NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

POZVÁNKA: První setkání naturistických rodin

Vložil peťanpraha, 18. Červen 2024 - 21:13

PozvánkaPozvánkaV reakci na svůj komentář jsem se rozhodl proměnit slova v činy.

Před několika lety jsem poznal třináctiletého naturistu, který spolu se svou sestrou a rodiči chodil na nuda. Jelikož tam ale neměl vrstevníky, se kterými by si hrál, rozhodl se, že tyto návštěvy ukončí. Přišlo mi to tehdy líto…

Rozhodl jsem se, že pomůžu naturistickým rodinám, které mají zájem, aby se jejich potomci na nuda nenudili, ale seznámili se s vrstevníky, s nimiž se pak budou moci zúčastňovat naturistických aktivit, tím, že pro ně budu organizovat zajímavé akce (naturistické i nenaturistické povahy), které mohou být zvláště pro děti motivující v tom, aby se jich zúčastnily, s vidinou možného seznámení se s nějakými vrstevníky-naturisty.

První vykopávačka bude směřovat do mimořádně zajímavého podzemí nedaleko Berouna (velmi snadno dostupného třeba z Prahy), kde se můžeme zchladit v horkých letních dnech. S ohledem na ochranu tohoto zajímavého podzemního díla sdělím přesnou lokaci zájemcům o expedici. V tomto podzemí se Vy a Vaše děti dozví historii místa, zahrajete si hry, můžete se naučit fotit podzemní prostory. Ty jsou zde zcela bezpečné, zvládnutelné pro každého (nedávno jsme zde byli i s čtyřletým dítětem mých kamarádů).

V druhé části dne pak odjedeme směr Beroun, kde navštívíme tamní wellness centrum, které je známé svou kvalitou za rozumné ceny.

Bez čeho se neobejdete

  • Dobrá obuv
  • Teplejší oblečení
  • Světlo – čelovka, svítilna, nouzově lze i mobil
  • Pití, jídlo
  • Peníze na cestu, do wellness
  • Dobrá nálada

Pro koho je akce určena

  • Naturistické rodiny
  • S ohledem na náročnost akce spíše starší děti (8+)
  • Pro naturistické rodiče a děti, kteří se chtějí seznámit

Co je třeba udělat

Následně se dohodneme na místě a čase srazu (dle uvedeného místa bydliště). Předpokládaný maximální počet účastníků je cca 15. Nebojte, pokud se na Vás nedostane, akce se bude opakovat, resp. proběhnou i jiné.

Něco o mně

Jmenuju se Petr, jsem celoživotní naturista, bydlím v Praze a je mi 41 let. Jsem členem Českomoravské federace naturistů, kde se příležitostně věnuju focení naturistických akcí. Nicméně mou doménou je hlavně focení podzemí, Stínadel, staré Prahy, přírody, vojenských prostor. Více zde. Navštěvuji naturistické pláže, sauny, kempy, mám rád přírodu, přírodní vědy, IT (pracuji v IT, jsem také redaktorem dvou IT redakcí a členem nadace TDF), foglarovky (jsem členem Sdružení přátel Jaroslava Foglara).

Kontakt na mě je naturistapetr(a)seznam.cz nebo naturistapetr(a)gmail.com. Lze mě též (po domluvě) kontaktovat na Messengeru, Telegramu, Signalu, Discordu a WhatsUp.

Nezapomeňte se také přihlásit na další společnou výpravu; termíny jsou prozatím až do konce prázdnin.

PozvánkaPozvánka
0
 
-

Účast

Vložil indian, 19. Červen 2024 - 18:59

Rádi bychom, se zúčastnili, ale máme starší děti – já 14-tiletého syna, on o rok mladší přítelkyni, která žije s rodiči a dvěma bratry (kterým je 12 a 16). Všichni jsme naturisti a rádi se seznámíme s dalšími. Je výlet vhodný i pro nás? [Spiklenec]

Máme si vybrat nějaký den z toho Doodle? Nebo se výlety konají skoro každý víkend?

Je léto a tak se chci zeptat, jestli plánujete dělat podobné akce spojené víc s nahotou, třeba někde v přírodě, nahaté pochody a podobně. Bylo by fajn, kdyby se zúčastnily i děti 12+, které se nahoty nebojí. Chápu, že to asi neovlivníte.

 
-

Odpověď na účast

Vložil peťanpraha, 19. Červen 2024 - 20:11

Milý indiáne, určitě se přihlašte, myslím, že nebudete litovat a Vaše děcka taky ne. Dokonce bych řekl, že pro Vaši věkovou kategorii je to nejlepší, protože se Vy i děti něco dozvíte, snad i naučíte, bude tam dobrodružství, zábava a hry.

I já preferuju nahaté aktivity, pokud jsou s naturisty, ale nechtěl jsem první setkání udělat ve stylu „tak, a teď vyrazíme na nuda“. Chtěl jsem, aby to bylo trochu zajímavější, dobrodružnější, neobvyklejší (a tím snad i lákavější), navíc aby se mohli zúčastnit ti, kteří jsou trochu stydlivější, nebo s naturismem teprve začínají. Ale pro ty, kteří nejsou, bude v závěru návštěva wellnessu – nějakou nudu, na kterou by šlo legálně zajít, v okolí neznám. Nicméně ano, rád bych to později táhnul směrem k vyloženě nahatým aktivitám, ale to záleží na zájmu, bude-li jaký; prozatím mám nulovou odezvu – vyjma Vás. Upřímně, nic si neslibuju, je velice pravděpodobné, že celá věc zhyne na totální nezájem, ale já budu mít klid se svědomím, že jsem se aspoň o něco pokusil.

Na Dudlíku jsou možné termíny, prozatím se akce uskuteční v termínu, který vyhovuje většině. Ostatní dostanou příležitost příště. Vyberte tedy termín, který Vám vyhovuje (samozřejmě jich může být více).