NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Nové Wellness v Hradci Králové

Vložil Anonymní, 1. Únor 2008 - 22:12

V lipkáchV lipkách Znám americkou zásadu, že je dobré každých 5 – 7 let změnit zaměstnání. I já, jako každý Čech jsem pracovala v jednom oboru už drahně let a měla své sny, o kterých je obvyklé pouze mluvit, nikoli je naplňovat. Mým snem, datovaným na počátek 90.let, bylo provozovat vlastní Sun studio. V životě se ale občas stane, že se naskytne příležitost své sny naplnit a pak záleží na odvaze…

Já jsem svůj sen začala, za mohutné podpory manžela a dětí, realizovat na podzim r. 2006, kdy se nám podařilo nalézt alespoň částečně vhodnou nemovitost. Rekonstrukci objektu jsme zasvětili rok 2007 a na 8.12.2007 jsme naplánovali Den otevřených dveří, kdy bylo poprvé možné si výsledek našeho úsilí prohlédnout.

Tomuto dnu ale předcházela koncepční práce a tvorba vizí, co všechno by mělo být na jednom místě, aby zákazník, který od nás odchází měl co nejlepší pocit, odpočinul si, udělal něco pro své zdraví, štíhlou linii, své sebevědomí. Poskytovat pouze jednu službu – solárium mi přišlo na dnešní dobu trochu málo a tak nakonec zvítězila sestava: sauna, solárium, infrakabina, masáže – to vše prozatím.

Sauna V LipkáchSauna V Lipkách Proč sauna? Sauna – klasická finská suchá lázeň – je oblíbený koníček naší rodiny, který v našem pojetí klidné rodinné sauny nebo saunování s přáteli nebylo v Hradci příliš kde realizovat. Měli jsme tedy k mému milovanému soláriu dalšího parťáka. Jak se nyní ukazuje, i jiní občané města Hradec Králové mají podobné potřeby. Do sauny k nám začínají chodit skupinky lidí, kterým se snažíme jejich pobyt u nás „ušít na míru“, vyjít jim maximálně vstříc v jejich požadavcích na saunovací kúru. Jak jsou naši klienti spokojeni byste se museli zeptat jich, ale při odchodu se tváří příjemně, usmívají se a přicházejí znovu. Tak je snad všechno v pořádku. Dalším, zpočátku nesmělým, „kolegou“ je infrakabina. I zde jsme procházeli vývojem, kolika místnou kabinku zvolit. Zvítězil opět požadavek na klidný odpočinek, individuální přístup a pohodu – kabinka je rohová jednomístná, velmi pohodlná, příjemně vonící. I ta si už našla své příznivce. 

OdpočívárnaOdpočívárna A jaké by to bylo wellness, kdyby se o Vaše bolavá, sedavým způsobem života přetížená záda nepostaral někdo aktivně a s náležitou odbornou péčí? No asi nemusím na tuto otázku odpovídat a tak sestavujeme tým masérů, kteří by byli k dispozici vždy, když jsou potřeba. Tato služby se nám teprve rozjíždí, ale jsem přesvědčena, že do konce ledna 2008 bude náš tým úplný a poskytované služby budou mít jen a jen top kvalitu. Pokud Vás moje povídání oslovilo, více si můžete prohlédnout a přečíst na našich www stránkách – www.wellnessvlipkach.cz a nebo ještě lépe – přijďte se sami přesvědčit.

Na setkání s Vámi se těší Milena Šmídová.

Naturistova stránka Wellnessu V Lipkách 

SolariumSolarium
3