NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Krytý Aquapark Olešná u Frýdku-Místku

Vložil Dlouhan3, 10. Duben 2007 - 10:12
Adresa, mapa, souřadnice: 

http://aquapark-olesna.cz/

Nad Přehradou 2290, 738 01 Frýdek-Místek tel.: +420 558 638 754


Vstupné, provozní doba (smíšená), kontakt: 
Umístění sauny: 
V aquaparku.

Kapacita prohřívárny: 
15lidí
Občerstvení a služby: 

možnost ubytování v bezprostřední blízkosti aquaparku

http://aquapark-olesna.cz/


Další vyžití: 

během doby zakoupené vstupenky do sauny možno využít aquaparku a jeho atrakcí (tobogán 90 m, divoká řeka,chrliče a vodní děla,proudový kanál,houpací bazén,whirpoool,lavice skombinovanou vodní a vzduchovou masáží)


Po svých / s jízdenkou: 

Autobusová doprava

Využijte možnosti pohodlné dopravy městskou hromadnou dopravou linkou číslo 5 a sezónní linkou číslo 13, která vyjíždí ze zastávky Frýdek-sídliště směr Místek-Olešná. Na zastávkách této linky máte možnost pouze nástupu, výstup je možný až na konečné, což je zastávka autobusu Místek – Olešná. Stejným způsobem funguje tato sezónní linka z Olešné, která vyjíždí ze zastávky Místek-Olešná, kde je nástup. Na zastávkách této linky je možný pouze výstup. Autobusy jezdí denně včetně soboty a neděle. Bližší informace o jízdním řádu naleznete u pokladen.

Pěšky a na kole

Pokud se k nám vydáte pěšky, zvládnete cestu z města za cca 20 minut po tř.17.listopadu, nebo z autobusového nádraží po modré turistické značce.Pro ty co milují kola vřele doporučujeme využít možnosti cyklostezek vedoucí až k Aquaparku. Poznáte tak další velmi zajímavá místa v našem regionu. Cyklostezky jsou označeny 6003, 6004, 6005 a 6006. Podrobné mapy včetně popisu zajímavostí najdete na partnerských stránkách Beskydského Informačního Centra.


Autem: 

Přímo u Aquaparku a v těsné blízkosti je několik parkovacích ploch s kapacitou až pro 300 vozidel. Řiďte se pokyny pracovníků na parkovištích, kteří Vás navedou na volné plochy k parkování. Prosíme dbejte na dopravní značení a parkujte pouze na místech k tomu určených.


Další info: 

na přehradě naproti aquaparku za restaurací Rybářská bašta také naturistická pláž (vyznačená na turistických mapách KČT) – viz též http://naturista.cz/drupal/lokality


Aktualizováno: 
10.4.2007

0