NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistický pochod okolím Čerčan – 2. ročník

Vložil Anonymní, 22. Březen 2010 - 20:30

Loni jsme poprvé šli nazí pěknou krajinou v Posázaví. Počasí nám moc nepřálo, nicméně účast byla podstatně lepší, než jsem čekal, a protože i ohlasy nebyly špatné, zvu vás tímto na druhý ročník (Na)turistického pochodu Posázavím. Trasa bude stejná jako loni, možná jen s malou obměnou, a konat se to bude v sobotu 19. června 2010.

Takže přijďte všichni, kdo máte chuť se nazí projít krajinou. Zážitek je to velmi příjemný a zvláštní současně. Letos nám snad i bude přát počasí. V nejbližší době dopíšu propozice a podrobnosti, ale v zásadě to bude stejné jako loni. Tak se na vás 19. června těším. :–)
5
 
-

Píšu si do diáře :)

Vložil PetrK, 24. Březen 2010 - 16:07

A můžeš se mnou opět počítat.

Petr

 
-

Zájemce o naturistický pochod

Vložil Nudanat (bez ověření), 2. Duben 2010 - 11:00

Ahoj lidičky, jestli mi do toho něco nevleze, tak se zúčastním. [Spiklenec] N.

 
-

Už se nemohu dočkat

Vložil Prchal, 3. Duben 2010 - 1:57
Obrázek uživatele Prchal

Zdravím, již jsem 23.3. psal organizátorovi této loňské povedené akce a musím mu projevit pochvalu, že bude 2.ročník n-pochodu. Je fakt, že 1.ročník jsem nebyl, protože jsem měl obavy z kolemjdoucích a jejich reakce a předpověď počasí byla špatná, ale viděl jsem a četl jsem, že vše bylo v pohodě a s úsměvem, tak od té doby, co vyšel článek o 1.ročníku jsem netrpělivě na koni a čekám na podobnou příležitost vyzkoušet n-turistiku:-) Já se zúčastním, pokud mi to situace dovolí, protože je to ještě dlouhá doba a nevím, co se může ještě stát. Nevím, je to dobrý nápad dávat termín na víkend? Nebylo to v loni tak náhodou ve všední den?

Už se moc těším! [Smích] S přátelským pozdravem Aleš Prchal, Brno.

 
-

Zážitek z n-pochodu

Vložil miki, 3. Duben 2010 - 21:55

Loni jsem se zůčastnil jako jediný nenaturista -zkusil jsem si to,užil jsem si pohodu bez oděvu a jen doufám ,že letos vyjde lepší počasí.pokud se nic nesemele,určitě zase půjdu.Zdravím tímto účastníky I.pochodu.Miki [Spiklenec]

 
-

připonínka

Vložil miki, 3. Květen 2010 - 21:12

Jelikoš pochod zmizel z hlavní stránky,chtělo by ho pár dní před 19.6.znovu připomenout. Miki