NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Prázdninová Naturistická party Babylon Liberec

Vložil Anonymní, 1. Srpen 2011 - 13:10

Většinou opomíjená prázdninová N-party v libereckém Babylonu se tentokrát díky „příznivému“ počasí setkala s nebývalým zájmem. Přes 300 naháčů se potkalo v sobotu 30. 7. 2011 v oblíbeném aquaparku Centra Babylon. Živému n-večeru předcházel i živý textilácký podvečer, takže zlomová 20. hodina byla tentokrát podstatně náročnější než jindy. My jsme mj. poprvé navštívili novou Věštírnu kolegy Pohodičky, s novým vedoucím zábavy M. Strnádkem dokončili všechny přípravy na večer a úderem 18. hodiny nastoupili v plné síle na letošní 7. N-party. Co jsme tam tentokrát zažili se s námi můžete jít teď podívat.


Věštírna Pavla Pohodičky je jen jednou z novinek Centra Babylon. Spolu s očistným personálním procesem v CB dochází v současnosti k řadě zásadních změn, které pociťují i návštěvníci N-party. Vstupné už nečiní 26 Kč/hod., ale 31 Kč/hod., čímž se ale Aquapark Babylon stále drží na nejnižším stupínku cen vstupů na všechny naše n-akce v ČR. Zvláště vzdálenější návštěvníky N-party zaujme nabídka SPECIÁLNÍ NATURISTICKÝ VÍKEND v Babylonu Liberec, která je aktuální novinkou. Dále se už nic nemění a my se můžeme vrhnout přímo do víru sobotní Naturistické party.

Jako vždy náročný šestihodinový maraton jsme začali „vyzdobováním“ aquaparku upozorněními o konání N-party, komiksy s Pravidly chování na n-akcích, zkouškami ozvučení… První prubířský kámen nastává ovšem (zvláště v Babylonu) úderem 20. hodiny. Tentokrát jsme stáli před úkolem ponaturističtit nebo vypudit 200 textiláků [Šokovaný] . Naštěstí je tento úkon hned na začátku, kdy jsme plni sil, které k tomuto bezpodmínečně potřebujeme. Textiláci jsou: vetřelí, neústupní, hrozí pěstí, hrozí stížnostmi na ředitelství, Policii, psychiatrii, chtějí vrátit vstupné, v lepších případech smlouvají, jestli by si nemohli nechat aspoň malinkatý trenýrečky. Zkušený naturista ví, že tento zpočátku nerovný boj stojí zato postoupit, protože ve všech případech je do půlhodinky klid a i ty poslední trenýrečky zmizí až do půlnoci ze světa [Úsměv]


Za zuřivími textiláky se zavřela voda, mnozí zůstali a svými neopálenými partiemi velmi brzo zapadli do opět skvělé atmosféry n-party. Klasický aquazorbing asi nemusíme už připomínat. Určitě ale stojí za zmínku spontánní novinka v aquaaerobiku.


Také v sauně Afrikaně bylo veselo, když jsme tam každých 45 minut rozvířili pomerančové, borovicové, eukalyptové nebo grepové esence. Saunové ceremoniály se těší stále nesmírné popularitě a i tohoto sobotního večera byla Afrikana zaplněná do posledního místečka i na podlaze sauny.
Tradiční dětské soutěže se také těšily velké přízni, když se jich zúčastnilo kolem 15 dětí. Zdětinštět potom mohli i dospělí při soutěži se židlemi. To se ale už nezadržitelně blížila oblíbená soutěž v malování na tělo, do které se pustilo hned 16 modelů se svými malíři.


K naší radosti se mezi námi objevila další těhulka, která nám jistě jako mnoho předchozích zanedlouho přivede nového naturistu. Z dalších byl velmi povedený Vodník od Katky Suchanové, nebo expresivně zubatý obličej na sympatické naturistce z Břeclavi. Jinak se tvořilo, matlalo, patlalo jako vždy o 106 a všechno tohle hemžení musela ukončit až 23. hodina, kdy jsme se domalovali k vyhlášení výsledků.
Hlavní cenu nakonec dostala „Včelka Mája“ s dcerkou v podobě také nějakého broučka s vestičkou. 
Následující Naturistická party v Babylonu Liberec: sobota 27. 8. 2011, 18–24 hod.
Využijte naší nabídky 10% slevy pro členy našeho Klubu Naturista.cz:
SPECIÁLNÍ NATURISTICKÝ VÍKEND v Babylonu Liberec!

--------------------------------------------------------------------------
5
 
-

SUPER BABYLON

Vložil martin.na (bez ověření), 3. Srpen 2011 - 21:43

Kdyz jsem jela do Babylonu poprve tak se mi tam libilo a byla tam zabava dekuji za krasne 3 setkani.Miluji BABYLON DANIELKA [Korunovaný] [Svatozář] [Spiklenec] [Úsměv] [Smích] Ja take dekuji Ivosovi za organizaci a vsem pritomnym za dobrou zabavu. Martin [Spiklenec]