NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Stanete se dobrovolníkem nebo plavcem na Swimming Gala 2011 v Praze?

Vložil PetrK, 20. Říjen 2011 - 20:51

5.listopadu 2011 proběhne poprvé v Praze jedinečná naturistická akce evropského významu. Jubilejní plavecké závody 40th Swimming Gala. Navštíví nás plavci-závodníci z devíti států (213 účastníků) . Bude to čistokrevné naturistické mistrovství Evropy se vším všudy, vlajky, profesionální časomíra, skuteční rozhodčí, závodníci s mnohaletými zkušenostmi.

Chcete pomoci serveru NATURISTA.CZ s organizací těchto závodů? NATURISTA.CZ díky dobrým referencím z dobře organizovaných akcí (nejen v aquaparcích) se stal v konkurenci Německa a Španělska letošním pořadatelem této jedinečné akce, kde poměří své síly naturisté z celé Evropy.
Chcete se stát dobrovolníkem nebo závodníkem? Článek o této akci

STAŇTE SE DOBROVOLNÍKEM. V sobotu celý den nám můžete pomoci s organizací.
Očekáváme od vás jen základní znalost angličtiny (nebo němčiny nebo francouštiny nebo italštiny nebo španělštiny, švédštiny, holandštiny) a chuť a čas pomoci dobré věci.
Co vám nabízíme: Za vaši pomoc dostanete jídlo zdarma celý den (oběd, svačina, večeře), vstup na večerní raut (občerstvení v ceně), získáte zajímavé zážitky z atmosféry mezinárodních závodů, nové naturistické přátele z celé Evropy a jako bonus získáte vstup do Čestlic.
Co bude vaším úkolem? Například pomoc s výdejem zámků v šatně, ohlídat výdej jídel, být nápomocen radou všem účastníkům při jejich otázkách, ohlídat aby do správné dráhy přišel správný závodník, vyzdobení plaveckého areálu a spousta dalších drobností, které taková akce přináší.
Kdy? V sobotu 5.11.2011 od rána do večera.
Kde? Plavecký areál na Slavii (Eden) v Praze, Vladivostocká 10, Praha 10 – Vršovice, GPS: 50.068613, 14.478293

Hlaste se na email nebo telefon: 777 923 111

Umíte plavat? Umíte odstartovat ze závodního bloku? Myslíte že dobře plavete, ale na klasické závody si netroufnete? Pak se přihlaste na Swimming Gala! Reprezentujte Českou republiku na mezinárodním poli. Zažijete neopakovatelnou atmosféru mezinárodních závodů a třeba získáte pro naši republiku medaili :-)
Plave se všemi myslitelnými styly (mimo čubičky:-), jen na 50metrů a v „krátkém“ bazénu (25 metrů).
Věkové kategorie jsou takřka pro každého, začínají kategorii 10–11let a končí kategorií 65+ zvlášť pro muže i ženy. Čili věk ani pohlaví nejsou překážkou. Přijďte hájit barvy ČR a podpořte tak české naturisty.
Kdy? v sobotu 5.11.2011, 8:00 rozplavby, 10:00 start závodů.
 

AquapalaceAquapalace Chtěli byste vaši firmu zviditelnit na mezinárodním poli? O těchto závodech se bude mluvit celý rok ve všech naturistických evropských organizacích INF-FNI.
Za ceny věnované plavcům vám umístíme reklamu po dobu celého víkendu do plaveckého bazénu + ke všem internetovým stranám na Naturista.cz.

Hlaste se na email nebo telefon: 777 923 111

Na všechny se v sobotu těší Petr Konrád (spoluorganizátor)
INF-FNIINF-FNI Česká strana 40. Swimming Gala, 40th Swimming Gala in ENGLISH.
5
 
-

Swimming Gala

Vložil volynak, 21. Říjen 2011 - 19:31

Mám dotaz – dobrovolníci budou také natur? A co diváci, bude akce přístupná veřejnosti?

 
-

Pomocníci na SG

Vložil zurek (bez ověření), 21. Říjen 2011 - 22:14

Hlavním kritériem je znalost minimálně angličtiny. Všechno ostatní je nepodstatné. Závody budou organizačně velmi náročné, za jeden den musíme stihnout přes 100 kombinací disciplin, kategorií atd.

Ohledně diváků jsme se domlouvali, že ano, nicméně kapacita „hlediště“ je 200 lidí a účastníků je 213, takže další lidi už nevidím reálně.

 
-

Swimming Gala - díky za zkušenost,

Vložil asmara, 7. Listopad 2011 - 19:03
Obrázek uživatele asmara

možnost být při tom a osahat si do té doby naprosto neprobádané území velké plavecké soutěže.....všichni organizátoři odvedli obrovský kus práce, dobrovolníci se svých rolí zhostili také statečně a na závěrečné diskotéce pak bylo úplně jedno, kdo odjel obtížený medailemi a kdo to štěstí neměl- bavili se všichni [Spiklenec] Ještě jednou velký dík!!!

 
-

Swimming Gala - Byla to zajímavá zkušenost

Vložil Vogel, 8. Listopad 2011 - 18:02

Chvílemi se mi tam ani nechtělo, ale nakonec jsem nelitoval, že jsem šel a pomáhal. Ke konci už jsem byl pěkně utahanej, ale společenský večer a hlavně diskotéka mě řádně probudila a byla takovou pěknou odměnou pro všechny zúčastněné. Tedy jak závodníky, tak pomocníky.