[ikona]

Nuda na Olomoucku.

   11. Říjen 2007 - 20:31
Anonymní

Obdivuji pana Jiřího, s jakou vervou již 2 roky bojuje za nuda plavání na olomouckém plaveckém stadionu. Já bych určitě chodila, ale bojovat za to nemá smysl, je to ztráta energie, bohužel. Příští rok na podzim má stát v Olomouci nový aquapark s daleko více atrakcemi než je tomu na současném plavečáku, tak možná se tam nějaká hodinka pro naturisty podaří usmlouvat. Doufala, jsem alespoň v to, že pohneme trochu s tou zkostnatělou puritánskou saunou. Ani zde, na těchto stránkách však nenacházím podporu Olomoučáků. Prý tyto stránky navštíví i více než 1000 lidí za jediný den. Kdyby zde bylo 1% Olomoučáků, bylo by to 10 lidí za den. Pokud se nikdo proti současnému režimu neozve, Olterm, který bazén řídí bude pořád tvrdit, že je vše v naprostém pořádku. Zkuste poslat Oltermu nebo na vedení bazénu co nejvíce názorů, zkuste vyvěsit po městě nějaké propagační letáky. Já jsem to udělala, ale sama to nezvládnu, už jsem to jednou říkala. Většina naturistů v Olomouci snad neuvažuje jako pan pettre. Jana

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nuda na Olomoucku? Jak pro koho!

   14. Říjen 2007 - 17:48
petrre (bez ověření)

Vážená paní Jano, nevím co se do mě a mé manželky, a ostatních normálně smýšlejících lidí stále navážite. Jak se zdá, vy tady se svým názorem zůstáváte naprosto osamocená. Naštěstí nás je více takových, kteří uvažují úplně stejně jako my s manželkou. Dnes jsme se o tom přesvědčili při návštěvě sauny v OL. Co jsme prohodili řeč s některýmy páry, tak naopak hodnotili velice kladně skutečnost, že je alespoň jeden den v týdnu vyhrazen jen pro páry. A když jsme se ptali, jestli by chodili, pokud by byl provoz jak tady sama mermomocí prosazujete, tak většinou byla záporná odpověď. A víte proč vážená paní?? No v podstatě jste si na to odpověděla sama ve svém příspěvku na jiném místě, kde jste sama uváděla, že v pondělky při smíšené sauně bývá většinou osazenstvo pánské. Tak mi řekněte, čím to asi bude ha??? Myslím že odpověď je naprosto jasná a já se nebudu dokola opakovat.

Nevím co vám na tom provozu vadí. Vždyť vy tam můžete jít v podstatě kdykoliv. Když jste psala, že vám čistě pánská společnost nevadí, tak potom nevidím problém, abyste chodila na saunu třeba každý den. Pánové vás jstě mezi sebou rádi přivítají na zpestření jinak nudného pobytu. [Úsměv] No a v neděli můžete vzít s sebou svého manžela (pokud máte a pokud ne tak zcela jistě vás některý z pánů rád doprovodí) a bez problémů si můžete užívat sauny.

A jinak máte pravdu, začnu také bombardovat vedení Ol bazénů, ale s opačným cílem tedy aby zachovali stávající provoz. Jediné za co bychom se přimlouvali je změna společné sauny bez omezení na sobotu, to by bylo lepší. Takže uvidíme, kdo nakonec bude mít silnější podporu. Zatím se mějte a hodně zdaru při prosazování vašich bláhových názorů.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nuda na Olomoucku? Jak pro koho!

   16. Říjen 2007 - 19:58
Ankela (bez ověření)

Opakuji to znovu, na Poďebradech, nebo v Bohuňovicích jsem slyšela hlasy úplně jiné. Domnívala jsem se, že chceme jít podobným směrem jako v Rakousku nebo v Německu. Tam rozdělené sauny téměř neznají. Jezdím poměrně pravidelně do termálních lázní v Laa an der Thaya a nesetkávám se tam s žádnými pochybnými individui, to jsem také již říkala. Já nikomu jeho názor neberu. Myslela jsem však, že jsem na těchto stránkách mezi skutečnými naturisty a najdu zde největší podporu, ale opak je pravdou. Dokonce nacházím větší podporu u lidí, kteří ani nechodí v létě na nuda pláže. Vážení skutečně žasnu, to vám povím. Jana

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Názory na Naturistovi a rozdělené "společné" sauny

   16. Říjen 2007 - 21:26
zurek (bez ověření)

Návštěvníci Naturisty se určitě nedají brát jako vzorový vzorek naturismu. Já bych si kolikrát představoval jiné přispěvatele, jiné čtenáře, jiný přístup naturistů k jejich životnímu stylu. S tím se ale nic nenadělá. Ohledně konkrétně Olomoucka je ten vzorek ještě omezenější počtem čtenářů. Je tady jeden zhrzelý naháč, který udělal ne moc dobrou zkušenost se získáním bazénu, jeden naivní nadšenec a jedna holka, která chce něco změnit. Pak je tady blíže nedefinovatelný houf, který čeká a bude čekat, jak to všechno dopadne. Takže nakonec to bude zase na 1 člověkovi, který to za ostatní vyběhá a zařídí. Je to tak ve všem.
Máš pravdu, že společná sauna je budoucnost a spějí k tomu všichni. U nás začal hned od začátku provozovat společnou saunu bez omezení pan Jeník STAMI Relax (ve velkém pardubickém komplexu 50m bazén, sauna atd). Dneska jsem se podíval po letech na jeho stránky a společnou má pořád, jen st do 17. hod. jsou ženy a čt do 17. hod. jsou muži. Jinak je po celý týden sauna do 22. hod., tedy společná každý den. Bez problému a funguje dlouhé roky. V HK je to obdobně. Co sleduju provozní doby různě po světě, tak bývají opravdu víkendové dny společné sauny.
Nakonec si myslím, že těch Olomoučáků tady opravdu moc nebude, protože provozovatel areálu v Olomouci by reakce od nich dostával. Máme vyzkoušeno, že pokud došlo k (přechodnému) zrušení nuda pláže ve Žlutých lázních v Praze, tak se to tady zveřejnilo a do týdne se ozval provozovatel ŽL, že pro zvýšený zájem bude n-pláž opět fungovat. Praha je ovšem Praha a podle statistik je fakt nejvíc návštěv odsud.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Petrre, Petrre

   17. Říjen 2007 - 22:03
pavca (bez ověření)

trochu bych ubral na té výšce, z jaké shlížíš k Janě. Tvůj problém vidím v tom, že nejsi naturista, zatímco Jana ano. Tvůj názor je tvůj názor a máš na něj právo, ale není to názor naturisty. Naturismus, to je volnost, jak propaguje Jana. Tvůj přístup – škatulkování a omezování, před kým a v jakých hodinách můžeš být „naturistou“ a před kým se stydíš – to s naturismem nemá moc společného. Zajeď je někdy podívat třeba do Laa, jak ti radí Jana, abys vůbec pochopil, o čem Jana mluví. Pokud jsi omezený „svojí“ vymezenou dobou ve „své“ oblíbené sauně, není divu, že si jiný způsob fungování nedovedeš představit a pak tady útočíš na někoho, kdo ten nešikovný olomoucký způsob fungování sauny po právu kritizuje. Podle mého názoru má normální sauna fungovat tak, že lidi neomezuje a pro stydlíny má zvlášť vyhrazený čas v určitou dobu v týdnu (takový extra time musí existovat minimálně pro ženy, v případně zájmu pak i další pro muže).

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.