NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Wellness Dražovka Hořovice

Vložil WellnessDrazovka, 1. Březen 2020 - 14:03
Adresa, mapa, souřadnice: 

Pod Dražovkou 1142, Hořovice 268 01 GPS: 49.831638, 13.905283

Skeň a jeď přímo na Dražovku! :-)Skeň a jeď přímo na Dražovku! :-)

Předpověď počasí
Počasí Hořovice - Slunečno.cz

Fotografie: 
 

Vstupné, provozní doba (smíšená), kontakt: 
Umístění sauny: 
Samostatný celek.

Kapacita prohřívárny: 
10lidí
Občerstvení a služby: 
Další vyžití: 

Hořovice jsou třetím nejlidnatějším městem v okrese Beroun ve Středočeském kraji, poblíž dálnice D5, téměř přesně mezi Prahou a Plzní. Žije zde přibližně 6800 obyvatel a právě pro ty vybudovali manželé Jelínkovi wellness centrum Dražovka. Objekt se nachází v klidné okrajové části města, v těsné sousedství s lesoparkem, podle kterého wellness dostalo své jméno – Dražovka.

Původně budova sloužila jako prodejna potravin, ale dnes už by bývalý Pramen nikdo nepoznal. Jelínkovi svěřili rozsáhlou rekonstrukci místní stavební firmě „ Stavitelství Vlček“. V lednu letošního roku mohlo wellness přivítal své první návštěvníky.

Svým klientům nabízí finskou saunu, parní lázeň, vířivku, Kneippův chodník, ochlazovnu s ledovou kašnou, odpočívárnu s krbem, venkovní terasu a v neposlední řadě bar s malým občerstvením.

Wellness je v provozu každý den v týdnu kromě pondělí. Přičemž čtvrtky jsou vyhrazeny pouze ženám a v sobotu od 14 – 16 hodin se dostává do obliby saunování dětí. Manželé Jelínkovi, sami velcí milovníci saunování, absolvovali v listopadu roku 2018 rekvalifikační kurz „Saunování dětí a dospělých“ a jak sami tvrdí, díky kurzu získali mnoho potřebných informací, které využili při realizaci stavby a teď je oceňují i při samotném provozu wellness centra.


Parkoviště: 

v místě


Po svých / s jízdenkou: 

www.idos.cz Hořovice


Aktualizováno: 
5.3.2020 Ivo Žurek

0