NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturista na Region Tour Brno a Miloš vyráží do Ludwigsfelde!

Vložil Anonymní, 19. Leden 2013 - 11:32

Za podpory našich přátel ing. Miloše Vajnera (Centrum Babylon Liberec) a Pavla Hofrichtra z Wellness Novin jsme měli možnost vystavovat naše propagační materiály na jejich výstavních plochách na současně probíhajícím Region Tour Brno. Jedná se vlastně o první zkoušku možností spolupráce se spřátelenými naturismu nakloněnými subjekty. Těm Naturista má na oplátku určitě také co nabídnout, tak věřím, že z této první vlaštovky bude do roka a do dne pořádné hejno.
Neméně potěšující zprávou do třetice z Region Tour je schůzka s Aquazorbing.cz a s tím spojená nová vodní houpačka pro naháče!


Díky časovému prostoru jsme měli zvláště s naším skalním příznivcem ing. Milošem Vajnerem čas probrat současnou situaci v Aquaparku Centra Babylon, jehož současné vedení podstatným způsobem zredukovalo bezplavkový provoz. Ať jsou důvody jakékoli, bohudík snaha Miloše Vajnera je stále stejná – podporovat FKK v Babylonu v co nejširší míře. Zablýsknutím na lepší časy bude výprava členů vedení CB do námi nedávno navštíveného Kristall Therme Ludwigsfelde a to v jeho FKK režimu (zřejmě úterý). Navrhl jsem k této exkurzi přidat ještě nedaleký stejný FKK Kristall Sauna Wellness Park Bad Klosterlausnitz, popř. Kristall Palm Beach Norimberk (pátky po 19. hod.).
V každém případě půjde o pozitivní krok, který pomůže nasměrovat vedení CB k naturistickému stylu. To se samozřejmě nevztahuje pouze na CB, ale na provozovatele jakéhokoli koupacího zařízení v ČR.
Děkujeme tedy Miloši Vajnerovi za neutuchající podporu a držíme (si) palce!


Další naturistovou „štací“ byla výstavní plocha spřátelené společnosti RAIN, kde spolupracujeme zvláště s Wellness Novinami. Z nejzajímavějších akcí bude určitě první mistrovství ČR v saunových ceremoniálech Sauna Fest 2013 ve SPA Cedrus Kunětická Hora. Tato v ČR zatím ojedinělá akce se bude konat pouhých 10km od našeho naturistického Hrade Králové 15.-16.2., takže se obě dají časově zvládnout.Houpačka je naše [Smích]
Do třetice další skvělá zpráva z Brna. Třetí důležitou schůzku jsem měl s našimi stále vysmátými aquazorbisty Korčákovci, kteří nám na říjnových Kohoutovicích zdarma poskytli na vyzkoušení nový druh vodní houpačky Coco ball. Díky přízni našich členů Klubu se nyní sen stal skutečností a Coco ball je náš!
Počínaje tedy následujícím Naturistickým Babylonem 26. 1. 2013 se budete moci houpat, komíhat, dovádět, prostě blbnout na této velmi oblíbené vodní atrakci.
5
 

Naturista World Member

 
-

To je rozumný počin, inspirace v Německu.

Vložil Roland Jitka, 19. Leden 2013 - 12:06

Návštěvnost našich menších aquaparků je zkomírající (nemám na mysli ty naturistické) a návštěvnost německých aqua je obrovská. Přitom nejsou daleko od sebe a v nemeckých najdete i Čechy, kdežto v našich prakticky ani jednoho cizince. Přesto jsou od sebe vzdáleny třeba jen čtyřicet km což je půlhodinky jízdy autem. Byli jsme ve čtvtek v v aqua v Teplicích a návštěvnost celého aqua bylo asi tak do dvaceti pěti lidí, během tři večerních hodin od 18 30 do 21 30. Když to srovnám s Marienbergem, nebo s Ludwigsfelde tak se jedná o návštěvnost v řádu několika setin něměcké návštěvnosti, přesto za hodně podobnou hodinovou sazbu.

Exkurse majitelů aqua, těch českých do aqua německých jistě nasměruje jejich kroky nejen k jiným službám, ale hlavně k německému naturistickému pojetí. Pak by lidé zase zůstavali v Čechách a nejezdili by do aqua přes hranice států.

Vydělají na tom všichni, majitelé získají vyšší návštěvnost a naturisté své zázemí. Otázkou spíše zůstavá, jak rychle budou zkušenosti z Německa zaváděny do praxí českých aqua a bazénů. Bohužel jak známe z jiných oblastí lidské činnosti, to skutečně dobré se dostává k zákazníkům jen velmi pomalu.

 
-

Bylo by to super,

Vložil M.Dr., 19. Leden 2013 - 16:43

jen se mi nechce věřit, že by zavedení bezplavkového provozu třeba v těch Teplicích zvedlo návštěvnost. V tom to asi nebude.

 
-

Díky

Vložil Bořík (bez ověření), 19. Leden 2013 - 19:14

Díky Ivo a ostatní:-) J+P*

 
-

Ludwigsfelde není aquapark

Vložil PetrK, 22. Leden 2013 - 15:09

viz můj koment zde: http://naturista.cz/…elde_nemecko#…

Jen doufám, že se provozovatelé našich saunových světů nebudou inspirovat v Německu, nerad bych se v saunovém světě v Čestlicích dočkal smíšeného provozu…

Díky Petr