NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Plující obrázek

Vložil Anonymní, 29. Září 2011 - 14:03

Nejrůznější zkušenosti a důvody orientace a chování návštěvníků Naturisty nás dovedly až k rozhodnutí umístit na naši titulní stranu plující komiksovou postavičku, která oznamuje konání nejbližší Naturistovy akce. Jedná se o odkazy na výlučně naše aktivity, takže nejde o reklamní prostor jiných subjektů. O technické provedení jsem požádal velmi zručného Jirku Rybku, který se tohoto zhostil podle mne na výtečnou a plující postavička bude jistě milým a nenuceným zpestřením našeho webu.


Loxie & ZootLoxie & Zoot Postavičky byly zvoleny z oblíbeného n-komiksu Loxie and Zoot od australského kreslíře Stephena Crowleye. několik stran přeložených do češtiny můžete najít ZDE a ZDE.
Plující postavička se objevuje zatím pouze na titulní straně NATURISTA.CZ a avizuje blížící se akci Naturista.cz. Pokud se vracíte na titulní stranu opakovaně a nechcete se na tuto postavičku dívat, tak stačí na ni kliknout a ona hned zmizí.

Přivítáme jakékoli postřehy a nápady, jak tuto zajímavůstku vylepšit a zdokonalit. Chtěli bychom o takovéto věci obohatit náš Naturistův občasník, který by (zvláště v letních měsících) měl být k dispozici slunícím se naháčům na plážích.
5