NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

FKK sluneční terasa - komfortně v 4COMFORT Brno

Vložil Anonymní, 17. Květen 2013 - 19:32

V prosinci loňského roku (2012) se na počest slavné spisovatelky SIMONY MONYOVÉ otevřelo v brněnských Obřanech nové Wellness centrum 4COMFORT. Občanům Brna a jeho okolí se tak naskytla jedinečná příležitost využít všestranné služby tohoto centra pod jednou střechou.
4COMFORT je tak jedním z mála brněnských wellnessů, které mají VENKOVNÍ areál a vstupné 180 min za 55 Kč.SLUNEČNÍ TERASA 4COMFORT Brno – ObřanyKOMPLEXNÍ WELLNESS SLUŽBY PRO KAŽDÉHO
 
Wellness centrum 4COMFORT se nachází na ulici Fryčajova 29/Cihelní a svým komplexním přístupem nabízí celou škálu služeb z oblasti saunování, péče o zdraví a krásu. Hlavní relaxační a ozdravnou zónu představuje Saunový svět, ve kterém návštěvníci mohou vyzkoušet jak tradiční finské sauny, tak i parní lázeň či oblíbenou vario saunu. Součástí saunového světa je také venkovní saunový dóm, ve kterém probíhají v Brně ojedinělé saunové ceremoniály, a sluneční terasa, kde můžete v klidu relaxovat a opalovat se. Mimo venkovních i vnitřních sprch slouží k ochlazení vyhřátého těla 4 ochlazovací bazénky a speciální ledová studna. Cenově bezkonkurenční vstup 180 min za 168 Kč zahrnuje zapůjčení osušky, prostěradla a volný pohyb po celém saunovém světě vč. sluneční terasy. Milovníci soukromí a romantických zážitků si pak mohou vychutnat služby saunového světa v odděleném Soukromém SPA.
PRIVÁTNÍ WHIRLPOOL, MASÁŽE, RITUÁLY PURE FIJI, AJURVÉDSKÉ MASÁŽE
K relaxaci je dále možno využít privátní Whirlpool, který přináší nejen příjemný oddech, ale stimuluje i „hormony štěstí“ a odstraňuje únavu a bolest, nebo masáže. Kvalifikovaní maséři tohoto wellness centra ovládají kromě tradičních relaxačních a sportovních masáží také masáže exotické. Mezi ně patří rituály PURE FIJI, které využívají čistě přírodních produktů dovážených přímo z ostrova FIJI, nebo Ajurvédské masáže vycházející z individuálního přístupu ke klientovi dle jeho svalové struktury. Nově přibyly i speciální rituály 4Comfort, kde Vám sami Vaše smysly vyberou, který druh masáže je pro Vás v ten den vhodný.
FIT CENTRUM, KARDIO ZÓNA, OSOBNÍ TRENÉR
K lepší fyzické kondici pak slouží služby fitness centra, kde se nachází jak nejmodernější posilovací stroje, tak tzv. kardio zóna. Vašim individuálním potřebám bude jistě vyhovovat i osobní trenér, který se věnuje i nově oblíbeným „kruhovým treningům“.

BEAUTY, SOLARIUM, KADEŘNICTVÍ, MANIKURA, PEDIKURA, KOSMETIKA, LIPOSUKCE, LYMFODRENÁŽE
Wellnes centrum 4comfort nabízí také celou řadu služeb z oblasti BEAUTY. Zejména dámy jistě ocení nejrůznější kosmetická ošetření či multifunkční solárium, ve kterém zároveň omlazujete pokožku pomocí kolagenu a zároveň cvičíte hýžďové svaly. Nechybí zde ani kadeřnictví L’Oreal a komfortní pedikúra v masážním křesle či manikura a speciální SHELLAC technologie.

Věnujte svým nejbližším Dárkový poukaz od 4COMFORTVěnujte svým nejbližším Dárkový poukaz od 4COMFORT 4Comfort není postaven na klubovém systému. Vítáni jsou zde všichni bez rozdílu věku. Příjemný a kvalifikovaný personál navíc poskytuje pocit nadstandartní péče.
FKK sluneční terasa 4COMFORTFKK sluneční terasa 4COMFORT Koncept celého centra je postaven tak, aby byl co nejvíce vstřícný vůči životnímu prostředí. Proto všechny kosmetické přípravky zde používané jsou v co nejvyšší kvalitě (ECO/BIO).

Po příjemném relaxu si můžete v kavárně příjemně posedět u kávy s moučníkem, zmrzliny, sklenky kvalitního moravského vína nebo točeného piva. Pro teplejší dny je vhodné posezení na zahrádce, vedle které se připravuje i koutek pro děti.

FKK na sluneční terase: každé pondělí, ostatní dny možno nahoře bez. 


WELLNESS CENTRUM 4COMFORT

Příjezd z ulice Cihelní! (Fryčajova 29)
614 00 Brno-Obřany
GPS: 49.230707,16.647802


Zobrazit místo Wellness Centrum 4COMFORT Brno na větší mapě
5
 
-

FKK jen v pondělí

Vložil M.Dr., 18. Květen 2013 - 13:06

A co například vířivka a další části? Také bez plavek jen v pondělí?

 
-

Vířivky v 4Comfortu

Vložil zurek (bez ověření), 18. Květen 2013 - 13:51

Tato vířivka je samozřejmě bez plavek nonstop. Dále se bude jednat o vířivý bazén, který je ale zatím v přípravě.

Ohledně pondělků to podle zkušeností z Therme Laa apod. vidím na permanentní FKK na sluneční terase. Zpočátku je ale potřeba dbát pokynů personálu.

 
-

Terasa

Vložil Pepper, 19. Květen 2013 - 15:34

Doufám, že nezůstane jen u pondělků, mám to skoro hodinu MHD přes celé Brno a zrovna v pondělí bych tam byl nejdřív tak v 18:30 a nevím, jestli to má ještě smysl. [Pláč]

 
-

Mimo pondělka

Vložil M.Dr., 20. Květen 2013 - 16:58

tam můžeš být nahoře bez [Smích]

 
-

Nahoře bez

Vložil Pepper, 20. Květen 2013 - 20:09

A to se vyplatí! [Smích]

 
-

je jedno co je za den

Vložil majos (bez ověření), 21. Květen 2013 - 19:12

Kdo tam chodí nebo nejen tam, tak ví, že sice oficialne jsou nuda jen v pondeli(4comfort) ,ale jinak každy den si tam kazdy chodí jak chce jak uzna za vhodne:)

 
-

Njn, je to blbý poskakovat

Vložil lojzik, 22. Březen 2017 - 10:54

Njn, je to blbý poskakovat nahatý vedle plavkaře… to bych asi nedal. Plavkaři jen čumí a ve finále z toho mají jundu, asi tak. [Zmatený]