NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistický podzim se blíží

Vložil Anonymní, 3. Srpen 2012 - 18:26

Na sklonku léta se už budeme poohlížet po našich oblíbených saunách, wellnessech a samozřejmě tobogánech a bazénech. Co se týče mnohým dobře známých n-akcí v aquaparcích, tak začneme 15.9. v Aquapalace Praha, kde zahájíme dlouhou šňůru sobotních n-večerů. Ta se potáhne až do dubna 2013. Kromě zaběhnutých areálů, jako jsou Čestlice, Babylon Liberec, Hradec Králové, Olomouc, Brno, ValMez, se snažíme o 2 další areály. Ty jsou zatím v jednání, zvláště jinak perspektivní Uherský Brod se zdá jako nedobytná textilní pevnost. Dosti zarážející je taky fakt, že kromě stávajících n-akcí se v celé ČR nenašel nikdo další, kdo by zorganizoval podobné akce na západ a jih od Prahy. Bylo by potřeba více pomocníků v jednotlivých krajích.


Naturistické akce PODZIM-ZIMA 2012/13:

Aquapalace Praha – Čestlice: 15. 9., 10. 11. 2012., 12. 1., 16. 3., 18. 5. 2013. 

Aquapark Babylon Liberec: 25. 8., 29. 9., 27. 10., 24. 11., 27. 12. 

Aquapark Brno-Kohoutovice: 6. 10., 15. 12. 2012, 2. 3. 2013. 

Aquapark Olomouc: 20. 10., 1. 12. 2012, 2. 2., 23. 3. 2013. 

Aquapark Hradec Králové: 13. 10., 8. 12. 2012, 16. 2., 6. 4. 2013. 

Valašské Meziříčí: 17. 11. 2012, 5. 1., 9. 2., 13. 4. 2013


Jednám ještě s Aquaparkem Pardubice a v AP Uherský Brod. Výsledek ale nemusí přijít ještě letos.
Dostávám řadu dotazů na n-akce v Plzni, Karlových Varech, Kdyni… Tato místa budou na aktivitách vás – místních naturistů, kteří znáte místní podmínky, ředitele areálů, média atd. Za současné situace, kdy máme podporu pouhé 200členné členské základny není možné organizovat akce od Aše až po Jablunkov. V Naturistovi máte prostor, jak oslovit poměrně velké množství lidí a ve vašem místě můžete připravit n-plavání, n-akci, jak to chcete nazvat. Tady podporu vždycky najdete.

Klub Naturista.cz má něco málo přes 200 členů. (Nejen) na této stránce vidíte, že připravuje a organizuje aktivity pro velké tisíce naháčů. Pojďte s námi srovnat tento nepoměr a přispějte do společného díla svým členstvím v klubu nebo firemní inzercí. Jistě bysme byli rádi, kdyby každé koupaliště nebo rybník měly svoje nudapláže, aby každý aquapark měl svoje n-hodiny. To všechno potřebuje velmi mnoho práce, propagace, osvěty… I vy můžete svým dílkem k tomuto přispět.
Předem vám děkuji.


Při argumentaci můžete použít naše zkušenosti a zkušenosti z už pořádaných akcí:

Naše aktivity fungují od r. 2003 a jsou tak známé, že se k nim vyjadřují přední odborníci, např. sexuologové MUDr. Jaroslav Zvěřina, MUDr. Peter Weiss, primářka sex. odd. Psychiatrické léčebny v HB MUDr. Želmíra Herrová, mnoho se dozvíte o nás v médiích.

Jsme členy a oficiálními zástupci mezinárodní naturistické federace INF-FNI pro ČR. Pod její záštitou jsme loni organizovali první naturistické plavecké závody ve střední Evropě 40th Swimming Gala v Praze. Ohledně zimního naturistického vyžití podporujeme všemi směry saunování na našich stránkách SAUŇÁCI.CZ. Vzhledem k vývoji tohoto druhu životního stylu směrem k wellness aktivitám, jsme pokročili trochu dál a dnes už 9. rokem organizujeme naturistické akce v krytých areálech. Krátce řečeno – ze sauny do sprchy – ochlazovacího bazénku a na tobogán! Je to velmi přirozené a ve skutečnosti nejde o nic mimořádného. Preferujeme rodinnou atmosféru rodičů s dětmi, která je naturismu nejbližší.
Za všeobecného povděku až nadšení už několik let pořádáme n-akce ve výše uvedených areálech. V desítkách dalších bazénů se koná pravidelné naturistické plavání. Možná by se zdálo, že jde o poněkud mimořádné aktivity, ale není tomu tak. V Německu jsou celé velké areály výhradně nebo z velké části s bezplavkovým provozem. Např. Aquapark Therme Ludwigsfelde nebo Bad Klosterlausnitz. Současný trend budování větších wellness center s plaveckými bazény pohodlnějšímu bezplavkovému režimu fandí.

Všechny naše naturistické aktivity se konají za předem daných pravidel rodinného naturismu. Od základu potlačujeme projevy jako voyeurství, swingerství a podobné. Pro rodiny s dětmi připravujeme zajímavý program s využitím aquazorbingu, různých her na břehu i ve vodě, plavecké závody nebo malování na tělo. Před začátkem akcí vždy skupina dobrovolníků zastře průhledy na veřejná prostranství bublinkovou folií.

Nepřehlédnutelná je také propagace těchto aktivit, která je ku prospěchu areálu samotného. Souhrn článků v médiích.

Pusťte se do toho a doufám, že se nám brzo ozvete s termínem nové n-akce v nějakém novém aquaparku. Pokud bude o termínech rozhodnuto do 20. 8., tak je můžeme zařadit ještě do následujícího NATURISTOVA OBČASNÍKU, který bude distribuovaný nejen na plážích, ale po prázdninách především po bazénech a saunách.
Přeju vám hodně štěstí!

Naturista KlubNaturista Klub
Přispěvatelé: Líbil se Vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z Vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu Vám nabízíme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem Vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku, služby nebo Vaše činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku Vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

0
 
-

Naturistický podzim a zima

Vložil M.Dr., 3. Srpen 2012 - 22:11

Super výběr akcí pod střechou, máme se na co těšit – díky [Tmavé brýle]

 
-

A...

Vložil kovacmj, 5. Srpen 2012 - 20:21

..čo Frýdek – Místek? Sú problémy?