International sections
English Deutsch Dutch

NATURISTA.CZ

Radost ze života bez plavek

-

Jezero Lhota (u Brandýsa nad Labem)

Vložil JirkaRybka, 6. Duben 2010 - 3:33
Aktualita: 

OVĚŘENO 2013 NATURISTA.CZ
NATURISTA.CZ DOPORUČUJE LETNÍ SEZONU 2013: JEZERO LHOTANATURISTA.CZ DOPORUČUJE LETNÍ SEZONU 2013: JEZERO LHOTA
VÍTEJTE NA LHOTĚ U BRANDÝSA NA LABEM.

Mapa, plánek, souřadnice: 
Přístupnost pláže: 
Placená s otvírací dobou (jindy volně přístupná).

Fotografie: 

ZAUJALA VÁS LOKALITA? Vice fotografií
Celá n-pláž: Vše je FKKCelá n-pláž: Vše je FKK Východní břeh (N) plážeVýchodní břeh (N) pláže Vstup na n-pláž: )Vstup na n-pláž: ) Naháčů hodně...Naháčů hodně… Obec a jezero LhotaObec a jezero Lhota Lhota leteckyLhota letecky 


Vstupné, provozní doba, kontakt: 

Vstupné (2011):
Dospělí – 50Kč (děti do 15let, postižení, studenti – 30Kč, děti do 6let zdarma)
po 17hod: Dospělí – 30Kč (děti do 15let, postižení, studenti – 20Kč, děti do 6let zdarma)
Mimo sezónu, provozní dobu, nebo za špatného počasí se vstupné nevybírá.

Parkovné:
7–17hod: osobní auto – 60Kč; motocykl – 30Kč; autobus a ostatní – 100Kč
17–20hod: osobní auto – 30Kč; motocykl – 20Kč; autobus a ostatní – 50Kč

Provozovatel: Jezero Lhota s.r.o. WWW


Doprava: 
Autem
Vlakem
Na kole
Pěšky

Naturismus: 
Oficiální n-pláž - s cedulemi.

Zázemí na pláži: 
Naturistické občerstvení.
WC na n-pláži.
Sprchy na n-pláži.
Kemp není.
Parkoviště placené.

Vhodnost: 
Pro plavce i neplavce.
Na opalování.
Vhodné pro děti.

Parkoviště: 


Přímo k areálu přiléhá velké parkoviště (stovky aut) se štěrkovým povrchem a čerstvě vysázenou zelení, na němž je v sezóně vybíráno parkovné. (Mimo sezónu se někdy stává, že je parkoviště fyzicky uzavřeno závorou.) Vstupů do samotného areálu koupaliště je více, naturistům doporučuji zajet do levého zadního rohu parkoviště (z pohledu při příjezdu), kde je pokladna nejbližší začátku n-pláže. Od června do srpna platí v celé obci Lhota zóna se zakázaným stáním a ani jinak tam mnoho místa není (spíš žádné), takže je opravdu nutné toto parkoviště využít.

Sport - zábava: 

Plavání, opalování, rybaření. Naturistické procházky. Půjčovna šlapadel v těsném sousedství n-pláže. Vzhledem k rozsáhlosti n-pláže by s dalšími poklidnějšími aktivitami na vlastní pěst nemusely být problémy (např. se zde někdy hraje Pétanque), oficiální nabídka dalšího vyžití ale zřejmě krom těch šlapadel není.

Ubytování: 

Pronájem chaty v Českém ráji Dovolená na chatě a v pohodě.


5km jižně od lokality by měl být kemp na Proboštských jezerech (rovněž pískovny, na břehu Labe, avšak textilní), chybí však dostupné údaje. Další možnosti nabídne Brandýs n.L.-St. Boleslav (cca 6km přes les).
V lokalitě je nemožné kempování na divoko. Raději využijte kempy v okolí.

Velikost pláže: 
délka cca 500m, šířka odhadem 15m (plus lesík)

Terén pláže: 
Písek.
Málo stromů – málo stínu.
Okolní břeh pohodlně schůdný.

Okolí: 
Les, lesík.
Pole, louka.
Ticho.
Rovina, nížina.

Vodstvo - údaje: 


Zatopená pískovna, bývalý písák 0,15 km².


Vodní plocha: 
Písák.
Dno písčité.
Žádný proud.
Vstup do vody pozvolný - mělčina.
Voda obvykle čistá.

Po svých / s jízdenkou: 


Asi 3km od lokality je vlaková zastávka Dřísy na hlavní polabské železniční trati (nezbývá asi než dojít do Lhoty po některé ze silnic). Autobusové spojení z Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi je o víkendech velmi chatrné (2 spoje za den), nabízí se ale pěkná procházka asi 6km lesem přímo ze St. Boleslavi.

Na kole: Ze St.Boleslavi – kousek nad náměstím odbočit směr Mělník (silnice č.331). Milovníci asfaltu stále po silnici, viz. příjezd autem (značný provoz; v centru obce Lhota zkratka vpravo po červené turist. značce), milovníci klidu a přírody odbočí vzápětí (u křížku) vpravo na výraznou asfaltku která není obklopena zástavbou. Pak stále rovně: kolem hájovny do lesa, převést (přenést) kolo přes žel. trať (opatrně, velký provoz!), a něco přes 2km solidní lesní cestou. Na velkém rozcestí vlevo po červené turist. značce a už i značené cyklotrase, přímo k pokladně na zadním konci n-pláže. (Je mnoho dalších možností, kudy po lesních cestách dojet, tato je ale ověřená a přehledná.) Od Všetat – po vedlejších silnicích přes Nedomice a Dřísy, před obcí Lhota vlevo (jako autem).

Autem: 

Od Prahy (či Mladé Boleslavi) nejlépe přes Starou Boleslav (výjezd z rychlostní silnice R10, most z Brandýsa nad Labem již několik let v rekonstrukci), silnicí č.331 směr Mělník, za lesem vpravo přes přejezd směr Lhota, projet celou obcí a až za posledními domy vpravo (výraznou a velmi dobře značenou odbočkou – viz. obrázek) na placené parkoviště. Od Mělníka (Kostelce nad Labem) podobně, silnicí č.331 směr Brandýs n.L.-St. Boleslav; z tohoto směru se nabízí odbočit vlevo již na Dřísy, tam vpravo na Lhotu, a ještě před obcí opět na asfaltku k parkovišti. (mapa)

Další info: 


Asi nejlepší n-pláž v dosahu od Prahy, dlouhé písečné pláže s připloceným alespoň úzkým pruhem borového lesa, klid, voda čistá (v posledních letech někdy maličko zakalená, ale na poměry okolí Prahy stále skvělá), přímo na n-pláži několik kiosků, WC… N-pláž, o které se mimochodem dočteme i na turistické informační tabuli v centru obce, je součástí velkého přírodního koupaliště na bývalé pískovně, kde se prý kdysi těžil písek na stavbu Pražského metra. Je jednou z nejstarších oficiálních lokalit u nás, a je hojně navštěvována – i mimo hlavní sezónu zde za rozumného počasí, lze naháče potkat. Jinak je ale nutno počítat s tím, že mimo provozní dobu koupaliště se volně přístupné břehy stávají spíše rájem rybářů. Občas se v přiměřené míře taky přimíchává textil, možná i proto, že n-pláž má optimální polohu pro využití večerního nízkého slunce, ale to je spíše jen výjimka a cedulemi je toto dobře ošetřeno. Jinak před sluncem poledním se přímo na plážovém písku neschováte téměř za žádný strom, můžete se však snadno stáhnout do připloceného pásu borového lesa. Areál má celou řadu vchodů – z parkoviště, z obce, z lesa – a platí v něm zákaz vstupu psů!
Léto 2010: Naše návštěva a akce na této nuda pláži. Léto 2009 Autentické zážitky z letošní výpravy na Lhotu.Aquazorbing.czAquazorbing.cz Léto 2012 :-D, podívejte se na reportáž o cyklovýpravě nejkrásnějšími nudaplážemi Polabí, zahájenou právě na Jezeře Lhota.

Léto 2011: 6. 8. 2011 – Mistrovství v Aquazorbingu na nuda pláži u stánku č. 8 (Jaroslava Urbanová). Den plný šikovných naturistek a zdatných naturistů – zorbistů. Bližší info na EMAIL. Hlavní strana MISS NATURA. Článek o této akci

POPRVÉ V HISTORII ZÁVOD 5 AQUAZORBŮ SOUČASNĚ!

Nejbližší obce: 


Lhota, Dřísy, Kostelní Hlavno, Hlavenec, město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav.


Turistické cíle: 


V těsné blízkosti lokality především rozlehlé borové lesy, lákající k procházkám nebo jízdě na kole. V nedaleké Staré Boleslavi kostel sv. Václava s podzemním kostelem sv. Kosmy a Damiána, u něhož byl zavražděn sv. Václav, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Boleslavská brána. V Brandýse nad Labem pak především zámek s nedalekým zbytkem historického mostu přes Labe.

English / Deutsch: 


The very best nude beach around Prague: About 500m of sand-beach is dedicated for nudists, drinks are sold on-beach, a strip of pine-wood included, water quality is good. The edges of nude-place are marked with a fence and a sign. The place is usually quite full of nudes. Entrance-fee and parking-fee are collected only during daytime in the summer, otherwise the place is free accessible for everyone. For a map, follow the link in the top box on this page.


Aktualizováno: 
30.10.2013 IŽ

5
 

Naturistova reklama

Relax Centrum Petra v Opavě
 
-

Na kole na Lhotu

Vložil JirkaRybka, 30. Duben 2007 - 3:50
Obrázek uživatele JirkaRybka

Tip na cyklistický výlet – Z Prahy na Lhotu!
Pokud jste milovníky pěkných písčitých pláží s aspoň trochu čistou vodou, a zároveň zdatnější cyklisté, můžete návštěvu pláže na Lhotě spojit s nedělní vyjížďkou. Z oblasti sídlišť Bohnice, Prosek či Kobylisy, která v Praze snad nejvíce postrádají blízkost nějaké n-pláže, je to asi 30km příjemné letní vyjížďky vhodné pro horská a treková kola (budeme se spíše vyhýbat silnicím s provozem aut), mimo Ďáblic téměř bez převýšení, nejlépe sjízdné za sucha (polní cesty). Celé se to dá v pohodě ujet do 2 hodin, takže nám ještě na Lhotě zbude spousta času na nějaká ta spálená záda, solidní útratu u kiosku, nebo likvidaci zbývajících sil při plavání.
Výjezd z Prahy nedává mnoho na vybranou – od vozovny Kobylisy se můžeme vydat po žluté turist. značce (zpočátku panelová vozovka, uhýbat stále spíše vlevo, jinak zdoláte vrchol Ládví) příjemnou projížďkou krajem lesa do starých Ďáblic. Sjedeme z trochu prudšího kopce uličkami v přímém směru (s malou oklikou vpravo kvůli jednosměrkám), a esíčkem na zdejší nejhlavnější křižovatku, kde začíná úsek bohužel nevyhnutelné silnice. Jedeme přímo (most přes dálnici, kruhový objezd u Globusu) do Čakovic, kde se dáme vlevo buď Schoellerovou ulicí (odbočka již na dohled od kostela) a přes Třeboradice, nebo ještě před železničním přejezdem zkratkou po nepříjemné (úzké a frekventované) vozovce podle trati. Po silnici dojedeme do Hovorčovic, kde silniční epizoda končí. Ve zdejších uličkách existuje víc možností, jak se dostat na odvrácenou stranu rybníka – nejjednodušší je asi nepřehlédnout po pravé straně hlavní silnice parčík za autobusovou zastávkou a dát se na jeho konci vpravo přes chodník a pěšinou podle plotu. Záhy se změní v solidní komunikaci a my jedeme hezky bez aut pořád rovně, kolem rybníka, fotbalového hřiště, železničním podjezdem, polní cestou (časem se kolmým esíčkem vyhoupne na terénní vlnku vpravo, na kolmé křižovatce změní povrch na asfalt) až do blízkosti kostela v obci Sluhy (v opačném směru nějakých 100m za vsí na křižovatce tvaru „Y“ doleva). Na silnici uděláme další esíčko, vpravo a na výrazné křižovatce hned vlevo, vystoupáme krátkou serpentinou ke hřbitovu, a na křižovatce se dáme rovně mezi ploty, do zákazu vjezdu kde není asfalt. Vzápětí jsme ze vsi venku, a jedeme pořád rovně, zprvu polní cestou, za silážní jámou a závorou se k nám připojí silnice, která nás vzápětí provede stále rovně městečkem Kostelec nad Labem a po mostě přes Labe. Za mostem ještě kousek pokračujeme po silnici mezi domky a přes další, menší můstek přes slepé rameno, načež se u autobusové zastávky dáme vpravo, širokou a trochu (hodně) děravou cestou, vyznačenou modrými turistickými značkami. Toto značení nás provede nejdřív mezi poli, v obci Ovčáry ulicí s panelovou vozovkou, na stopce rovně kratičkou uličkou k železničnímu přejezdu (nebo pár desítek metrů okliky vpravo přes oficiální silniční křižovatku, opačně nás k tomu nutí nová jednosměrka), za tratí pak stále po modré maličko vpravo polní cestou podél zadních plotů zástavby. Tato cesta nás elegantně navede na místní klidnou silničku (nebo se dá jet od přejezdu i po silnici a odbočit vpravo první větší odbočkou v Nedomicích), pohodově po asfaltce rovné jak stůl a lemované zeleninovými políčky došlapeme do obce Dřísy. Zde se dáme vlevo, a po nějakých 200m nám už silniční odbočka vpravo ukazuje směr: Lhota. Odbočku k jezeru (ještě před prvními domy Lhoty) nelze přehlédnout, je bytelnější a lépe značená, než mnohá okreska. Něco přes kilák po asfaltu, po parkovišti projet do levého zadního rohu k „té nejsprávnější“ pokladně – a jsme tam!
Příznivci asfaltových povrchů mají možnost zvolit okresky, kterých se kolem popsané trasy motá spousta (například Třeboradice – Mírovice – Veleň – Sluhy – Mratín – Kostelec n.L.), nebo jet přes Brandýs nad Labem – Starou Boleslav (buď nejrychleji vyloženě po hlavní silnici č.610, nebo oklikou po cyklotrase 241, která má ale místy dost špatný povrch a míří ve finále k úplně jiné lokalitě: Čelákovice – Toušeň), no a z Boleslavi přes les, jak je vylíčeno výše.

Příjemné ježdění! :-)     (Nahoru k popisu lokality)

 
-

globální oteplování? :-)

Vložil PetrK, 24. Únor 2008 - 21:12
Obrázek uživatele PetrK

24.2.2008 ano tohoto dne jsem se byl letos poprvé slunit a koupat venku…na Lhotě [Smích] Lidí tam bylo dost, hlavně v zimních bundách, teplákách a k tomu asi 20 nudistů :))
Pravda bufet kupodivu ještě nefungoval, parkoviště bylo důkladně zavřené závorou, a na stromech ještě nebyly ani pupeny, natož listy [Úsměv]
Ale bylo to super! V únoru venku opalování u vody! Už nemusíme v zimě do Egypta, stačí zajet v únoru na Lhotu [Vyplazený jazyk] jen ta voda…ta byla jak žiletky [Šokovaný]

Petr [Ďáblík]

24.2.2008 Lhota24.2.2008 Lhota

24.2.2008 Lhota24.2.2008 Lhota
 
-

Re: Lhota 2010 - textil na nudi

Vložil misak, 18. Červenec 2010 - 16:34
Textiláci na nudistické části Lhoty jsou dlouhodobý nešvar, přičemž nudisté jsou na Lhotě stále vykázáni do svého ghetta a nesmějí na textilní část. Ideál jsem zažil ve Španělsku, kde – na přírodních plážích – byli muži převážnou většinou nazí, ženy měly plavky, dolní díl nebo jen g-string tanga.
Pravidla u nás samozřejmě vymezená jsou, provozovatel pláže může určit způsob užívání, a pokud vymezí část jako nudi, měli by tam textiláci pobývat maximálně se souhlasem ostatních .. zatím se tak ale děje spíš pouze formou tichého nesouhlasu. Příklady táhnou a pokud tam přijde ostýchavý nováček a neuvidí všechny nahaté, nikdy se neodváží svléknout. Mně osobně je okolí šumák, pokud mi dá pokoj, ale zažil jsem tam partu sprostých puberťáků v šortkách, a ti by se tam určitě neobjevili, kdyby tam byli oblečení sami.
Jinak, Karliku, úplně cokoliv si dělat nikdo nemůže, stále ještě jsou v právu ti, kdo si budou stěžovat na pohoršování .. pokud jich bude víc, než dva. A správně se píše „abychom“ – ovšem je pravda, že nudistická místa mají být u nás z tohoto důvodu označena .. a navíc také alespoň symbolicky zakryta.
 
-

Lhota 26.5.2011

Vložil Vogel, 26. Květen 2011 - 21:51

Tak jsem dnes zavítal poprvé letos na Lhotu. Jak tu teď vidím tu výzvu k plachtám. No, já to přečetl až teď, ale jak jsem šel kolem, tak mám dojem, že vypadala OK.
Voda je chladnější, ale pár nás tam plavalo. Teplota byla skoro tak „teplá“ jako loni na přelomu srpna a září. Než jsem doplaval na druhou stranu, tak už mi bylo teplo :D A kolem páté hodiny, když jsem přijel tam bylo i poměrně dost lidí.

 
-

Lhota 12.7.2011

Vložil Jarda2, 15. Červenec 2011 - 10:37

Návštěva Lhoty jako vždy nezklamala – úplně jasné nebe, dokonalá kombinace teploty cca 28 °C plus mírného větříku díky kterému se člověk nepotil, překvapivě nízká návštěvnost – odhadem cca 700 naturistů což je na obrovskou rozlohu FKK Lhota jak nic – a s tím spojený téměř naprostý klid, poloprázdné parkoviště kde pod spoustou vzrostlých stromů jde zaparkovat ve stínu, všechny 3 stánky s občerstvením umístěné přímo na FKK pláži bez front, dokonale vychlazené lahvové pivo za 20,– Kč, jemný rozehřátý světlý písek, perfektně čistá voda – no, moje představa pojmu „Naturistický ráj“ se opět mírně posunula.

 
-

Výlet na kolech na Lhotu

Vložil mira1, 16. Červenec 2011 - 17:37
Obrázek uživatele mira1

Dnes jsme se vydali na výlet na kolech a po 25 km jsme zakotvily na nudistické pláži na Lhotě. Počasí azurové a návštěvnost průměrná odhadem asi 500 nahačů voda príjemně osvěžující a čistounká. Sice k večeru se začali honit mraky ale z dobrý nálady nám to neubralo. Kéž by bylo tak nadherně i na srpnovou akci určitě bude i plněji.

 
-

Jezero Lhota

Vložil juramili, 18. Červenec 2011 - 22:24

Super koupání, voda čistá,bylo vidět na dno a na rybičky. Zázemí je taky super. Můžeme všem naturistům doporučit.

 
-

Lhota the BEST

Vložil zlinman, 19. Červenec 2011 - 16:57

Prosím všechny naturisty i nenaturisty, aby do vody neházeli zvířátkům chleba, rohlíky či jiné zbytky od svačiny. Zvířátka máme rádi, dokazují nám, že voda je docela čistá a dá se v ní žít. Avšak zaněřáďovat ji zahnívajícím chlebem či rohlíky není nic moc. Tedy pro koupání lidí. Proto krmte svoje zvířátka na dvorku, ale nikoliv kachny a kapry na Lhotě! Děkuji.

Jinak Lhota je samozřejmě české TOP. Chodíme tam se ženou a kamarádkami již dlouhá léta a jsem rád, že se po pár hubených letech osazenstvo opět omladilo. V neděli byla tedy rozhodně převaha mlaďochů (a to i s dětmi) a to je dobře. Koupání bez plavek je těžce návykové a koho jsme přivedli, ten již u toho zůstal (až na jednu nepochopitelnou výjimku). Jsme mladý pár a tak nás těší, když to na pláži žije a když skupinky mladých řeší zábavu a nikoliv převahu starších mužů, jako tomu dříve v některé dny bývalo. Blízkost Prahy naštěstí dává dobrou garanci dalších importovaných náplav a koupáčů naháčů… Není neobvyklé, že jsou zde bez obav samotné ženy, nebo skupinky děvčat. Jeden stánek na n-pláži ubyl, druhý trošku letos zhoršil obsluhu, ale pořád je to NEJ výběr pro n-koupání okolo Prahy. Teda pokud vám nevadí společnost a nehledáte zcela osamocené místo.

Na pláži je zábava a to nejen hrajících si dětí, ale také například zmiňovaný Petangue. Negativa? Snad jen textiláci, kteří prochází n-pláži k jednomu východů na druhé straně jezera a sporadické textil grupy na kratší straně n-pláže jezera… Když už je u vchodu symbol škrtnutých plavek, mělo by se to dodržovat. Nikdo asi nebude řešit prohlídky, zda-li má slečna své dny a potřebuje spodní díl plavek (i když se to dá řešit neviditelným tamponem), ale je slušnost tam být oděn jako ostatní… tedy zcela nahý. A pokud někdo přesvědčuje svoji partnerku, že na nudapláži může být v plavkách je to nefér jednání… Ale což, takový je život a vám přeji nádherný pobyt na Lhotě.

 
-

Lhota 11.9.2011

Vložil Jarda2, 12. Září 2011 - 10:40

Coby pamětník, který na Lhotu jezdí pravidelně už skoro 30 let musím prohlásit, že za ta léta nepamatuji moc pozdně zářijových dnů, kdy FKK doslova praskala ve švech. No, včera se opravdu zadařilo, skoro jasno s jen mírným oparem, teplota mírně nad 30 °C, skvělá účast cca 2.000 naturistů. Všechny 3 stánky na FKK v provozu, voda skoro dokonalá a neuvěřitelně čistá. Je evidentní že mezi sezónami 2010 a 2011 na Lhotě proběhla nějaká větší akce, sdružení majitelů se patrně pláclo přes kapsu a nechalo odbagrovat bahno které se na dně jezera střádalo desítky let. Prakticky zmizela mělčina u vzdálenější části FKK ale zato je tam teď místo bahenného dna přímo výstavně čistý písek. Kdo včera nedorazil tak hodně prohloupil [Tmavé brýle]

 
-

Lhota the BEST

Vložil JIB, 12. Září 2011 - 12:19

Předchozí příspěvek mě připoměl, že nejsem asi sám kdo se zamyslel nad tím, že když se svléknu z plavek na pláži, která není označená jako nudi tak mě minimálně někdo nadá do nevím čeho nebo na mne zavolá polici. Ovšem, když se na pláži, která je označena jako nudistická a teď konkrétně myslím Lhotu, uloží ke slunění další osoby v plavkách tak nic. Považuji to za bezohlednost těchto lidí asi jim musí někdo říci, že to není správné. Paradoxní je to, že na nudistické pláži je nátřesk naháčů i textiláků a přitom mimo nudistickou pláž defacto nikdo není. Asi milovníkům plavek imponuje být namačkán na jednom místě s nudisty. Mohl bych sice zapomenout na předsudky a jít na Lhotě tam co už pláž není nudistická ale nějak mi to nedá.

 
-

Lhota: V zájmu objektivity musím

Vložil Jarda2, 12. Září 2011 - 12:41

V zájmu objektivity musím konstatovat že na Lhotě v celé přední části FKK až po zlom cesty je vždy téměř 100 % návštěvníků zcela bez plavek, občasné vyjímky jsou vždy typu nahatí rodiče plus jejich pubertální dcerka v plavkách nebo nahatý muž a jeho stydlivá partnerka v plavkách atd. Za zlomem na zadní části pláže už je to horší, ale ono už to tam spousty let funguje spíše jako smíšená pláž. Letos tam byl poměr N : T tak 50 : 50, ale zažil jsem pár dnů kdy i tam výrazně přavažovali naturisté, hlavně ve všední dny.

 
-

Návštěvnost

Vložil nahatej, 12. Září 2011 - 17:09

„Pozdně zářijové dny“ sice ještě nemáme, ale potvrzuju odjinud velmi vysokou návštěvnost jak v neděli 4/9 (jedna z nejvyšších za celou sezonu), tak i 11/9. Zdá se, že nevalné léto, kdy navíc dost často nevycházely pěkné dny na víkendy, a naopak tyto vydařené víkendy vedou lidi k nadprůměrné touze ještě urvat něco tepla a slunce.

 
-

Lhota 2012

Vložil sobra, 14. Duben 2012 - 11:25

Už byl letos někdo na Lhotě????

 
-

LHOTA

Vložil PRAZAK, 28. Duben 2012 - 19:32

Dnes na Lhote,nejprve pozitiva: super pocasi,cca 300 nahacu,vsechny stanky na FKK otevreny,voda jeste dost studena,ale velice cista ! A negativa : v zadni casti opet tak tretina textilaku na nuda plazi,ale,bohuzel, i v te predni casti tak 5–6 lidi,kteri si nevsimli,nebo nechteli vsimnout,ze jsou na plazi bez plavek ! A aby toho nebylo malo,to nejlepsi na konec,uz takhle LEVNE PARKOVISTE opet zdrazili,o dvacku,t.j. jen za parkovani,na NEHLIDANEM parkovisti,ted kazdy vyplazne 80 Kc !!!

 
-

Prvomájová Lhota

Vložil volynak, 1. Květen 2012 - 19:57

Tak jsem dnes letos poprvé navštívil Lhotu, a tak můžu přinést nejnovější zprávy. Vše je zde již v plné sezoně, otevřené 3 stánky, lidí stovky, na pěšině je nově navezen písek, dnes byl zprovozněn i vodovod uprostřed pláže, vstupné zůstalo jako loni, ale zvedlo se parkovné.

 
-

Antitextilácké tabulky na Lhotě

Vložil volynak, 1. Červenec 2012 - 20:22
Na všech vstupech do areálu i na stáncích se objevily nové tabulky upozorňující na nutnost pobytu bez oblečení. Jejich autor si sice příliš nerozumí s češtinou, ale jinak jsou provedené pěkně a umístěné viditelně. (viz foto) Jak jsem však včera zjistil, stále se míjejí účinkem. Na nudapláži spousta textiláků, někteří naháči se stále při cestě ke stánkům oblékají…Diskuse na téma co s tím uděláme musí tedy pokračovat, jeden nápad bych možná měl, uvedu ho v samostatném příspěvku. P. S. Přidávám ještě foto samolepky na svém autě na Lhotě.U hlavního vchoduU hlavního vchoduNa stánku uprostřed plážeNa stánku uprostřed plážeVylepená samolepkaVylepená samolepka
 
-

Re: Antitextilácké tabulky na Lhotě

Vložil w, 2. Červenec 2012 - 6:18

Ta červená tabulka mě zaujala. Už dříve mě napadlo, že by bičem na textiláky mohlo být neprodávat jim občerstvení u stánku. Jenže zároveň jsem si říkal, že na tohle by provozovatel stánků nikdy nepřistoupil. Každému podnikateli jde o zisk, proč si kazit kšefty a ještě navíc riskovat konflikty s nespokojenými T-zákazníky? Proto by mě zajímalo, jestli je nápis na tabulce obsluhou opravdu důsledně dodržován (osobně tipuji, že spíše nikoli).

 
-

Červené tabulky mě také

Vložil kexik_white, 2. Červenec 2012 - 15:41

Červené tabulky mě také zaujaly – sám jsem byl včera svědkem, jak v žertu naháči oblečenému pánovi na otázku, zda mají kafe turka, odpověděli, že mají, ale i tak že nebude obsloužen – zaškaredil se, oni mu s úsměvem ukázali tabulku a dál nic. Ale pán to asi pochopil. Co se mi ale moc líbilo – ty tabulky dávají kuráž naháčům jednoduše předběhnout textiláky, to jsem viděl u zadního stánku, jak 3 dámy prostě předešly nějaké mladíky s tím, že je to pro naturisty… a hotovo. Tak na ně :)

 
-

obsluha textiláků

Vložil volynak, 2. Červenec 2012 - 18:57

Máš pravdu, oblečených zákazníků neubylo, nakupují klidně dál, přikláním se k návrhu ve frontě je předbíhat.

 
-

Ty tabulky jsou zatím spíš jako recese

Vložil Jarda2, 2. Červenec 2012 - 19:00

Včera v neděli u zadního stánku v ohybu cesty dost drasticky převažovali textiláci, tipuji to tak 80:20. Textil u stánku jako tradičně posilovali i někteří naturisté, kteří se na cestu ke stánku důkladně oplavkovali. Pokud by obsluha stánku brala ty cedule vážně, tak by skoro nikoho neobsloužili a moc peněz by za celý den nevydělali.

 
-

červená tabulka

Vložil pat66, 4. Červenec 2012 - 7:53
FKK Jezero LhotaFKK Jezero Lhota Nevím sice jak vypadá stánek s občerstvením na Lhotě, ale to, že si jde někdo koupit občerstvení oblečen či zahalen, by mi až, tak nevadilo, obzvlášť pokud obsluha v kiosku je oblečena a pokud ten člověk je jinak na n-pláži je svlečený.
 
-

TEXTILACI NA FKK, jak se jich zbavit ?

Vložil PRAZAK, 4. Červenec 2012 - 16:14

A co takhle u stanku striktne dodrzovat heslo:" PLAVKY ZAKAZANY,OSUSKY POVOLENY" ??!! Vytridili by se tim textilaci,kteri k nam lezou v plavkach,od zacinajicich naturistu,kteri se nazi opaluji i koupou,ale treba jeste nenasli dost odvahy dojit se nazi i obcerstvit ! Tim by se vyresil i event.problem s obsluhou ! Kdyz to jde,aby to dodrzovalo, treba skoro ,tisic navstevniku Natur-Cestlic,tak by to snad slo vyresit i na Lhote ! A textilaky proste poslat k textilnimu obcerstveni,my jim tam take nahati nelezeme !!! P.S.: Ivosi,jak jste dopadl,po sobotnim Babylonu,na jednani ,s vedenim Lhoty,pokud k nemu doslo ? PRAZAK.

 
-

re: PLAVKY ZAKAZANY,OSUSKY POVOLENY

Vložil w, 4. Červenec 2012 - 17:16

To sice zní logicky, ale zatímco v Čestlicích jsou plavčíci, kteří případné plavkáče usměrní, na Lhotě nikdo takový není. A od prodavačů ve stánku se pomoc čekat nedá, ti obslouží každého kdo jim udělá tržbu, i kdyby měl na sobě skafandr :-) Navíc si nejsem jist, zda by povolení osušek situaci ještě nezhoršilo. Je třeba si uvědomit, že teď na nudu leze jen malé procento textiláků. Ti ostatní mají na paměti, že oblečení na N-pláž nemohou a respektují to. Pokud by se stalo legitimní pobývat na N-pláži v osušce, dost možná by za chvíli po N-pláži proudily davy textiláků v osuškách. Pod kterými by samozřejmě měli plavky :-). Už jen ta představa mi přijde lehce absurdní; být v plavkách by bylo zakázáno, být v plavkách omotaných osuškou nikoli…

 
-

TEXTILACI NA FKK, jak se jich zbavit ?

Vložil PRAZAK, 4. Červenec 2012 - 18:01

Asi jsi nikdy nebyl na N-akci,osusky povoleny jsou,ovsem na holem tele ,nikoliv na plavkach ! A,samozrejme,jsem nemyslel,povolit osusky pri pobytu na FKK,ale pouze ve fronte u stanku,coz by Ti bylo jasne,pokud by sis clanek precetl poradne ! …nazi koupou i opaluji,ale zatim nenasli dost odvahy… ! Ale,samozrejme bych byl pro , NA NUDE VSICHNI A PORAD JEN BEZ PLAVEK !!!

 
-

re:PRAZAK

Vložil w, 4. Červenec 2012 - 18:41

Na N-akci jsem byl a příspěvek jsem myslím pochopil dobře. Jen si myslím, že když má někdo kolem těla omotanou osušku, těžko poznám, zda pod ní má plavky nebo ne.

A povolovat osušky pouze u stánku? Jak poznáš, že osoba jdoucí po pláži v osušce jde ke stánku nebo ne? A jak poznáš, jestli je to ostýchavý naturista, nebo čumil z T-pláže? To jsou všechno úkoly div ne pro Sherlocka Holmese…

Já si myslím, že maximum co by pro nás provozovatel mohl udělat, je, jak už tu párkrát zaznělo, najmout nějakého plavčíka, který by vyhazoval plavkáče ležící na pláži. Tam jde bez debat o textiláky. To ostatní vidím jako nadlidský úkol. Lhota zvláště v horkých letních dnech je jedno velké lidské mraveniště, T-pláž a N-pláž spolu těsně sousedí a zrovna v těch místech je nejvíc lidí, jeden odchází, druhý přichází, třetí přechází mezi plážemi… Tady se nějaký textilák, který se přišel kouknout prostě nedá jednoznačně identifikovat a vyhodit. Podobně u stánku, není pravidlem, že textilní vetřelec má plavky, zatímco stydlivý naturista osušku. Taky někteří naturisté se tam zastaví už při příchodu a svlečou se až potom. Tady by nějaké vyhazování nebo neobsluhování oblečených nadělalo víc zlé krve než užitku.

Není to z mé strany nějaká ochrana textiláků, na N-pláž nepatří, v tom mám stejný názor jako ty, ale je potřeba se na věc podívat trochu střízlivějším rozumem…

 
-

Re: FKK a textiláci

Vložil pat66, 4. Červenec 2012 - 19:56

Pravdu máte oba, bohužel se asi musíme shodnout, že je to situace, která momentálně nemá řešení. Příčinou je asi, že tady není tak dlouhá n-kultura, jako například v západo-evropských zemích, kterou by respektovaly i textiláci, třeba se i my jednou dočkáme :-) Musíme si uvědomit, že je třeba nechat vyměnit nějakou tu generaci, když se podíváte na věk rybářů s dalekohledy na protějším břehu FKK, tak jsou to většinou padesátníci a výš. Ty hold si podrželi myšlení a chování z dob totality. Na jedné straně morální a na druhé uchylní :-)))

 
-

TEXTILACI NA FKK, jak se jich zbavit ?

Vložil PRAZAK, 4. Červenec 2012 - 20:04

Asi ano,takze nekompromisne : TEXTILAKY na FKK ihned upozornit,kde se nachazi,jaka jsou tam pravidla a at se OKAMZITE SVLEKNOU,nebo NUDI PLAZ opusti !!! Musime to tak ale delat vsichni,nebo za par let budeme jiz pouze nostalgicky vzpominat,jaka krasna FKK na Lhote byvala… !!!

 
-

Lhota 26.7. OK

Vložil w, 28. Červenec 2012 - 10:13

Ve čtvrtek jsem byl asi po roce na Lhotě. Na základě několika zdejších příspěvků jsem se obával invaze textiláků, ale ta se nekonala. Nebavím se o východní „smíšené“ straně, tam už to asi lepší nebude, ale na severní straně, kterou jsem vždy bral jako 100% FKK, jsem textiláka snad ani neviděl, možná pár žen nahoře bez. Pravděpodobně k tomu přispěly nově instalované výrazné cedule, upozorňující na nutnost pobývat na pláži bez oblečení.

Na stáncích stále visí červené cedulky „Jsem-li oblečený, nebudu obsloužený“. Přestože toto není dodržováno, a jak zde zaznělo, ani být dodržováno nemůže, myslím, že procento textilu u stánků se snížilo. Dokonce i ženy si vesměs nedělaly násilí a vyrážely ke stánku tak, jak je Pánbůh stvořil.

 
-

Lhota 4.8. 2012

Vložil d.l.j.l., 4. Srpen 2012 - 20:37

Tak jsme se dnes s rodinkou konečně dostali k jezeru.I když nás ze začátku odrazovali názory z příspěvku odsud.Ohledně neukázněnosti textiláku.Ale nakonec jsme jeli,i když to je pěkný kus od nás.A byli jsme naprosto spokojeni,nadšeni a potěšeni :-) Hromada fajn N-lidi,minimum textilu a my se konečně citili v pohode a odlehčeně.Počasí akorát,voda super jak teplotou tak čistotou.Naše malá se abnormálně vyblbla.Takže kdo ještě má nějaké pochybnosti o tomto jezeru,muže je pustit z hlavy :-) Vše na výbornou.A pokud to počasí dovolí,přiští sobotu jsme tam opět.

 
-

?????

Vložil speedy, 5. Srpen 2012 - 14:35

Proboha co to tu vlastně řešíte??? Na Lhotu jezdíme celá rodinka a je nám upřímně jedno jestli ten či ta jsou u stánku s občerstvení nahatí či oblečení. Navíc stánky na nuda části se mi zdají lepší a s větším výběrem, tak proč by tam nepřišli i lidé v plavkách. A že se u toho někdo podívá na moji nahou partnerku, dceru nebo snad mě??? No tak ať se dívá když nás neobtěžuje… Proberte se!!! Nebo že by se snad začali textiláci na nudě střílet pro výstrahu ostatním? Není to také řešení???? Ach jo

 
-

pro speedyho

Vložil zetzettop, 5. Srpen 2012 - 20:00

Probrat by ses měl hlavně ty. Pokud tady budou takové názory, jaké máš ty, tak se problém hadráků na Lhotě nikdy nevyřeší. Tady nejde o to, že si jde někdo koupit občerstvení v plavkách nebo omotaný ručníkem ale hlavně o to že textiláci si klidně lehnou mezi nahé lidi. Toto je ten hlavní problém a né to, že si jde někdo koupit pivo v plavkách. Prostě na řádně označené N-pláži nemají textiláci co dělat. Nebo se chceš dožít doby, kdy bude N-pláž Lhota minulost????????? A nebo chceš sám a jediný nahý ležet mezi saméma textilákama????

 
-

Lhota za jedna minus

Vložil nahatej, 5. Srpen 2012 - 20:43

S manželkou jsme na jaře na horském místě činu oslavili 30 let od seznámení, na léto pak zůstala druhá vzpomínková akce – 30 let od první návštěvy Lhoty. Na den nám to nevyšlo, ale posunu na tuto sobotu 4. srpna jsme rozhodně nelitovali.

Něco napsali už předdiskutující. Hezký den, nijak moc plno, pohoda až do večera. K mému překvapení pěkná voda, nikde viditelné vodní rostliny, které ještě před pár lety místy doslova bránily plavání. Nevěřícně jsme zírali na severovýchodní roh jezera, kdysi dlouhodobě zarostlý s expandující vegetací – dnes zkultivovaný a s trávou a stromy velice malebný. Ocenili jsme i navezený písek, kdysi se tam po cestě chodilo a zčásti na pláži leželo na starém špinavém prachu. Ten nový je opravdu pěkný.

Bylo potěšující vidět, že za ne právě levné vybírané peníze se tam pro návštěvníka něco dělá. I když to vlastníkům trvalo pořádně dlouho. Celé dlouhé roky jsem měl dojem, že jim nenahraditelně chybí předčasně zesnulý Pavel Dvořák – domorodec, který tam vlastně jako hlavní tahoun nudapláž v 80. zetech zavedl. Vzpomněli jsme na něj, že by tuhle sobotu musel mít dobrý pocit.

Vždycky mi bylo úplně jedno, jestli jsou kolem mě lidé v plavkách nebo bez, takže nebýt zdejší diskuse by mě ani nenepadlo všímat si, kolik kterých je. Takhle jsem se podíval a potvrzuju, že prakticky všechno v zadní části severní pláže bylo bez plavek. Pomíchané to bylo na východě, ale při procházce nad pláží se mi nezdálo, že by míchanici někdo řešil, poskládání lidí na pláži vypadalo tolerantně a mírumilovně.

Musím ještě ocenit parkoviště. Pamatujeme dobu těžby, koupání nadivoko s občas buzerujícími policajty, potom prašnou plochu bez stínu i první, částečně neúspěšný, pokus o výsadbu stromků. Teď jsme docela žasli, jak už vyrostly a ocenili jejich zastínění. I tráva a místy zasypání štěrkem, takže kultura parkování za nemalých 80,– byla vůči našim dávným vzpomínkám nesrovnatelná.

Jediná dvě minus patří jemnému bahýnku, které se pod nohama kus od břehu udělalo (ne moc, ale přece) a především hrbům na příjezdové komunikaci mezi poli. Pamatuju panely, z nichž kdysi vznikla první oficiální cesta na oficiální koupaliště, a také to, že i navzdory pozdějšímu překrytí asfaltem se tam hrby vždy dělaly. Ale dneska byly skoro ještě horší. Pokud mají sloužit (také) k regulaci rychlosti, má tam být příslušná značka a na tyto nerovnosti upozornění. Už nejezdíme žigulíky, na ruské cesty-necesty stavěnými.

Na Lhotě jsem byl naposledy před čtyřmi nebo pěti lety. Optimisticky jsme očekávali něco podobného jako tehdy a realisticky spíš horšího (kvalita přece jenom už dost staré vody, vegetace), ale dočkali jsme se velmi příjemného překvapení a možná letos dosud nejhezčího dne u vody. „Doma“ jsme už skoro těch pět let jinde, ale tenhle výlet neměl chybu.

Potěšilo mě také zjištění, že při dostatečné péči snad lze zabránit (nebo alespoň účinně oddálit) degradaci vody a udržet její slušnou kvalitu. Otázkou ovšem je, jak se kde poperou zájmy rybářů a vodních rekreantů.

 
-

Tak dneska Lhota

Vložil pat66, 16. Červen 2013 - 19:21

Pro změnu jsem dnes po včerejší návštěvě Poděbrad jel testnout Lhotu. Voda čistější než v Poděbradech, ale ledová, jak břitva. Lidí dost, ale na Lhotu v půlce června málo, je poznat, že sezóna se teprve rozjíždí. Dnes vítr, jak blbec a to měl být podle předpovědi mírný :-( Nevím jestli si to dobře pamatuji, ale myslel jsem si, že hned za vstupem na FKK, byly stánky s občerstvením dva, teď je tam jen jeden. Dva stánky na jednu pláž, my přijde dost málo. Jinak parkovné a vstup jsou stejné jako loni.

 
-

Lhota

Vložil volynak, 16. Červen 2013 - 19:53

Já tam byl včera (15.6.) a než jsem stačil napsat pár vět kolega mě předstihl. Takže doplním ještě, že na východní straně byl konečně navezen písek a do roviny upraven terén. S těmi stánky s tebou souhlasím, i když září novotou a hezky vypadá, mám pocit, že při vrcholné návštěvě budou fronty nekonečné. Ještě mě zaujalo, že na stolcích byl všude k dispozici Naturistův občasník.

 
-

Naturista na Lhotě i jinde :-)

Vložil zurek, 16. Červen 2013 - 22:13
Obrázek uživatele zurek

Ano, na Lhotě jsem doplnil rozkradené plachty na plný stav (na obou vchodech + vstupní brána zůstala s původní plachtou). Oba nově vzniklé stánky (domečky) provozuje pan Novotný a ihned dostali přímo z tiskárny letní NATURISTŮV OBČASNÍK. Stejně tak jsem je roznesl na Hostivař, Džbán, Motol a (zbořený) Šeberák. Včera dostali 200ks NO na Antošovicích a dnes recepce, Pizzerie U Římana a restaurace U Naháče ATC Merkur Pasohlávky.

Kdo byste byli ochotni rozdávat Naturistův Občasník po vlastech českých, tak se prosím ozvěte na: naturista@naturista.cz VELMI VHODNÁ PŘÍLEŽITOST, JAK NAVÁZAT KONTAKT S NATURISTKAMI!!!

 
-

NOVE STANKY NA LHOTE

Vložil PRAZAK, 9. Červenec 2013 - 9:11

Zdravim , byl jsem vcera na Lhote ,nove stanky jsou pekne ,fronty nebyly ,ale novi majitele,dle vozoveho parku ,pravdepodobne svetsti,asi moc nudismu nefandi a hlavne se tam za nimi , na kus reci , stavuji kamaradky a kamaradi , samozrejme v plavkach , muzi spise ve trictvrtakach…A ti tam v klidu,obleceni, postavaji povidaji si a pozoruji s usmevem nahace…Tak by nebylo na skodu obnovit cedulky „Jsi-li oblecen,nebudes obslouzen“ ! PRAZAK

 
-

Letošní Lhota

Vložil pat66, 9. Červenec 2013 - 15:11

Taky jsem si všiml, že je to tam letos víc textilní než loni :-( Loni jen vyjmečně šel někdo zahalený ke stánku, letos tam byli vidět i chlapy celý oblečený, co evidentně tam nebyli za vykoupáním se. Loni několikrát za den hlásili, že je zakázáno se v nudistické části pláže pohybovat v plavkách nebo v oblečení, letos ani „ň“. Taky loni byla mnohem větší návštěvnost než letos, ale je fakt, že letošní počasí (hlavně to v červnu) se nedá srovnat s tím loňským. Je to hlavně cítit na teplotě vody :-)

 
-

Pár dojmů ze Lhoty

Vložil rolfovo, 22. Červenec 2013 - 22:01

Lhota to je klasika a téměř ráj nudistů. Oproti údajům v popisu je tu pár změn – asi nejpodstatnější, zdražení vstupného i parkovného:

Vstup: Dospělí 50 Kč (po 17h 30 Kč) Parkoviště: os.auto 80 Kč (po 17h 50 Kč)

Oproti loňsku snížili počet stánků, takže se tvoří fronty, obsluha nestíhá a nabídka je o dost chudší než loni (nepochopitelně není třeba k dostání ani kopečková, ani točená zmrzlina) a ceny hodně předražené, tudíž doporučuju si přinést jídlo i pití sebou.

Informace o tom, že na nudapláži je dovolen pobyt pouze bez plavek je letos na zadní straně všech vstupenek, jenže to nikdo nekontroluje a tím pádem je to lidem jedno. Ale nudisti výrazně převažují, spíš ojediněle je možné vidět ženu pouze bez vršku ale v plavkách, která se domnívá, že tak je to na nudapláži v pořádku.

 
-

Info ad Lhota: a co voda?

Vložil nahatej, 23. Červenec 2013 - 15:58

Potěšilo by mě, kdyby se u zpráv z lokalit objevovalo byť i jen subjektivní ohodnocení kvality vody. Občas mám dojem, že referují plážoví polehávači, pro něž je hlavní sortiment kiosků a složení slunící se a konzumující klientely. Jenže jezdíme k VODĚ, chodíme do VODY a plaveme VE VODĚ!

O kvalitě vody dokáže v létě referovat jak TV bulvár (Nova, Prima), trak polobulvár (ČT). O to víc bych takovou informaci očekával v komunitě vodomilů, k nimž naturisty/nudisty počítám (nejsou snad jedním z hlavních argumentů PRO ohavné mokré plavky, ergo tito lidičkové do vody chodí?).

Jak už jsem napsal v nedávném příspěvku k Oplatilu/Hrádku, těm, kdo smočí tělo a neponoří hlavu, to je asi jedno, ale pro rodiče vodomilných dětí, alergiky a plavce hodné toho označení je to informace důležitá až zásadní.

 
-

Re: a co voda

Vložil pat66, 23. Červenec 2013 - 21:09

Voda ve Lhotě byla křišťálově čistá, ale docela studená. Jen jeden den foukal asi špatný směr větru, tak tam navál nějaký binec co plaval na hladině (větve, listí, trávu apod.), vliv na čistotu vody (řasy, sinice, průhlednost do hloubky), to nemělo, jen si člověk musel proklestit cestu do vody. Dál od břehu už to nebylo a další den to bylo pryč.

 
-

Re: a co voda?

Vložil rolfovo, 24. Červenec 2013 - 21:37

Nepřijde mi to jako moc šťastný nápad. Výsledkem by bylo, že by v diskuzi byly desítky příspěvků jaká byla který den/měsíc/rok voda, a to podstatné by zapadlo. Tím spíš, že kvalita se mění někdy ze dne na den a příspěvky nedají mazat a informace o tom, jaká byla voda před třemi lety… Navíc by to stejně bylo strašně subjektivní – je zkalená voda špinavá? Nebylo by třeba marné udělat u každé lokality speciální kolonku, která by se neustále přepisovala – nová informace by přepsala starou. To by asi nebylo marné.

 
-

Lhota dnes rozhodne nezklamala

Vložil d.l.j.l., 3. Srpen 2013 - 19:17

Dnes,v těch pořádných vedrech jsme se zas rozhodli podstoupit tu dálku :-) a zajet na Lhotu.Při příjezdu k parkovišti jsme to tak trochu chtěli vzdát a jet někam na obyčejné koupaliště,kdyý už jsme malé slíbili koupání.Před parkovištěm slušná fronta.Navíc parkoviště už obsazené a lifrovali to na náhradní prostor na poli před parkovištěm.Ale nakonec jsme to nevzdali a byl to myslime dobrý nápad.Zas tak dlpuhý čekání to nebylo.Ani u pokladny se nečekalo dlouho ve frontě.Jinak lidí bylo dost a dost.Voda jako vždy nezklamala a byla dost tepla.I moje zimomřivá manželka pochválila teplotu vody :-) Jen jak už se tu často píše,textiláku tam bylo taky dost :-( Cedulky moc nerespektovali a motali se tam jako že nic,ale pořád dokola :-( Snažili jsme si jich nevšimat a užívat si svuj rodinny den,podobně jako většina ostatních kolem nás :-) Nám se to víceméně dařilo,takže jsme opět prožili další prima odpoledne na Lhotě s pár fajn lidmi kolem nás.Takže z většiny to byl pozitivní den a prožitek pro nás všechny.

 
-

Lhota 18.8.2013

Vložil Jarda2, 19. Srpen 2013 - 11:56

Včerejší nedělní Lhota byla extrémně vydařená, skvělé počasí které vydrželo až do pozdních odpoledních hodin, voda dál od břehu velmi dobrá. Bylo plno ale ne přeplněno, návštěvnost na FKK odhaduji na cca 2.000 naturistů. Na hlavní – severní – části pláže bylo prakticky 100 % lidí bez plavek, na východní části pláže za ohybem cesty byla také drtivá převaha naturistů. Plavkáče by šlo spočítat snad na prstech jedné ruky a to se ještě většinou jednalo o případy typu nahatá skupinka mladých plus k nim patřící jedna stydlivá dívka v plavkách atd. Úžasné včera bylo hlavně to, že se nekonaly ty – v sezóně obvyklé – příšerné karavany textiláků přecházející přes FKK část na pláž na východní straně jezera. Potvrdilo se to, že pokud mají textiláci dost místa na své pláži – což včera měli – tak se necpou na FKK. Kdo včera na Lhotě nebyl tak fakt prohloupil … [Tmavé brýle]

 
-

Lhota 17.8.

Vložil pat66, 19. Srpen 2013 - 16:38

Já tam byl v sobotu a musím říct skoro to samé :-) Akorát jsem vypozoroval, v době čekání ve frontě u kiosku (toho, co je poblíž textilní pláže), že textiláci si chodí nakupovat do kiosku na FKK nebo pouze předstírají, že chodí, vejdou v plavkách před kiosek, prohlídnou si osazenstvo a zase odejdou :-D Jinak čistota vody je skvělá, akorát bych řekl, že pocitově jsem letos nezažil, tak teplou jako loni. Na první pocit po vlezení, studená, jak břitva, ale při plavání dál od břehu už byla pocitově přesně akorát, ani studená, ani teplá.

 
-

Lhota neděle 8.9.2013

Vložil Jarda2, 9. Září 2013 - 18:58

Včerejší slunný den s teplotami okolo 28 °C mne doslova donutil zajet se podívat na Lhotu a opravdu jsem nelitoval. Slušná návštěvnost okolo cca 400 naturistů a jen pro zajímavost : na textilní pláži bylo skoro prázdno a jen se potvrdilo že naturisté jsou daleko věrnějšími návštěvníky než textil. Na FKK byl už otevřený jen jeden stánek – samozřejmě ten blíž ke vchodu – ale s mírnou frontou stačil na bezproblémové obsloužení všech návštěvníků a návštěvnic. Osazenstvo na FKK prakticky 100 % bez plavek a to včetně východní části pláže za ohybem cesty. Skvělá klidná atmosféra – úplný balzám na nervy. Voda sice jako břitva, ale zato perfektně čistá už od břehu. Pro nás otužilce – [Tmavé brýle] – úplná fantazie. Pokud se ještě letos vyskytne slunečný víkend s teplotou nad cca 20 °C tak jedu určitě zas.

 

© 2006-2013 Naturista    Způsob a podmínky použití   Historie a směřování Naturisty   Naturistické FAQ   Pro partnery

    ICRA
Vote for NATURISTA.CZ! Thank you.


 Finská sauna
Luxusní finská sauna Wellness magazín Chaty a chalupy Chalupa Jižní Čechy Wellness and Spa Restaurace Mikulov

Kdo je nový

  • haxan
  • mathox
  • petrkyklop
  • semile
  • Frici