NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Plavecký bazén RK Rychnov nad Kněžnou

Vložil Anonymní, 24. Březen 2011 - 12:30
Adresa, mapa, souřadnice: 

SAUŇÁCI.CZSAUŇÁCI.CZ Bazén RychnovBazén Rychnov Naturista KlubNaturista Klub
Závěr saunařské sezony s nahatým koupáním poslední dubnový víkend 2014

AKTUÁLNĚ 20014: NUDI PLAVÁNÍ 21:00 – 22:00, každý poslední pátek v měsíci. PLAKÁT KE STAŽENÍ
2014: Oproti původnímu pravidlu (plakát) není striktně vyžadováno , aby každý muž přišel s partnerkou. Může jich přijít s toutéž partnerkou i víc.
Slevy pro členy Klubu Naturista.cz 10–36%.

Po dobu Nahatého koupání SAUNA otevřena až do 21:45 hod.

Plavecký bazén RK
Příspěvková organizace
Javornická 1720
516 01 Rychnov nad Kněžnou
GSP: 50.164866,16.284742


Zobrazit místo Sauny Královéhradecký kraj na větší mapě

Počasí pro Rychnov nad Kněžnou :


Fotografie: 


 

Vstupné, provozní doba (smíšená), kontakt: 
Umístění sauny: 
V rámci bazénu.

Kapacita prohřívárny: 
15lidí
Občerstvení a služby: 

 • Plavecký bazén o délce 25 metrů s 5 drahami

Hloubka v rozmezí od 1,20 do 1,60 metru. Teplota bazénu: 27–28 °C, Teplota vzduchu: 29–30 °C

 • Tobogán 65 metrů
 • Protiproudý kanál (divoká řeka)
 • Vířivka pro 10 osob, teplota vířivky: 31–32 °C
 • Finská sauna
 • Dvě parní komory
 • Dětské brouzdaliště
 • Bazén pro plavání maminek s dětmi (bazén má vlastní cirkulaci vody)
 • Mokrý bar (zdejší požitky bohužel nejsou narozdíl od ostatních služeb zahrnuty ve vstupném)

Další vyžití: 

 • Plavecká škola Dorka
 • Plavání kojenců
 • Kurzy plavání pro těhotné maminky
 • Aquafitness
 • Plavání pro sro seniory

Po svých / s jízdenkou: 
Aktualizováno: 
11.4.2014 IŽ

2.5
 
-

Rychnov n. Kn. 28.10.2011

Vložil Borek, 29. Říjen 2011 - 10:03
Obrázek uživatele Borek

Zvědavě jsme otestovali druhé n-plavání ve skoro novém rychnovském areálu, tak pár dojmů:

Účast byla o trochu větší než na prvním, ale ne o moc. Na oficiální evidenci jsem se neptal, ale odhadem tak do 20 lidí. Ke slabé účasti možná přispělo i to, že rychnovské termíny ani nejsou zde v naturistově kalendáři. Do rubriky Královéhradecký kraj – Rychnov n. Kn. se k tomu každý asi neprokliká. Taky na pdf rozpisu obsazení bazénu se jim n-plavání zalomilo mimo základní stránku a ne každý asi zalistoval dále.

Nicméně, co může vadit správě bazénu (malý výdělek), to je pohoda pro nás, účastníky. Rozptýlili jsme se po atrakcích, takže všude bylo bohatě místa. Sauna, aroma-pára, vířivky, proudící řeka, velký bazén, odpočívárna, venkovní terasa, … a na to celkem 20 lidí! To ovšem nezabránilo tomu, aby se ze čtyř lidí v bazénu dva nesrazili ;)

Protože se nám n-hodina (21–22) zdála málo, začali jsme o hodinku dřív saunou a plynule přešli na n-provoz bazénu. Protože textilní provoz bazénu končí v 21 hodin, odcházejí se textiláci oblékat už kolem 20.45, takže nám obsluha do sauny už asi v 20.50 přišla oznámit, že celý areál máme k dispozici pro n-využití. Všechny atrakce (bazény, sauna, …) jsou volně propojené, tak je možné mezi nimi libovolně přecházet, vracet se, … Všude decentní osvětlení, částečně dokonce romatika se svíčkami. Fakt pěkné.

Jedinou chybku jsem našel v tom, že údajně šéf areálu z bezpečnostních důvodů stanovil, že bude odstaven tobogán. Popovídali jsme s obsluhou, že jinde tobogány n-jezdci bezpečně zvládají. Slíbili nám, že pro příště to zkusí se šéfem projednat.

Tak si zapište do kalendáře: RK 25.11.2011 !

 
-

Rychnov v kalendáři apod.

Vložil zurek (bez ověření), 29. Říjen 2011 - 10:37

Díky moc Borku za vyčerpávající zážitky z Rychnova.

Chtěl bych uvést na pravou míru, proč není toto plavání v kalendáři. Toto nové n-plavání dostalo prostor na titulce odkazem za obsažnou DISKUZI NA TOTO TÉMA, na stránce Sauny Rychnov n.Kn. je hned nahoře info, v pravém sloupci titulky je tučně Nové: uvedeno toto n-plavání.

Tím jsme dali Rychnovu startovací nakopnutí a o další jeho osud se musí(te) starat už v místě. Není možné, aby se centrálně jedna osobě starala o všechno n-dění v ČR. Já jsem si dal za můj osobní úkol starat se o n-akce v 7 aquaparcích ČR + permanentní zviditelňování Naturisty na veřejnosti + úpravy cestopisů +… To je na jednoho až dost. Konání těchto n-akcí je podmíněno návštěvností u malých aquaparků pokud možno hodně přes 100 lidí, tak si dovedeš představit tu práci s propagací takové jedné n-akce. A i tak mi zhusta pomáhají superaktivní pomocníci z místa.

O propagaci např. Wellness Modřice se stará Aleš + Brňáci, o Rýmařov Jirka Dlouhán a o Rychnov se bude muset starat taky někdo z Rychnovska, nebo komu záleží na jeho zdárném konání.

Pokud by tohle všechno bylo na starosti centra, tak by jednak utrpěla kvalita, komunikativnost atd. a zanedlouho by se začaly ozývat hlasy: „Zase nám tady v Horní-Dolní v tý Praze nic nezařídili, zase na nás kašlou…“. V Naturistovi máte platformu pro vaše aktivity, ale konkrétní práce v terénu je už na vás. Přeji vám mnoho zdaru.

 
-

nahaté plavání v Rychnově n. Kn v lednu 2012

Vložil Borek, 17. Leden 2012 - 0:59
Obrázek uživatele Borek

I když nebylo původně v pdf přehledu obsazenosti bazénu, teď už tam je. Pravidlo posledního pátku v měsíci platí i v roce 2012. Proto si můžete RK 27.1.2012 dát do osobního kalendáře.

 
-

Zdravim, chtel bych se jen

Vložil PRAZAK, 19. Březen 2012 - 17:02

Zdravim,chtel jsem se jen zeptat,proc na plakatu,zvoucimu na plavani bez plavek,v Rych nove n.k.,je opet MUZI POUZE V DOPROVODU PARTNERKY a dale VSTUP POUZE OD 18.LET ???!!! Pominu-li diskriminaci muzu,tak to opet muze odradit pripadne, nove ,naturisty,kteri na N akcich nikdy nebyli. Takovato pravidla totiz UPLNE PRESNE byvaji na pozvankach na SWINGERSAKCE ! Preji hezky den .PRAZAK.

 
-

Rychnov nad Kněž. aktuálně

Vložil zurek (bez ověření), 19. Březen 2012 - 17:05

Já jsem dnes byl v Bazénu Rychnov n/Kn. skoro celé dopoledne a můžu potvrdit, že povinnost smíšených dvojic trvá. Oni si dělají průběžně průzkum, kdo má jaký zájem o n-hodiny a na Rychnovsku je to ve většině právě od smíšených párů. Ti jsou podle jejich odpovědí se současným stavem bez samotných mužů maximálně spokojeni. Já jsem docela obšírně popsal moje zkušenosti za posledních 9 let, mj. i z povinně smíšenými n-akcemi v HK, ale i strukturu návštěvnictva třeba v Babylonu. Slíbil jsem všemožně rychnovské n-plavání propagovat a zvýšit současnou návštěvnost 35–40 lidí na alespoň dvojnásobek. Momentálně není změna pravidel rychnovského n-plavání předmětem diskuze.

 
-

Konec nahateho plavání v Rychnově n. Kn.

Vložil Borek, 27. Říjen 2017 - 17:46
Obrázek uživatele Borek

Po šesti sezónách „nahatého plavání“ večer posledního pátku každého měsíce se v programu bazénu v tomto termínu objevilo „večerní plavání“ :( Že by kvůli návštěvností 20 – 25 lidí?

 
-

Nahaté plavání

Vložil roumen, 14. Listopad 2017 - 19:35

Taky by mě zajímalo proč už není. Asi nechtěli platit přesčas plavčíkům. A to nás jezdilo šest .