NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistické léto 2012

Vložil Anonymní, 13. Květen 2012 - 11:00

Letošní léto se nám už ukázalo, teď zase trochu zakázalo, nicméně blíží se dny, kdy tu bude a s ním i krásné měsíce nezapomenutelného naturistického dovádění.
Stejně jako loni na Lhotě, Pasohlávkách, Antošovicích, Kozlovicích u Přerova i jinde se budeme s vámi setkávat a užívat si společně skvělého léta.
I letošní léto bude ve znamení ještě větší propagace našich naturistických aktivit, n-pláží, snahy zvýšit počet nově založených n-pláží.
Dnes vám představím program, který jsme na následující 3 měsíce naplánovali.


Naturistické letní akce se nedají příliš plánovat kvůli počasí, nicméně máme několik termínů, které jsou dané:
2.-3. 6. 2012 Mezinárodní den naturismu – slaví se každoročně 1. víkend v červnu. Z našich klubů má v kalendáři tuto oslavu např. Sdružení naturistů Ostrava – Antošovice.

22.-24. 6. Víkend bez plavek Věstonická Venuše FKK Merkur Pasohlávky. Velmi oblíbená akce na velmi oblíbené jihomoravské n-lokalitě. Hry, soutěže, večer živá hudba, místní jihomoravské víno. Vzpomínka na loňskou akci.

Červenec – srpen 2012: Podle počasí naše akční výjezdy po českomoravských n-plážích, jak jsem uvedl příklady v úvodu tohoto článku. Sledujte náš kalendář v pravém sloupci, kde se podle počasí min. 3 před víkendem objeví místo, kam vyrazíme. Vždy s sebou dovezeme plné auto zábavy, aquazorbing, trampolinu, barvy… však to znáte.
Kozlovice u Přerova – termín bude určen na některý srpnový víkend, nebojte…
Další letní naturistické akce najdete v pravém sloupci Kalendář.

25.8.-1.9. 2012 Týden pohody BEZ PLAVEK v Plasech (Rakovnická pahorkatina, severně od Plzně). POZVÁNKA

Velké rekreační středisko v rozsáhlých lesích Rakovnické pahorkatiny tentokrát pouze pro nás. Týden zábavy, koupání, výletů do přírody jako na letošní Lipnici a na podobných našich akcích.
Výrazné slevy pro členy KLUBU NATURISTA.CZ

Vzhledem k nutné rezervaci objektu potřebujeme vaše přihlášky! 

PROPAGACE NATURISTICKÝCH AKTIVIT 2012
BEZ PLAVEK.CZ - na všechny pláže České republiky!BEZ PLAVEK.CZ – na všechny pláže České republiky!
Tuto plachtu o rozměrech 150×50cm bychom chtěli umístit na atraktivní místa pokud možno po celé ČR. Na 16 místech, kde máme nyní stejně velkou plachtu NATURISTA.CZ budeme stávající nahrazovat touto novou BEZ PLAVEK.CZ.
Kdo byste chtěl s touto akcí pomoci (umístěním na vašm plotě, balkoně, autě atd.), tak se prosím ozvěte na email: webmaster@naturista.cz a dohodneme se na oboustranně výhodných podmínkách tohoto umístění.
Tyto plachty budou k dispozici již na Čestlicích 19. 5. 2012.


Začátek nuda plážeZačátek nuda pláže Inovované označení začátku nuda pláže. ZDE ke stažení. Budeme mít také určité množství zadarmo na rozdání. Kontaktujte nás prosím na webmaster@naturista.cz a najdeme způsob, jak tuto ceduli umístit také na vaši nuda pláž.


NATURISTOVY KOMIKSY od Romana Bureše. Od června plánujeme rozdávat po n-plážích tyto oblíbené n-komiksy, které budou obsahovat příběh na pokračování, informace o naturistickém dění u nás apod. Kdo byste měl zájem tyto občasníky rozdávat, tak nás prosím kontaktujte na: webmaster@naturista.cz
VELMI VHODNÁ FORMA SEZNÁMENÍ S NATURISTKAMI!!!


NATURISTI NA SLOVENSKU
BEZ PLAVIEK.SK - naši naturističtí přátelé na SlovenskuBEZ PLAVIEK.SK – naši naturističtí přátelé na Slovensku
Vzhledem k tomu, že naše přátelské vztahy se slovenskými naturisty jsou čím dál intenzivnější, tak jsem se rozhodl podpořit naše snažení touto aktivitou. Na vznikající straně www.bezplaviek.sk budou veškeré informace o naturismu na Slovensku, hlavně ve spolupráci s Asociáciou slovenských naturistov. V rámci naší velkozakázky v tiskárně necháme i pro naše slovenské přátele vyrobit tyto plachty, samolepky a podle dohody další propagační předměty.
Hledáme aktivní slovenské spolupracovníky pro tyto uvedené aktivity! info@bezplaviek.sk


Stejně jako ostatní uvedené předměty budou i tyto samolepky v průměru 8cm k dostání v Čestlicích 19. 5. 2012. Naturistovy samolepkyNaturistovy samolepky


NOVÉ NATURISTICKÉ LOKALITY?
Všichni dobře víme, že naturistických lokalit je málo. Jsme schopni nově zakládané pláže podpořit zkušenostmi, články, označením, plachtami, propagací na našich akcích atd. Pokud provozujete textilní koupaliště, pláž apod. a měli byste zájem naturistickou pláž ve svém areálu založit, tak nás prosím kontaktujte webmaster@naturista.cz a my vaši vznikající n-aktivitu ZDARMA podpoříme.

PROČ VŠECHNO TOTO SNAŽENÍ?
Abyste tady na Naturistovi měli čím dál víc kamarádů, abyste měli s kým navazovat přátelství, plánovat společné dovolené, aby váš naturistický život byl pestřejší.
Podle ohlasů z pláží je Naturista.cz velmi málo známý a to bychom chtěli radikálně změnit. Pokud budete ochotni spolupracovat, tak se ozvěte buď na email webmaster@naturista.cz nebo za námi zajděte na našich akcích v Aquapalace Praha Čestlice, Babylonu Liberec nebo při našich akcích na plážích a dohodneme se na spolupráci.
Nabídka platí i pro firemní návštěvníky nuda pláží nebo Naturista.cz, kteří mohou využít možnosti partnerství s naším Klubem Naturista.cz, moderní reklamy Naturista PPC, PR článku apod.

Přejeme všem naháčům krásné naturistické léto 2012 a těšíme se s vámi na některé bezva akci AHOJ! [Úsměv]
PřílohaVelikost
bezplavek-cz-plachta.jpg152.24 KB
5
 
-

Nápisy na autech.

Vložil Roland Jitka, 13. Květen 2012 - 13:37

Docela se mi líbil nápad mít na autech to BezPlavek.cz, Viděl jsem takto propagaci v Řecku a po cestách směrem na Řecko, kdy měla auta nápisy „Řecko autem.cz“, Možná by byly fain i ty osmicentimetrové samolepky udělat jako na sklo. [Spiklenec]

 
-

Inovované označení začátku nuda pláže.

Vložil Vasek Petra, 13. Květen 2012 - 13:54
Obrázek uživatele Vasek Petra

Malá připomínka pro Ivoše. Když se podívám na novou ceduli, jako by na ní něco chybělo. Možná trochu více přírody nebo alespoň zelené barvy. Co ty na to.

 
-

Více zeleně na ceduli

Vložil zurek (bez ověření), 13. Květen 2012 - 14:23

Hodně zeleněHodně zeleně Málo zeleněMálo zeleně Já se obávám, že letošní léto už změnit nedokážeme nic. Už tyhle věci jsou uvedené se skluzem a čekají nás další, které musíme řešit dřív, než bude letní sezona v plném proudu. Pak je na všechno pozdě.

Kdo chce málo zeleně, tak ať si stáhne tento obrázek, kdo chce více zeleně , tak prosím ZDE.

To musí pro letošek stačit. Kdo chcete na příští rok něco jiného, tak navrhněte a pošlete.
 
-

reklama na auto

Vložil mira1 (bez ověření), 13. Květen 2012 - 19:15

To je supr nápad vozit reklamu na bezplavkové koupání na autě. Aspoň se zlepší informovanost naší veřejnosti a pozitivnějši pohled na koupání bez plavek.

 
-

editor PDF?

Vložil M.Dr., 14. Květen 2012 - 18:25

Chtěl jsem udělat slovenskou verzi označení nudapláže, ale nenašel jsem zatím nějaký vhodný free editor na PDF. Nmáte někdo tip?

 
-

Budu rýpat

Vložil M.Dr., 14. Květen 2012 - 18:35

Ty plachty mají jednu drobnou chybu: že se před dománou cz resp. sk píše tečka, ví snad každý, ale to sluníčko mezi předložkou bez a zbytkem ve mně evokuje dojem, že tam má být také tečka. Chtělo by to ještě tam někde do roju umístit tect bezplavek.cz resp. bezplaviek.sk, aby bylo každému jasné, že to má být spolu bez tečky

 
-

Já bych nerýpal, mně se líbí.

Vložil Roland Jitka, 14. Květen 2012 - 20:21

Mirku, já myslím, že ty plachty a jejich návrh je velmi líbívý a je to zase něco nového než jen složenina písmen končící cz nebo sk. Domnívám, že by to mohlo mít úspěch pro ten účel pro který byly plachty vytvořeny. Nikomu ale můj názor nenutím. [Spiklenec] Měj ty, i ostatní hezký večer.

 
-

Mně se taky líbí

Vložil M.Dr., 14. Květen 2012 - 21:04
jen si myslím, že by si někdo mohl myslet, že má do prohlížeče zadat bez.plavek.cz a ta jedna tečka je sakramentsky důležitá. Jinak si velice vážím a obdivuji energii, kterou Ivoš vkládá do propagace naturismu.

Obdivujeme ho všichni a snažme se mu i pomáhat v jeho nelehké práci, kterou dělá hlavně pro nás všechny. Myslím, že za každou i drobnou pomoc bude vděčný. Roland. [Spiklenec]
 
-

Nejde o rýpání

Vložil Pepper, 14. Květen 2012 - 21:41

ale o věcnou připomínku. Mě napadlo to samé, co M.Dr. Opravdu to může být matoucí.

 
-

Děkuji za postřehy k plachtám

Vložil zurek (bez ověření), 18. Květen 2012 - 7:53

Děkuji za postřehy k této propagaci. Nechal jsem ještě udělat stejný počet nápisů www.bezplavek.cz , které se budou moci s plachtami zkombinovat. Veškeré materiály mám už doma a budou zítra v Čestlicích k dispozici. Prosím všechny, kteří mají zájem, snahu, ochotu… tyto materiály umístit po celé ČR, aby se zítra v Čestlicích stavili u nás u vlnobití a dáme řeč. Popř. domluva na naturista@naturista.cz . Naturistu v ČR skoro nikdo nezná!!!