NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Spolupráce s Naturista.cz.

Vložil admin, 19. Květen 2012 - 8:15

6.6.2012 Aktualizováno: Nové naturistovo logo „Léto 2012“
Obracíme se s prosbou na všechny lidičky, kteří rádi chodí na Naturista.cz. Chtěli bychom požádat všechny, co něco umí a dělají to rádi s nadšením, jestli by byli ochotni své znalosti a zkušenosti nabídnout pro Naturista.cz. Jedná se jak o jednorázové činnosti, tak věci stálejšího charakteru.
Z výše uvedené prosby vyplývá i důležitost vyznačit si ve Vašem profilu své zaměstnání, zájmy a případně činnosti, které děláte rádi, abychom Vás mohli třeba do budoucna o spolupráci požádat, pokud to bude potřeba.


Naturista 2012Naturista 2012Nové: Naturistovo logo "Léto 2012:
Aktuální nabídka spolupráce s provozovateli n-pláží, občerstvení, restaurací a dalšími, kteří by chtěli ve svých aktivitách zobrazit naše symboly koupání bez plavek. V případě zájmu navrhněte na naturista@naturista.cz vaše podmínky a společně najdeme oboustranně výhodné řešení (Příklad vaší prezentace Opaťák u HK):

Začátek FKKZačátek FKK

Tyto symboly vhodným způsobem označují naturistické aktivity a napomáhají jeho osvětě. Za jejich umístění vám nabízíme adekvátní prezentaci na těchto stránkách a v našich celorepublikových aktivitách.
Více na toto téma také: Naturistické léto 2012 


150x60cm150×60cm PřekližkaPřekližka PrůhlednáPrůhledná 150x50 cm150×50 cm8 cm8 cmHUMOR v DISKUSI.HUMOR v DISKUSI.VTIPY, KOMIKSY.VTIPY, KOMIKSY.Stálejší činnosti: Úprava a udržovaní Facebook Naturista.cz, Redakční činnost Naturista.cz (údržba a aktualizace starších článků a vytváření z nich nových apod). Textovou činnostLokalitách Vašeho regionu a jejich aktualizace, případně sbírání důležitých informací o nich.
Vtipálka pro vytváření zábavy a humoru jednoduchými vtipy v sekci Humor na Naturista.cz.
Grafika na vytváření celkového image Naturista.cz, ale i na výrobu jednoduchých postaviček, vloženého textu a podobných okrasných záležitostí, které jistě všechny potěší. Rádi bychom našli člověka, jehož činností a koníčkem je práce s mapou na FKK ČR, doplňovaní naturistických pláží v zahraničí a jiných důležitých informací co se týče naturismu a cestování. Nejlépe programátora.


Co rozdělili politici,  naturisté zase spojí!Co rozdělili politici, naturisté zase spojí! Lidé, kteří mají organizační schopnosti a nebo jazykové znalosti, němčina, angličtina polština (Poláci jsou častými navštěvníky našich akcí a stránek). Nejlépe překladatel reportáží našich akcí.
Hledáme Slovenské kolegy na psaní slovenských článků například ze slovenských lokalit, ale i svých zážitků ze zahranicí v nám trochu příbuzném jazyce. Malíře, který rád maluje obrázky s naturistickou tématikou a je ochoten pro Naturista cz občas něco namalovat. Člověka, který rád jedná například s redaktory novin a rádií nebo rád přidává články do různých internových serverů. Zde by se mohla funkce spojit i s tiskovým mluvčím Naturista.cz. Firmy, které jsou ochotni za reklamu a reklamní stránku na Naturista.cz, poskytnout naturistům nějaké výhody do klubového členství.LOKALITY FKK ČRLOKALITY FKK ČRSAUŇÁCI.CZSAUŇÁCI.CZJednorázové činnosti: Hledáme hrnčířku nebo hrnčíře k vyrobení postavičky naturisty pro účel například kasičky, nebo reklamního předmětu.
Osoby, které mají možnost něco vytisknout v množství větším než malém.
Rádi bychom našli smíšené partnerské dvojice do našich organizačních týmů na dětské soutěže, organizace soutěží dospělých, moderování, tancování ve vodě a podobné činnosti spojené s naturismem v aquaparcích a na plážích.
Vytváření textů členských emailů, cca jednou měsíčně o připravovaných akcích, jak pod střechou, tak venku. Několik lidí z různých regionů ochotných vytisknout plákátek o naši akci a vystavit ho třeba v saunách v okolí Vašeho bydliště a udržovat v sauně nástěnku našich akcí stále aktuální. Totéž se týká třeba plotu, nebo stánku na Vaší FKK pláži.


VAŠE NÁPADY.VAŠE NÁPADY.Naše snaha rozšiřování naturismu v ČR. Chceme nabídnout všem co nejvíce informací ze všech odvětví činností spojených s nahotou a zdravým životním stylem. Sauny, Lokality, Inzerce-Seznamka, Spolujízdy na akce, Reportáže z dovolených a akcí, Rady v diskusích všeho druhu spojené s naturismem. Informace cestovních kanceláří, Cestování a popisy cest za naturismem, jak u nás, tak hlavně v zahraničí. Snažíme se o aktualizace map FKK pláží po celé Evropě. Prodloužené víkendy a FKK dovolené organizované Naturista.cz. Akce v aquaparcích po celý rok. Venkovní akce Lhota, Opaťák, Pasohlávky. Vydáváme pro Vás seriál komiksu. Snažíme se seznamovat i s jednorázovými akcemi některých z Vás. Vodácké FKK Sázava, místní bazénové akce FKK, naturistická jóga apod. Každý Váš nápad a akce získá náležitou propagaci a reklamu.Chtěli byste oslovit 2500 návštěvníků denně (v létě až 6000)? Využijte naši moderní formu PPC reklamy.
Čím dál více rozšiřující se neziskové aktivity NATURISTA.CZ a velmi mizivé dosavadní zdroje podpory nás před několika měsíci dovedly k vytvoření výhradně vlastního reklamního systému, který je na stejném základě, jako světově proslulý Google AdWords. Bezplatné zobrazování reklamních bloků a platby pouze za prokliky na inzerentovy stránky. Využití tohoto moderního systému bychom chtěli nabídnout všem subjektům, které se zabývají obory příbuznými naturismu. Čtěte dále…

VÝHODY ČLENSTVÍ NATURISTA.CZ?VÝHODY ČLENSTVÍ NATURISTA.CZ?Plány do blízké budoucnosti: Vytvořit e-shop Naturista.cz. Zorganizovat zájezdy do německých FKK center a aquaparků, FKK Silvestr, Nový ples bez plavek, mezinárodní turnaj v FKK pétanque, Volejbalový turnaj bez plavek na Pasohlávkách. Rozšiřovat nabídku společných víkendů a dovolených bez plavek nejen v ČR, ale i v zahraničí a spoustu dalších příjemných věcí.

Bohužel všechny rozsáhlejší plány vždy skončí jen na nedostaku finančních prostředků, nebo na neochotě lidí přiložit ruku k dílu. Doufáme, že v tomto případě tomu tak nebude a podpoříte nás jak členstvím v Klubu Naturistů, jehož dnes již velké množství výhod šetří mnoho finančních prostředků, tak pomocí, zkušenostmi a radou.

Chtěli bychom, aby Naturista.cz byl nás všech a dílem společným.


Nemáte ani hospodu na pláži, ani místo na skle auta, ani neprovozujete stránky, ani nevyužijete naši moderní Naturista PPC reklamu? Nevadí.
Podpořit naše snažení můžete pouhým členstvím v našem KLUBU NATURISTA.CZ, ve kterém získáváte stále více výhod.
5
 
-

logo 2012

Vložil vlado, 11. Červen 2012 - 9:11

tak toto logo už niečo napovie, nie to pôvodné „siluetné“… Len ako z neho vyrobiť samolepku… Asi bude musieť zapracovať fantázia, nejako to na kvalitný papier dostanem a keby bol ešte samolepivý…natnat 


Ivoš: Samolepky této verze už jsou ve výrobě + nažehlovací obtisky na textil.
 
-

re logo

Vložil PetrK, 11. Červen 2012 - 17:59

Na každé kopírce mají i samolepící folii, a na tu vám vytisknou/zkopírují cokoliv.

Petr