně rychle vytratily všechny textily a do 20 minut zavládli v celém areálu naháči. Mnozí se sem přesunuli ze saunového světa, který bylo možno navštívit už od 18 hodin za zvýhodněné n-vstupné 300 Kč (18 – 23 hod.).

Se začátkem prvojarního naturistického srazu se na podiu Paláce pokladů začali chystat hudebníci a tanečníci ke svým vystoupením. Pro zahřátí začali členové skupiny Sueneé se svými Kruhovými tanci, ke kterým se připojovali i další návštěvníci Paláce pokladů.
Velký úspěch zaznamenala taneční dvojice SHANELAH a EYSHA, která předvedla ve dvou výstupech břišní a šavlové tance. Velmi profesionální výkon byl odměněn hlasitým potleskem.
Ani tentokrát nezklamal vysoce profesionální klavírista Petr Malínek, který je už tradičně nedílnou součástí našich naturistických akcí.
Neutuchající živou atmosféru umocnilo svým vystoupením bubenické trio z Vysočiny.
Svoje první moderátorské ostruhy si na tomto večeru získávala naše nová spolupracovnice, která si v poměrně hektickém sledu několikahodinového programu vedla statečně a bez větších zakolísání uvedla celou akci do zdárného konce.

Po dětských sportovních soutěžích nastal vrchol celého večera – Vyhnání zimy a příchod jara. Zimu představovala naše známá indiánská babička, která pořád ještě zimně nabílená a se zimní parukou neúnavně masírovala všechny kolemstojící ledovou tříští. Až jí došel dech i led, tak nastal ten pravý První jarní den a nastoupili soutěžící v bodypaintingu, kteří všichni předvedli jarní motivy.

Kromě programu na podiu si samozřejmě všichni naháči celý večer a naplno užívali vlnobití, tobogánů, nejrůznějších důmyslných zátočin a zákoutí, která tento mohutný aquapalác skýtá.
Ani tentokrát nechyběli naši staří známí kolegové z AQUAZORBINGU, kteří tentokrát premiérově předvedli svůj roller – průhledný válec, ve kterém ve stylu „křeček v kolotoči“ mohou šlapat až 3 naháči.

I tato naturistická akce v AQUAPALACE ČESTLICE byla hodnocena GŘ ing. R. Steinhaizlem kladně, takže nic nebrání konání další Noci naturistů v tomto mohutném areálu. Napříště zde budeme slavit Mezinárodní den naturismu, dne 13. 6. 2009.

4
 
-

Opět prima akce Čestlice

Vložil CiraCira, 22. Březen 2009 - 14:13
Obrázek uživatele CiraCira

Z lednové akce jsme byli s manželkou nadšeni a už jsme se moc těšili na vítání jara v březnu. Opět podařené a bylo by super, kdyby se opakovalo možná i častěji. Prostě klid, pohoda, každý si najde to svoje. Jen jsme měli pocit, že byla voda chladnější než v lednu. A jak jsem mluvil i s jinými, nebyl to jen náš pocit. Ale jinak opravdu super, ideální relax. Jen malá výtka. Na všech letácích, které byly v areálu vylepeny bylo napsáno „přivýtání jara“ – to je trošku škoda si takhle kazit reputaci. Děkujii všem organizátorům a už aby byl červen.


Žurek: Omlouvám se za chybu. Letáky donesl kolega na poslední chvíli už vytištěné a jelikož bylo už za minutu začátek, tak jsem neměl dostatek klidu na kontrolu.

 
-

Čestlice opět nezklamaly

Vložil meesha (bez ověření), 22. Březen 2009 - 14:41

Počet účastníků jsme odhadovali na nižší než posledně, to číslo 800 nás docela překvapilo, ale pro budoucnost akce je jedině dobře, že účast stoupá. I když, oproti poslední akci mi přišlo, že tam okounělo víc „divnejch strejců“, tak z tohohle se snad žádnej trend nestane… Každopádně supr akce, zvlášť sauny si vždycky pěkně vychutnáme.

 
-

Radost z Čestlic

Vložil bledule (bez ověření), 22. Březen 2009 - 16:41

Prima moc prima akce, samozřejmě vycházela z řad organizátorů, kterým náleží pochvala a snad je ten závěrečný potlesk potěšil, když viděli tolik šťastných naháčů. Každý si mohl vybrat podle své chuti – plavání, vlnobití, tobogány, křečci,… nebo relax s tanečky a více se poddat hudbě třeba na lehátku. Oživením proti minule byly břišní tanečnice. Taky mi bylo víc zima oproti této akci letos v lednu, ale když nestudí plavky bylo to OK, prostě to chce víc aktivity. Všimli jste si toho, že byla vidět radost lidí a lidi se na sebe usmívali a byli na sebe hodnější a ohleduplnější než v běžném životě ?

 
-

Skvělé Čestlice

Vložil giannacz (bez ověření), 22. Březen 2009 - 17:22

Ahoj, děkuji organizátorům za skvělou naturistickou akci v Čestlicích. Skvělý program, úžasné koupání, super sauny. Na všech byla vidět radost a to je skvělé. Velice mě překvapil profesionální přístup zaměstnanců Aquapalace. Organizovat něco je složitá věc tak snad máte radost z našich pochval. Krásné jarní dny Jana


Žurek: Děkuju za pochvalu [Úsměv] . S přibývajícími n-akcemi si vymýšlíme stále nová a nová čísla programu a tím vzniká řada improvizací… Aspoň se pořád živo a na rozdíl od některých n-zimomřivců si na chlad rozhodně stěžovat nemůžeme. Já kdybych se 1× za půl hodiny neochladil pod studenou sprchou, tak se tam snad rozpustím. Pochvaly samozřejmě potěší a musím dodat, že je opravdu radost pracovat s takovými nadšenci, jací se na našich akcích vyskytují.

 
-

N-akcia Čestlice

Vložil rene68, 22. Březen 2009 - 20:41

Aj pre nás, naturistov zo Slovenska to bola skvelá akcia, ktorú Vám môžeme len závidieť a ktorá stála za to. S rodinou sme si perfektne oddýchli a n-párty bola za účinnej podpory zamestnancov aquapalace výborne organizovaná. Čas ubehol veľmi rýchlo. Saunový svet s možnosťami oddychu spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky pre naturistické vyžitie aj pred samotnou n-akciou. Vďaka organizátorom a tešime sa na budúci termín. Pozdrav zo Slovenska!!!

 
-

Čestlice Super !!

Vložil Zdendous (bez ověření), 22. Březen 2009 - 21:02

Na akci jsme dorazili celá rodinka a jelikož v Čestlicích jsme byli vůbec poprvé celý areál nás opravdu ohromil a velice příjemně překvapil.Bohužel akce byla příliš krátká na to abychom vyzkoušeli všechny atrakce a možnosti které toto centrum přináší. Myslím že velmi příjemné by bylo příště akci prodloužit až do 24hod tak jak je například zvykem v Babylonu.Byli jsme velmi spokojeni a těšíme se na další natura akci v Čestlicích.


Žurek: Konec n-akcí není možné posunout z jednoduchého důvodu – Čestlice jsou mimo Prahu a doprava zaměstnanců je o půlnoci do Prahy dosti komplikovaná. Proto platí nařízení, že ve 23:30 musí všichni projít pokladnami ven.
Jinak zaměstnancům platí i náš dík za trpělivost, kterou s námi mají. Nepořádek spojený s malováním, nekonečné rekvizity, kterými zahlcujeme plavčíkárnu, neustálé dotazy a přání tu odemknout bránu pro hudebníky, tam zabezpečit kýbl ledu atd. Nemají to s námi lehké, ale tváří se opravdu profesionálně a úsměv na tváři zůstal veškerému personálu až do konce. Jen bych upřesnil, že zázemí akce vč. tiskové zprávy poskytuje Aquapalace. Organizaci a celovečerní program zabezpečuje NATURISTA.CZ.

 
-

Čestlice super

Vložil vfr (bez ověření), 23. Březen 2009 - 0:59

Uvodem bych chtěl říci, že n-akce v Čestlicích byla velmi povedena a moooc se nám líbila. Těšíme se na další. S Kačenkou, mojí velkou láskou jsem se seznámil teprve nedávno, před pár měsíci a když jsme šli na první akci nevěděla, co si o tom myslet a jak to bude probíhat. Na n-akci se ji docela líbilo a tak se na druhou už těšila. Závěrem bych chtěl poděkovat organizátorum této akce a popřát mnoho takových uspěchů a dobrych nápadů i do budoucna. Pochvala nemine ani ředitele Čestlic, je to borec a patří mu náš dík. S pozdravem Franta z Prahy [Spiklenec]

 
-

Čestlice 21/3/09

Vložil Tomáš Marný (bez ověření), 29. Březen 2009 - 22:08

Akce +++ jen si nedovedu představit pokud tam bude plný počet lidí tak zakončení provozu v 23.30. Už teď není při oblékání životní prostor případně kam si sednout při obouvání. Areál je na průběžné střídání návštěvníků, ale jednorázový odchod je dost náročný.


Žurek: Už si všichni zapamatujte, že se píše „ČESTLICE“, opravuju to tady asi po 1000. Konečná hodina 23:30 je dobrá vůle AP natáhnout akci co nejdéle. V tuto noční hodinu je velmi problematické dostat personál do Prahy, proto se doporučuje jít do šaten už po 23. hod. a 23:30 už opouštět pokladny.

 
-

Ta půlhodina na sprchy,

Vložil natur, 30. Březen 2009 - 6:57
Obrázek uživatele natur

Ta půlhodina na sprchy, šatnu a pokladnu na konci akce plně koresponduje s běžným provozem. Ve středu se v Aquaparku konala promoakce Asociace cestovek, samozřejmě za přítomnosti veřejnosti – běžný provoz končí ve 22:00 hod., ve 21:30 hod. byli návštěvníci vyzváni rozhlasem k opuštění Saunového a Vodního světa a zároveň byly vypnuty veškeré atrakce. natur

 
-

Podobne aktivity

Vložil Jan Kozak (bez ověření), 4. Prosinec 2009 - 1:25

Mohu jen, aniz bych se podobne akce zatim zucastnil. zajima, mne, zda se podobne veci ted konaji tak jednou za rok? uz jsem tady oslovil par dam kvuli doporovodu na podobnou akci, preci jenom na poprve se mi tam moc nechce samotnemu. podle frekvence akci mam pocit, ze se tomu venuji lide spise mimo tento web?


Žurek: Váš příspěvek si nějak protiřečí… Naše n-akce se konají různě, rozhodně víckrát za rok. N-Babylon každou poslední sobotu v měsíci (pouze v prosinci každý rok 27.12.), Aquapalace Čestlice 5× za rok, ostatní aquaparky taky cca. 5× ta rok, bazény 1× za týden až 1× za měsíc, viz v pravém sloupci „Kryté bazény a aquaparky“.
„Oslovení dam“ – neviděl jsem, že byste zady měl nějaký inzerát, tak předpokládám, že jste je oslovoval emailem. Moje zkušenost je taková, že emailem se cizí člověk na n-akci pozvat nedá. Já jsem nejvíce lidí pozval z naší saunařské páteční společnosti, kde je hodně času na povídání a vůbec není nad osobní kontakt.
Na n-akce chodí určitě velká část lidí mimo tento web, jak říkáte. Na akcích se nás opravdu velké množství lidí ptá, co to ten Naturista.cz vůbec je. 1–2 dny po akci vidím ve statistikách velký nárust zadání „naturista.cz“ na Seznamu. V sobotu po 12. hod. si můžete na Impulsu poslechnout povídání, které jsem včera připravoval s jejich redaktorem.