NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Aquapark Kladno

Vložil jajina, 23. Září 2010 - 12:31
Adresa, mapa, souřadnice: 

SAUŇÁCI.CZSAUŇÁCI.CZ

Ulice Sportovců 818, 272 01 Kladno GPS: 50.135455,14.087069


Zobrazit místo Sauny Středočeský kraj na větší mapě

Počasí pro Kladno:


Fotografie: 
KladnoKladno KladnoKladno KladnoKladno

Vstupné, provozní doba (smíšená), kontakt: 
Umístění sauny: 
V aquaparku.

Občerstvení a služby: 


V areálu aquaparku můžete vyzkoušet blahodárné účinky sauny nebo parní aroma kabiny. Obě tato zařízení představují zcela ideální prostředek pro uvolnění a zklidnění.


Další vyžití: 


Senioři a sportovci využijí především příjemné masážní účinky whirlpoolu s teplotou vody okolo 32 stupňů Celsia nebo oddechového bazénu, ve kterém jsou instalována masážní lůžka.

Pro sportovně založené návštěvníky jsou v klasickém 25 metrů dlouhém plaveckém bazénu připraveny dráhy pro kondiční plavání.

Atraktivním zpestřením rekreačního bazénu v pavilonu vodních atrakcí je divoká řeka. Z tohoto bazénu je možné dále plavat do průplavové jeskyně přes vodní clonu.

Především pro mladé lidi je připraven v pavilonu vodních atrakcí klasický tobogán dlouhý 108 m, tobogán Kamikadze a šestnáctimetrová dvoudráhová skluzavka. Na tobogánu Kamikadze je pomocí speciálního měřícího zařízení vyhodnocován čas jednotlivých jízd.

Jen dobří plavci starší 12ti let mohou vyzkoušet účinky odstředivé síly adrenalinové atrakce Spacebowl. Na konci jízdy každý dopadne do bazénu hlubokého 2,5 m. Bezpečnost po celou dobu jízdy zajišťuje sledovací zařízení.


Po svých / s jízdenkou: 
Aktualizováno: 
23.9.2010

0