NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Wellness Hotelu Jezerka, Seč, Chrudimsko

Vložil Anonymní, 28. Květen 2013 - 7:11
Adresa, mapa, souřadnice: Hotel JEZERKA s.r.o., 538 07 Seč – Ústupky 278

GPS: 49.8215681N, 15.6599350E

Autentické zážitky z tohoto wellnessu v květnu 2013. 


Zobrazit místo Kongres Hotel Jezerka na větší mapě

Fotografie: 


 

Vstupné, provozní doba (smíšená), kontakt: 
Umístění sauny: 
V hotelu.

Kapacita prohřívárny: 
20lidí
Občerstvení a služby: 

V místních 2 restauracích


Další vyžití: 

Turistika, tenis, squash, bazény.


Parkoviště: 

U hotelu


Po svých / s jízdenkou: 
Autem: 

GPS: 49.8215681N, 15.6599350E


Aktualizováno: 
28.5.2013 Ivo Žurek

3
 
-

Zklamání a již nikdy více.

Vložil Broucanci, 18. Prosinec 2016 - 14:47

Toto welness u nás definitivně skončilo a už nikdy více. Byli jsme tam 3× a co se týče vybavení tak na dobré úrovni. Je součástí hotelu a asi je to vedeno jako atrakce pro hotelové hosty ale pravý saunař si tam neužije protože jsou všude nízké teploty (patrně proto aby paničky nebo milenky ubytovaných neměly problém že je tam horko).

Tento komentář jsme se rozhodli vložit z tohoto důvodu: Rozhodli jsme se zpříjemnit páteční odpoledne welnes včetně 10tiletého syna. Jaké ovšem bylo překvapení, že arogantní slečna v recepci welness rezolutně dítěti odmítla vstup a i přes vstřícnou diskusi nepolevila s tím, že vstup ke až od 15ti let. Prý to mají na stránkách. OK. Snaha o diskusi byla ale pouze z jedné strany ale slečna si vedla svoji.

Nechápu proč tedy v Holické sauně je vstup od 5ti let s omezením pouze do 18:00 hodin? A kdekoliv jinde s tím také není problém.

Suma sumárum ať si tam promenádují v polostudených saunách manželky a milenky nažehlených manažerů ale my jsme tam definitivně skončili a od teď již mnohem vstřícnější Saunový Ráj v Holicích. Který je mimochodem i atraktivnější komfortnější a finančně výhodnější.

 
-

Jezerka

Vložil guestji, 23. Prosinec 2016 - 20:56

Dovolím si krátkou reakci.. Jezdíme do zmíněného zařízení již několik let a vždy jsme byli naprosto spokojeni přestože nejsme nažehlení manažeři.. Jedná se o jedno z nejlepších wellness co známe. Každý si najde svou saunu či jinou procedůru, s teplotou která mu vyhovuje… Stačí číst cedulky vedle dveří… Že tam nepouští mladší 15-cti let? Majitel ať si určí pravidla dle jeho uvážení. Ne každý má potřebu poslouchat cizí mnohdy hlasité potomky… Množství návštěvníků naznačuje, že to nevedou špatně…

Suma sumárum, než někam vyrazím, přečtu si informace o destinaci, abych na místě nebyl poté nepříjemně překvapen.